HH Global Czechia

HH GLOBAL Czechia je globální společnost spolupracující s nejznámějšími světovými značkami, jako jsou NIKE, VANS, STARBUCKS, PATAGONIA, DYSON, CALVIN KLEIN a další. Pomáhá jim proměnit velké nápady ve velký dopad –zajištěním kreativní produkce a nákupy s využitím technologií, které jsou vidět, slyšet a cítit po celém světě. Pražská pobočka HH Global je celosvětově známá návrhem, výrobou a vybavením značkových obchodů, které kombinují skvělý design s moderními a jedinečnými technologiemi. Na všech kontinentech najdete prodejny navržené a vybavené týmy HH GLOBAL. Přední světové značky důvěřují společnosti HH GLOBAL a jejím lidem při uvádění svých konceptů do života, a to především díky jejich schopnosti dosahovat výsledků, které předčí jejich očekávání. Jsou také globálním lídrem v tom, jak učinit marketing udržitelnějším.

Nabídka příležitostí 3

Firma, která vždy překvapí

Působíme na všech kontinentech, i přesto si stále udržujeme rychlou a výkonnou kulturu malé české firmy. V naší DNA je nápaditost a chuť dělat vždy něco navíc, než se od nás očekává. Je jedno, jestli nás je 50 nebo 350. Pokud budeme schopni naše klienty překvapovat nápady, kvalitou a originalitou, budeme úspěšní.

Dnes spolupracujeme s nejobdivovanějšími značkami světa NIKE, VANS, STARBUCKS, PATAGONIA atd. Vymýšlíme pro ně originální koncepty obchodů. Dbáme na to, abychom používali nejmodernější a ideálně ekologické materiály a námi navržené koncepty rolujeme do celého světa na všechny kontinenty. 

Chceme inspirovat k originalitě, preciznímu designu a funkčnosti, ale zároveň ke změně filozofie a k udržitelnosti. 

Lajfstajl

Tahle práce se vám dostane pod kůži a stane se vaším životním stylem. Na dovolené se vždycky půjdete podívat do obchodu, který jste s kolegy navrhovali a produkovali. Podle značky, pro kterou pracujete, se budete oblékat. Tým, ve kterém pracujete, se stane vaší druhou rodinou.

Chodit jen do práce můžete kdekoliv. V HH budete chodit za kolegy, za zábavou a samozřejmě za náročnou prací, která vás ale bude bavit. Najdete u nás takové prostředí, kde se dobře žije. Máme skvěle vybavenou posilovnu (těšte se na kruhové tréninky, jógu nebo bootcamp), knihovnu a bar na terase. K práci dostanete to nejlepší vybavení, většinou od značky Apple. Jsme firma, která posouvá limity a poskytuje neomezené možnosti. A to opravdu nejsou kecy. 

Cílíme vždy na perfektní výsledek

Pro nás je důležitý výsledek. Ne však individuální výsledek nebo jednotlivé manažerské cíle, ale výsledek, který je doručován klientům. Náš cíl je poskytnout klientům službu, která předčí jejich očekávání a být v tom nejlepší na světě.

Abychom uspěli, snažíme se klienta pochopit, sledujeme jeho byznys a přicházíme s nápady, které ho podpoří a posunou. Jsme vždy na špičce v trendech, využíváme moderní technologie, staráme se o naše lidi, děláme jednoduše maximum pro to, aby spolupráce s námi byla zážitkem.

Zaměřujeme se na absolutní spokojenost klienta, ten je pro nás důležitý, ten vytváří náš zisk.


    
     Slaven Elčić
    

    
     –
    

    
     Business Director
Slaven Elčić
Business Director

    
     František Slepánek
    

    
     –
    

    
     Account Director Multibrand
František Slepánek
Account Director Multibrand

    
     Jana Toškovič
    

    
     –
    

    
     Account Director Dyson
Jana Toškovič
Account Director Dyson

Neustále se posouváme


    
     Ilja Zorin
    

    
     –
    

    
     EMEA Operations Director
Ilja Zorin
EMEA Operations Director

Inovace a udržitelnost

Kdo chce dnes uspět, musí být neustále napřed. Nejenže se musíme přizpůsobovat trendům. ale je klíčové, abychom je sami vytvářeli a byli jejich ambasadory. Měníme způsob, jakým naši klienti uvažují. Jsme respektovaným hráčem. Pracujeme pro velké globální značky a ty chceme inspirovat k novému způsobu využití materiálů a logistických procesů, aby svým podnikáním co možná nejméně zatěžovaly životní prostředí. Navrhujeme využití rozložitelných materiálů a stavíme udržitelný a na uhlíkovou stopu co nejšetrnější dodavatelský řetězec. Jsme členem sítě „The Natural Step. The Natural Step je organizace založená na podporu snižování dopadu firem a podnikání na životní prostředí. Naše politika ochrany životního prostředí je součástí všech aspektů naší činnosti. Především v oblasti logistiky a odpadového hospodářství. Podnikat s respektem k okolí je jediná možnost, jak si udržet byznys i v budoucnu. 

To, jak přistupujeme k inovacím, ukazuje i skutečnost, že jsme si pro vlastní potřeby vyvinuli vlastní metodiky design thinking procesu, aby vyhovoval našim potřebám a stylu, ve kterém dlouhodobě pracujeme. 

Tým jako konkurenční výhoda

Vždycky jsme byli postaveni kolem týmů, které obsluhovaly klienty a řešily si vše od A do Z. Dnes připravujeme firmu na dvouciferný růst, a tak jsme se rozhodli, že vytvoříme produkční HUB, který bude obsahovat čtyři clustery - vývoj, engineering, výrobu a supply chain. Naším cílem je udělat z týmu, který dnes má přes 40 profíků, naši konkurenční výhodu. Je to změna hry a to my umíme. Je to nový a čerstvý tým, kde se snoubí zlaté české ruce s inovativním pojetím spolupráce s dodavateli a důrazem na udržitelnost a efektivitu celého výrobního řetězce, Jsme připraveni škálovat, jako jsme to neudělali nikdy před tím. Rychlost, kvalita, inovativní pohled na vše, co v HH Global děláme, je zárukou, že se nám to povede. 

HH GLOBAL Prague

Najdete nás na Praze 6 minutu od stanice metra A - Veleslavín. Máme tři patra moderně zařízených kanceláří, které jsme si sami zařídili a vybavili. To samé děláme i pro naše klienty. Pracovní prostředí jsme navrhli, aby odráželo náš charakter, kterým je důraz na obnovitelné materiály a spoustu míst k setkávání, ale i klid na soustředěnou práci. A terasa s barem také nesmí chybět.


    
     Patrik Pejsar
    

    
     –
    

    
     BD Director & Design Innovation Coach
Patrik Pejsar
BD Director & Design Innovation Coach

    
     Martin Hynek
    

    
     –
    

    
     Account Director Coffee Brands
Martin Hynek
Account Director Coffee Brands

Selský rozum

Vše, co děláme, je promyšlené a logické. Jsme zaměřeni na perfektní návrh, pečlivý projektový management, skvělé zpracování a celkovou kvalitu. Vše ostatní, kde bychom nebyli excelentní, jednoduše přenecháváme našim dlouhodobým a osvíceným partnerům. Záměrně uvádíme dlouhodobým, protože i s dodavateli budujeme kvalitní a trvalé vztahy, založené na respektu a vzájemné důvěře.

Nad vším uvažujeme jednoduše a selským rozumem, aby nám to dávalo smysl. Jen tak můžeme vložit maximum energie do práce pro naše klienty. 

DNA

Z malé české firmy jsme dosáhli mezinárodního uznání. Dnes jsme součástí silné skupiny HH Global, která definuje standardy odvětví. Jedinou konstantou je změna a naší nejsilnější stránkou je adaptabilita a umění vytěžit ze změn příležitosti. Co platilo ráno, může být odpoledne jinak. Reagujeme pružně a rychlá reakce na změny je součástí naší každodenní práce. Nikdy neslevujeme z týmovosti, nikdy neslevujeme z touhy odevzdat nejlepší možný výsledek. Jestli chceš být součástí HH Global, musíš přijmout rychlou týmovou hru a mít ambici jít za hranici očekávání. 

Love our clients

Zákazníci jsou důvodem naší existence. Chceme je vždy překvapit.

Feel empowered and be accountable

Osobní odpovědnost je v základní výbavě každého z nás.

Pursue excellence relentlessly

Každý chceme být lepší než včera.

Act with integrity and trust

Jsme týmoví hráči. Důvěřujeme si a jednáme na rovinu.

Innovate and take the lead

Jsme na špičce díky inovacím a out of the box myšlení.

Have passion and pride

Pracujeme s vášní a jsme hrdí na výsledek.

Upřímnost a otevřenost

Jsme otevřenou kulturou. Komunikace je pro nás klíčová k tomu, abychom se v ní cítili dobře. Pokud bychom nesdíleli všechny informace, mohli bychom ohrozit výsledek celého týmu. Klíčové je sdílení informací, možnost nesouhlasit, přijít s vlastním názorem i stát si za svým. Zpětná vazba je na denním pořádku a to na všech úrovních. Je normální, když se vám něco nelíbí. Svému kolegovi nebo šéfovi to prostě řeknete. Většinou nám to ušetří trable do budoucna.

Když hledáme kolegy, zaměřujeme se právě na upřímnost a způsoby, jak komunikují. Potřebujeme si mezi sebou důvěřovat, protože pak nám budou důvěřovat i naši klienti.


    
     Jan Kubec
    

    
     –
    

    
     Account Director CK
Jan Kubec
Account Director CK

    
     Jana Slepánková
    

    
     –
    

    
     Manager of Communication & Office
Jana Slepánková
Manager of Communication & Office

Z Prahy do celého světa

Prahy obsluhujeme klienty na všech kontinentech od Austrálie přes Evropu až po Spojené státy. Velká část naší produkce je od českých dodavatelů. Máme excelentní designéry a návrháře. A tam, kde ostatní konkurenti říkají: „Ne, my říkáme: „Ano, protože víme, že naši lidé to dokážou.

Od našich klientů slyšíme často: „HH Global is the best“, protože překračujeme jejich vnímání kvality a posouváme ho ještě výše. Proaktivně přicházíme s komplexními řešeními, ušitými na míru klientům, ještě před tím, než si o ně sami řeknou. A máme vždy na paměti kontext globálního trhu.

Jsme hrdí na to, že obchody, které potkáte všude na světě, designovali lidé v Česku.

Meeting v našem Distribution centru
Meeting v našem Distribution centru
Grilovačka následuje
Grilovačka následuje
Ilja Superhero
Ilja Superhero

    
     Martin Kozák
    

    
     –
    

    
     DC Manager
Martin Kozák
DC Manager

Zákazník je VIP člen týmu

Abychom mohli opakovaně nabízet klientům tu nejlepší kvalitu, potřebujeme s nimi být na jedné lodi. Zákazník není ten na druhém břehu“. Naopak je vždy součástí našeho týmu. Komunikujeme s ním na denní bázi úplně stejně jako mezi sebou - otevřeně a přátelsky. Společně hledáme ty nejlepší možné cesty a rozhodujeme o finální podobě konceptů.


    
     Michal Glacner
    

    
     –
    

    
     Client Engagement Director
Michal Glacner
Client Engagement Director

Uč se a pracuj na sobě

Víte, proč víc oslavujeme neúspěchy než úspěchy? Je to jednoduché. Každá chyba, každý problém, který řešíme, nás posouvá a rozvíjí. Dáváme a bereme zpětnou vazbu a učíme se z vlastních chyb. Dokážeme řešit i náročné situace opakovaně a s nadhledem. Rozvoj a posun vždy probíhá mimo komfortní zónu a té se my nebojíme. Dá se říct, že je na denním pořádku.

Samozřejmě oslavujeme i úspěchy, máme z nich radost a těší nás jako každého.

Na prokrastinaci není čas

Najdete u nás pouze lidi, kteří jsou plně, opravdu plně, vytížení. Máme raději hodně, než málo práce. To se nám bohatě plní možná někdy až příliš vrchovatě. Čas u nás letí. Práce občas přináší hodně stresu, ale vždycky víte, že to za to stojí, protože to dává smysl.

Jsme obklopeni kolegy, kteří svou práci dělají na více než 100 % a to je inspirativní a povzbuzující. Nebojíme se práce, nebojíme se výzev, nebojíme se jít do toho naplno. Velké věci vznikají vždy v kalužích potu a my děláme velké věci.

Hodně práce, Hodně inspirace

Během roku si moc neodpočineme. Koncept střídá koncept, kampaň střídá kampaň. Ve chvíli, kdy se něco dokončí, už se připravuje něco nového. Učíme se každý den a naši klienti nás inspirují.

Spolupracovat se značkami, jako je VANS nebo THE NORTH FACE a být součástí jejich úspěchu, je parádní. Vidíte do karet těm nejlepším na světě, sledujete při práci špičkové profesionály a jste součástí jejich světa. Práce pro HH Global je unikátní a neporovnatelná s ničím jiným.

Budoucnost nabízí neomezené možnosti

Během jednoho roku jsme se zdvojnásobili! Během toho dalšího jsme byli integrovaní do americké globální firmy. Nyní jsme součástí britské skupiny HH Global, jejíž ambice není menší než být absolutní jedničkou na trhu. Lidé si uvědomují, že se nezastavíme a že se firma bude neustále vyvíjet. Máme tu výhodu, že máme skvělé týmy, skvělé lidi, kteří vytváří uvolněnou a rodinnou atmosféru i dnes, kdy už nás rozhodně není padesát ani sto. Týmové mikrokultury jsou připojené k celkové vizi. Všichni se shodují, že být součástí HH Global je v tuto chvíli ambiciózní. 

We love it
We love it