Otevřená pracovní pozice ve společnosti CZECHCRUNCH

Account Executive

Typ úvazku
Full-time
Adresa
Palác Karlín – Thámova 289/13, Praha 8

Buď v dobré společnosti! Jsme moderní české médium pro moderního člověka. Vedle běžné redakční činnosti pořádáme tematické eventy, vzděláváme, nahráváme podcasty a mnoho dalšího! Pozice Account Manager nabízí příležitost zanechat v CC.cz vlastní otisk.

Na pozici již není možné odpovědět

Jak bude vypadat tvá náplň práce?

Vedle klasické inzerce nativních článků nabízíme klientům různé formy spolupráce jako obsahové speciály, podcasty, newslettery, eventy nebo propagace pracovních pozic. Na tobě bude péče o klienty v našem portfoliu, zprostředkování komunikace mezi všemi zúčastněnými stranami a kompletní zajištění jejich spokojenosti.

Spolupracujeme s menšími začínajícími startupy, stejně jako s firmami, které v obratech dosahují na miliardy korun. Mimo zajímavou práci se tak dostaneš i k cenným kontaktům a do prostředí nejvyššího byznysu.

  • 60 % práce bude založeno na komunikaci se stávajícími klienty
  • 20 % bude o tvorbě reportů a souhrnů spolupráce
  • 20 % agendy bude o koordinaci projektů a interních procesů

Baví nás, že děláme něco, co má dopad. Dokážeme ovlivňovat názory lidí a veřejné mínění. A baví nás to dělat formou pozitivního zpravodajství a ukazovat, že ne všechno je špatné. Našim kolegům zároveň dáváme možnost vymýšlet a realizovat cokoliv, co nám v této misi pomůže. Protože čím větší zásah budeme mít, tím větší to bude mít dopad.

Ondřej Holzman, Šéfredaktor

Co ti nabízíme?

  • Fixní měsíční odměnu

  • Vybavení nutné k práci 🧑‍💻

  • CRM systém se správou veškerých kontaktů, nabídek a jejich stavu

  • Místo v moderní kanceláři s terasou

  • Kvalitní kávu a zásobenou kuchyňku

  • Moderní nástroje pro efektivní komunikaci a práci
  • Přístup na téměř jakoukoliv relevantní online i offline akci

Na čem nám záleží?

Máme otevřenou firemní kulturu bez politikaření, bullshitu, zákulisních her. Jsme maximálně transparentní.

V CC.cz dáváme příležitost těm, kteří ji opravdu chtějí. Jeden od druhého se chceme stále učit. Stavíme na lidech, jejich názorech, nápadech a energii. Důležité je umět přebrat zodpovědnost a táhnout za celý tým. Od tebe vyžadujeme dobré komunikační dovednosti, ambicióznost, drive vést věci kupředu a dotahovat je do konce.

Aby si u nás uspěl/a, měl/a by si mít:

  • skvělé komunikační dovednosti po e-mailu, po telefonu i osobně,
  • slušné organizační schopnosti, aby si efektivně reagoval/a na velké množství příchozích požadavků
  • přehled o trhu a ideálně základní síť kontaktů v rámci témat, o kterých píšeme,
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • chuť společně jít za naším cílem, stát se hlavním zdrojem informací
  • zájem podílet se na spokojenosti klientů a věrnosti produktům CC.cz
  • schopnost vyhodnocení / správy social media kampaní a bannerových ploch
Zkušenost z mediálního trhu je výhodou.

          Filip Houska

          Content Creator

Vybudovali jsme jeden z největších tuzemských portálů. Měsíčně navštíví CzechCrunch přes 1 milion čtenářů, kterým servírujeme více než 300 článků. Naším ultimátním cílem je, stát se v Česku hlavním zdrojem informací pro moderního člověka.

Cítíš, že by tenhle job mohl být právě pro tebe? Tak nám napiš!