STRV

STRV je prvotřídní developer mobilních a webových aplikací. STRV dodává aplikace těm nejperspektivnějším startupům světa, které se rodí v nejprestižnějších inkubátorech jako Y Combinator, 500 Startups a další. Ve čtyřech pobočkách v Evropě a USA pracují ty největší hvězdy softwarového vývoje. Vývojáři STRV již dodali stovky excelentních aplikací. STRV je na americké startup scéně preferovaným partnerem pro ty nejnáročnější klienty, kteří si na STRV cení nejen vysokou kvalitu kódu, skvělý elegantní design, raketovou rychlost vývoje, ale především vysoce kreativní STRV kulturu.

Nabídka příležitostí 4

STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV

Technologie je náš životní styl

V STRV nenajdete práci, ale váš životní styl. Jste obklopeni lidmi, kteří jsou motivovaní něco vytvářet a něčeho dosáhnout. Věci posouvají dál a hranice pro ně neexistují. Všichni v STRV mají velmi inovativní přístup. Prostě nás baví dělat věci jinak, což je naše největší přidaná hodnota. Je nás více jak 100 a daří se nám přitahovat lidi, kteří chtějí být na úplné špičce ve vývoji aplikací.

"Jsem obklopenej kamarádama, nemám vůbec potřebu rozdělovat práci a osobní život, protože v STRV to mám spojené. Baví mě tady s lidma trávit čas a neustále tu firmu posouvat dál." Lubo Smid, spoluzakladatel a COO STRV


    
     Lubo Smid
    

    
     –
    

    
     COO
Lubo Smid
COO
STRV
STRV

STRV Praha

Pražské kanceláře jsou hned vedle cyklostezky na Rohanském nábřeží. Ve třetím patře pracujeme a v sedmém patře se bavíme u jídla, kulečníku nebo v posilovně.

STRV
STRV
STRV
STRV

Co v STRV najdete?

Mobilní aplikace, extrémně zajímavé projekty, skvělé nejmodernější technologie, americké zákazníky z těch nejzajímavějších startupů (Y Combinator, 500 Startups, atd.), angličtinu na denní bázi, kreativitu, kamarády a každý den pozitivní přístup. Naopak v STRV nenajdete - naštvané lidi, co si řeší vlastní ego, trvalá rozhodnutí, přes která nejede vlak (naopak k věcem přistupujeme flexibilně a změna nás baví), nepříjemné zákazníky, smlouvy a vůbec běžnou dnešní přesystémovost.

Občas kolem vás projede někdo na skejtu a nebo kolem vás proběhne pes a vy si uvědomíte, že pracujete v unikátním prostředí s partou nadšenců, kteří se v práci baví.

STRV
STRV
STRV
STRV

Jsme 100% propojení s naší komunitou

Náš nový event space jsme si vytvořili proto, abychom byli pohodlně v kontaktu s lidmi z vývojářské komunity. Pořádáme pro ně pravidelné odborné akce, kde se potkáte s náším týmem a můžete sdílet vzájemně zkušenosti. Na měsíčních meetupech pro vývojáře naši kluci a holky sdílí nejnovější trendy a triky, které se naučili při své práci pro US klienty. Podobné akce pořádáme i pro designery a 4x do roka vozíme ze Silicon Valley nebo z velkých mezinárodních developerských firem zajímavé osobnosti, aby nám příblížily svůj příběh, během takzvaných Silicon Valley Insights. A těšte se na náš nový projekt STRV Academy!

STRV
STRV

    
     Martin Šťáva
    

    
     –
    

    
     CTO
Martin Šťáva
CTO
STRV
STRV
STRV
STRV

San Francisco

Los Angeles

Brno, Czech republic

Work Hard & Play Hard

Naši zákazníci mají čas posunutý o 9 hodin a tak je pracovní prostředí přizpůsobeno tak, abyste tu příjemně trávili čas, třeba hraním Mortal Combatu. Ale často na to ani nezbývá čas, protože se tu tvrdě maká, a co je nejlepší – lidi tady makaj tak nějak sami od sebe. Proč? Protože víte, proč to děláte. Každý den komunikujete s klientem. Máme americké zákazníky a dostaváme americký styl požadavků. Naši klienti jsou nadšenci, vědí, co potřebují, chtějí zajímavé funkce a vychytávky, nechají si poradit a nechají se strhnout. Díky americkým projektům v STRV najdete nejen ty nejnovějšími technologie, ale nemusíte platit za lekce angličtiny, ty máte každý den zdarma při rozhovorech s americkými kolegy.

STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV

    
     David Semerád
    

    
     –
    

    
     CEO
David Semerád
CEO

Jste dobří? Naše dveře jsou otevřené

Víte, proč jsme úspěšní v Americe? Protože v Čechách máme ty nejtalentovanější lidi. Pracují u nás lidi z celého světa a neustále rosteme, hledáme iOS a Android vývojáře, backendisty, designéry atd. Hlavní kritérium výběru? Kvalitní práce, nadšení a chuť dělat ty nejmodernější aplikace na trhu. Díky těm nejtalentovanějším vývojářům na nás naši klienti oceňují hlavně naše nadšení pro inovace, nápady, rychlý startup přístup a perfektní kvalitu.

Náš cíl? Být No. 1 v oblasti vývoje mobilních aplikací. Přidejte se, je to jízda!

STRV
STRV
STRV
STRV
STRV
STRV