GAMEE

Časopis Forbes zařadil GAMEE mezi deset nejperspektivnějších startupů Česka. Google si GAMEE vybral mezi 30 firem z celého světa, které zařadil do svého mentoringového programu Google Launchpad. Loni se GAMEE stalo součástí globální herní skupiny Animoca Brands, která je světovou jedničkou v blockchain gamingu. GAMEE přináší unikátní platformu pro hraní casual mobilních her, které si zahrálo přes 60 milionů lidí. GAMEE je parta lidí, která v kubistické vile na pražské Náplavce staví herní svět na hlavu.

Nabídka příležitostí 6

Always keep playing!

Hry jsou naší součástí od dětství a i jako dospělým nám hravost zůstává. Nám v GAMEE tedy rozhodně! A rádi zprostředkujeme hraní i ostatním. Naše mise je představit hodnotu blockchainu hráčům her a být v tom světovou špičkou. Vytvořili jsme unikátní herní prostředí plné her, kde navíc můžete vyhrát i ceny. Máme vlastní herní kryptoměnu a herní postavy na blockchainu. Globální komunita, kterou v jsme s GAMEE vytvořili, roste každým dnem a to nám potvrzuje, že jsme na správné cestě.


    
     Božena Řežábová
    

    
     –
    

    
     CEO & Co-founder
Božena Řežábová
CEO & Co-founder

Osvobodili jsme hry

Vyvíjíme unikátní herní prostředí, postavené na mobilních casual hrách, kde hráči poměřují svoje schopnosti v tournamentech a naše herní měna je obchodovatelná mezi hráči i na krypto burze. Herní postavy jsou tzn. NFTs, které je možné použít napříč hrami, nechat si pro sběratelskou hodnotu nebo prodat jiným hráčům.

Je to koncept nazývaný play-to-earn, kterým jsme nadšení a přináší hraní obrovskou svobodu a nekonečné možnosti rozvoje GAMEE prostředí. To nás neskutečně baví.

Prahu prodávám kamkoliv jedu. Je pravda, že dřív nám to nepomáhalo, protože velcí hráči se s tebou nebaví, když nemáš kanceláře ve Valley. Dneska už je to jiné. Zvu je do Prahy, protože my do Prahy patříme. GAMEE je česká firma.

Božena Řežábová, CEO & Co-founder

Mladí a zapálení snílci

Nebojíme se říkat svoje názory, zkoušet cesty, které ještě nikdo neprozkoumal. Pracujeme, protože nás to baví a spolupracujeme s lidmi, kterých si vážíme. To jsme v GAMEE našli. Vytyčili jsme cíl, který je dostatečně ambiciózní, má dopad na celý svět a dává nám smysl. V GAMEE v nás vložili svou důvěru a dali nám šanci, protože věří, že dokážeme velké věci.

Náš tým je složený z těch nejlepších lidí z oboru a všichni tvoříme GAMEE společně. Každý svůj díl skládačky. Honza Částek je pes na kvalitu, Boženka nás podporuje, povzbuzuje a dokazuje nám, že v GAMEE není lhostejnost nebo nezájem. U všeho převládá humor, nadhled, otevřenost a kreativita. Pokud to cítíš stejně, tak se k nám přidej. Jsme střelci, jsme snílci, jsme perfekcionalisté a chceme být nejlepší z nejlepších.

GAMEE

Pod Vyšehradem se v nádherné kubistické vile skrývá to nejlepší zázemí pro tvoření velkých věcí. V létě děláme grill párty na zahradě nebo přejdeme ulici na pivo na Náplavku.


    
     Veronika Pešková
    

    
     –
    

    
     Data Analyst at GAMEE
Veronika Pešková
Data Analyst at GAMEE

    
     Jirka Fišer
    

    
     –
    

    
     QA tester at GAMEE
Jirka Fišer
QA tester at GAMEE

Obrátit herní svět vzhůru nohama

Píší o nás světová média a spolupracujeme s globálními společnostmi jako je Facebook nebo Telegram. Patříme do globální herní skupiny Animoca Brands, která patří mezi špičku inovativních blockchain firem na světě. Stojí například za CryptoKitties, The Sandbox, Harmony a desítkami dalších herních a blockchain technologických startupů.

Uzavřeli jsme partnerství s takovými značkami jako je NASA, pro kterou jsme vyvinuli už třetí hru, nebo Manchester City. Google nás zařadil do svého Google Launchpad akcelerátoru mezi 30 firem z celého světa.

Chceme být na světové špičce. Máme velké ambice, které nám pomáhají se neustále soustředit, učit a zlepšovat. Máme na to být v tom, co děláme, nejlepší na světě a určovat trh s největšími hráči světa. GAMEE nás baví, protože nám umožňuje nejenom snít, ale i naplňovat naše ambiciózní sny.

Je tady parta schopných lidí, které není potřeba vodit za ručičku.

Michal Dobiáš, Senior PHP developer

Lidi v Gamee dělají vše pro to, aby GAMEE bylo úspěšné a ta energie je prostě TOP.

Lukáš Stibor, COO & Co-founder

    
     Pavel Janda
    

    
     –
    

    
     PHP Developer
Pavel Janda
PHP Developer

GAMEE je...

GAMEE je hra.

Je to dobrodružství pod Vyšehradem. Jsou to zážitky a adrenalin. 

GAMEE jsou ambice, zábava, otevřenost a user experience.

GAMEE je svěží, rychlá, zábavná, odpovědná, snaživá, dospělá, uvolněná a nepřiposraná firma, kde na lidech záleží.

Je tu parta motivovaných lidí, co mají drive a kteří chtějí dokázat něco velkého. 

GAMEE je kreativita, tým, přátelství.

Co čekáme od týmu

Samostatnost

Na kvalitě záleží

Stále se učíme

Zodpovědnost

Přemýšlej, kde a jak můžeš nejvíc pomoct. Na nic nečekej a udělej to.

Dobře není skvěle. Soustřeď se a buď nejlepší. Klidně nejlepší na světě.

Největší lekce je fail. Neboj se, nezastavuj, zkoušej, jdi dál.

Stůj si za svojí prací, spolupracuj, sdílej. Vidíš problém? Ozvi se. Posloucháme.

V kubistické vile

Jedním z benefitů práce v GAMEE je rozhodně vila pod Vyšehradem - naše druhá domácnost. Je tu skvělá zahrada, na které grilujeme a relaxujeme. Přes ulici je Náplavka, kde se každý večer něco děje. Díky naší vile nechodíme do „práce“. Zkrátka se nám tady dobře žije a tvoří.

Slackem světem

U nás se ti nestane, že nebudeš vědět, na čem se pracuje, nebo jaké jsou priority ostatních lidí v týmu. Každý den máme stand-upy, každý týden produktové meetingy, které jsou otevřené každému, kdo chce přijít. Každý měsíc máme celofiremní All-hands meeting a minimálně jednou měsíčně uděláme společný teambuilding.

Na rychlou komunikací používáme Slack, na rozsáhlejší komunikaci zase Workplace. Komunikujeme online, offline, prostě pořád.

Každý může říct svůj názor. Nikdy jsem neříkal: “Já jsem tady boss, takže to bude takhle.” Snažím se víc vyvolat diskuzi a najít způsob, jak společně vybrat nejlepší cestu. Jakýkoliv názor je cenný.

Honza Částek, Chief of Product & Co-founder

Každý tady je vedoucí

U nás je vedoucí každý. Někdo vede svůj tým, jiný zase vede v turnaji ve FIFA, v tabulce push-upů či vede svého prcka ráno do školky. Ale především vede každý sám sebe k zodpovědnosti a týmovosti. Každý, kdo má u nás zodpovědnost za určitou oblast, je v ní autorita. Rozumí tomu, co dělá, dokáže nadchnout ostatní a má vizi, kam má jeho oblast směřovat. Naše osobní představy a cíle zapadají do velkého GAMEE snu. Všichni cítíme obrovskou zodpovědnost za to, co děláme a jaké GAMEE je.

Hrajeme si rádi

Jaime Pichardo Garcia

Ať už je to klasika jako Age of Empires nebo aktuální MOBAS. Vybíráme nápady, která dáváme naší komunitě. GAMEE je vždy na vrcholu žebříčků.

Marvin Hill

Užívám si logické hry, ale každý týden hraju i hry pro potěšení nebo pro inspiraci. A vždy se zajímám, jak do sebe jednotlivé části hry zapadají.

Božena Řežábová

Stále něco hraju a nejvíc samozřejmě naše hry na GAMEE.


    
     Martin Žákovec
    

    
     –
    

    
     Head of games
Martin Žákovec
Head of games

Žádné limity, jen selský rozum

Snažíme se, aby vše, co děláme, dávalo smysl. Nabíráme lidi, kteří jsou schopní a milují to, co dělají. Dáváme důraz na osobní rozvoj a pořád se snažíme si rozšiřovat obzory i mimo naši oblast. Nemáme žádný limit na vzdělávání nebo na konference. Jestli to dává smysl a zapadá to do našich plánů, tak do toho! Když ale někam jedeme, tak místo letadla jedeme raději vlakem. Investujeme s rozumem a pro rozvoj GAMEE. Stejné je to s marketingem. Zkrátka cokoliv, co si u týmu obhájíš, můžeš zrealizovat.

Join us!
Join us!