GAMEE

Časopis Forbes zařadil GAMEE mezi deset nejperspektivnějších startupů Česka a Google si GAMEE vybral mezi 30 firem z celého světa, které zařadil do svého mentoringového programu Google Launchpad. GAMEE je součástí globální herní skupiny Animoca Brands, která je světovou jedničkou v blockchain gamingu. GAMEE přináší unikátní platformu pro hraní casual mobilních her, které si zahrálo přes 60 milionů hráčů. GAMEE je parta lidí, která v kubistické vile na pražské Náplavce staví herní svět na hlavu.

Nabídka příležitostí 4

Always keep playing!

& never stop evolving

Hry jsou naší součástí od dětství a i jako dospělým nám hravost zůstává. Nám v GAMEE tedy rozhodně! A rádi zprostředkujeme hraní i ostatním. Naše mise je představit hodnotu blockchainu hráčům her a být v tom světovou špičkou. Vytvořili jsme unikátní herní prostředí plné her, kde navíc můžete vyhrát i ceny. Máme vlastní herní kryptoměnu a herní postavy na blockchainu. Globální komunita, kterou jsme s GAMEE vytvořili, roste každým dnem a to nám potvrzuje, že jsme na správné cestě.


    
     Božena Řežábová
    

    
     –
    

    
     CEO & Co-Founder
Božena Řežábová
CEO & Co-Founder

    
     Gonçalo Antunes
    

    
     –
    

    
     QA Tester
Gonçalo Antunes
QA Tester

Osvobodili jsme hry

Vyvíjíme unikátní herní prostředí, postavené na casual mobilních hrách, kde hráči poměřují svoje schopnosti v tournamentech a naše herní měna je obchodovatelná mezi hráči i na krypto burze. Herní postavy jsou tzn. NFTs, které je možné použít napříč hrami, nechat si pro sběratelskou hodnotu nebo prodat jiným hráčům.

Je to koncept nazývaný play-and-own, kterým jsme nadšení a přináší hraní obrovskou svobodu a nekonečné možnosti rozvoje GAMEE prostředí. To nás neskutečně baví.

Mladí a zapálení snílci

Nebojíme se říkat svoje názory, zkoušet cesty, které ještě nikdo neprozkoumal. Pracujeme, protože nás to baví a spolupracujeme s lidmi, kterých si vážíme.

Náš tým je složený z těch nejlepších lidí z oboru a všichni tvoříme GAMEE společně. Každý svůj díl skládačky. Honza Částek je pes na kvalitu, Boženka nás podporuje, povzbuzuje a dokazuje nám, že v GAMEE není lhostejnost nebo nezájem. U všeho převládá humor, nadhled, otevřenost a kreativita. Jsme střelci, jsme snílci, jsme perfekcionalisté a chceme být nejlepší z nejlepších.


    
     Betty Laňová
    

    
     –
    

    
     Product Marketing Manager
Betty Laňová
Product Marketing Manager

    
     Martin Žákovec
    

    
     –
    

    
     Head of Games
Martin Žákovec
Head of Games

    
     Štěpán Unar
    

    
     –
    

    
     Product Manager
Štěpán Unar
Product Manager

GAMEE

Pod Vyšehradem se v nádherné kubistické vile skrývá to nejlepší zázemí pro tvoření velkých věcí. V létě děláme grill párty na zahradě nebo přejdeme ulici na pivo na Náplavku.

Obrátit herní svět vzhůru nohama a určovat trendy

Patříme do globální herní skupiny Animoca Brands, která patří mezi špičku inovativních blockchain firem na světě. Stojí například za CryptoKitties, Dapper Labs, Axie Infinity nebo The Sandbox Game.

Jsme na světové špičce. I proto máme velké ambice, které nám pomáhají se neustále soustředit, učit a zlepšovat. GAMEE nás baví, protože nám umožňuje nejenom snít, ale i naše ambiciozní sny naplňovat.

HRANÍM K REVOLUCI

JSME NA PRAHU NOVÉ ÉRY A  GAMEE URČUJE  SMĚR

Přinášíme blockchain do her

Gaming je jedním z prvních odvětví, které se díky blockchainu mohou dramaticky změnit a získat úplně novou hodnotu. Pro nás není dostačující být u toho, my chceme být průkopníky v odvětví.

Technologie blockchain otevírá nové tvůrčí možnosti a nekonečné příležitosti pro inovace. Díky tomu, že náš tým je lídrem v oblasti krypto a blockchainu, můžeme postupovat vpřed rychlým tempem a neustále usilovat o naplnění naší vize.

MÁME ODVAHU UDĚLAT KROK DO NEZNÁMA

Právě teď chceš být u toho

Jsme přesvědčeni, že tokenizované herní měny a herní postavy způsobí revoluci. Hráči doopravdy vlastní, co ve hrách získají a tím pádem mají například možnost obchodovat s ostatními, nebo herní postavy pronajímat. A všichni hráči by měli mít možnost být odměněni za své dovednosti a přínos k úspěchu těchto her.

Naším posláním je ocenit a odměnit dovednost, úsilí a loajalitu hráčů.    
     Veronika Pešková
    

    
     –
    

    
     Data Analyst at GAMEE
Veronika Pešková
Data Analyst at GAMEE

GAMEE je...

Je to dobrodružství pod Vyšehradem. Jsou to zážitky a adrenalin. 

GAMEE jsou ambice, zábava, otevřenost a user experience.

GAMEE je svěží, rychlá, zábavná, odpovědná, snaživá, dospělá, uvolněná a nepřiposraná firma, kde na lidech záleží.

Parta motivovaných lidí, co mají drive a kteří chtějí dokázat něco velkého. 

GAMEE je kreativita, tým, přátelství.

CO ČEKÁME OD TÝMU?

Samostatnost

Přemýšlej, kde a jak můžeš nejvíc pomoct. Na nic nečekej a udělej to.

Na kvalitě záleží

Dobře není skvěle. Soustřeď se a buď nejlepší. Klidně nejlepší na světě.

Stále se učíme

Největší lekce je fail. Neboj se, nezastavuj, zkoušej, jdi dál.

Zodpovědnost

Stůj si za svojí prací, spolupracuj, sdílej. Vidíš problém? Ozvi se. Posloucháme.

PŘIDEJ SE, JE TO JÍZDA!

Slackem světem

U nás se ti nestane, že nebudeš vědět, na čem se pracuje, nebo jaké jsou priority ostatních lidí v týmu. Každý den máme stand-upy, každý týden produktové meetingy, které jsou otevřené každému, kdo chce přijít. Každý měsíc máme celofiremní All-hands meeting a minimálně jednou měsíčně uděláme společný teambuilding. Na rychlou komunikací používáme Slack, na rozsáhlejší komunikaci zase Workplace. Komunikujeme online, offline, prostě pořád.

V kubistické vile

Jedním z benefitů práce v GAMEE je rozhodně vila pod Vyšehradem - naše druhá domácnost. Je tu skvělá zahrada, na které grilujeme a relaxujeme. Přes ulici je Náplavka, kde se každý večer něco děje. Díky naší vile nechodíme do „práce“. Zkrátka se nám tady dobře žije a tvoří.

Každý může říct svůj názor. Nikdy jsem neříkal: “Já jsem tady boss, takže to bude takhle.” Snažím se víc vyvolat diskuzi a najít způsob, jak společně vybrat nejlepší cestu. Jakýkoliv názor je cenný.

Honza Částek, Chief of Product & Co-founder

Každý tady je vedoucí

U nás je vedoucí každý. Někdo vede svůj tým, jiný zase vede v turnaji ve FIFA, v tabulce push-upů či vede svého prcka ráno do školky. Ale především vede každý sám sebe k zodpovědnosti a týmovosti. Každý, kdo má u nás zodpovědnost za určitou oblast, je v ní autorita. Rozumí tomu, co dělá, dokáže nadchnout ostatní a má vizi, kam má jeho oblast směřovat. Naše osobní představy a cíle zapadají do velkého GAMEE snu. Všichni cítíme obrovskou zodpovědnost za to, co děláme a jaké GAMEE je.


    
     Liana Matěvosova
    

    
     –
    

    
     Office Manager
Liana Matěvosova
Office Manager

Žádné limity, jen selský rozum

Snažíme se, aby vše, co děláme, dávalo smysl. A umíme velmi dobře filtrovat věci, projekty, nebo procesy, které smysl nedávají. Nabíráme lidi, kteří jsou schopní a milují to, co dělají. Dáváme důraz na osobní rozvoj a pořád se snažíme si rozšiřovat obzory i mimo naši oblast. Nemáme žádný limit na vzdělávání nebo na konference. Jestli to dává smysl a zapadá to do našich plánů, tak do toho! Když ale někam jedeme, tak místo letadla jedeme raději vlakem. Investujeme s rozumem a pro rozvoj GAMEE. Stejné je to s marketingem. Zkrátka cokoliv, co si u týmu obhájíš, můžeš zrealizovat. 

Hrajeme si rádi

Tomáš Pavelec

Rád hraju velká příběhová RPG jako Zaklínač, Fallout, Gothic, Pillars of Eternity, Inquisitor a když na velký příběh nemám čas, tak Warframe nebo třeba MTG Arena.

Alvaro Zorilla

Mými úplně nejoblíbenějšími hrami byly single-playerovky jako Last of Us, Spider-man, Batman, God of War… trávím ale také dost času hraním multiplayer her jako Apex Legends, Call of Duty and dalších stříleček z pohledu první osoby.

Liana Matěvosova

Moje první PC hra byla The Sims. Nebyl den, kdy jsem ji nehrála. Dále jsem hrávala Summer Athletics. Nyní mě baví naše hra Qube 2048, kterou si zahraji když jedu v tramvaji. 

Join us!