Gamee

Časopis Forbes zařadil GAMEE mezi deset nejperspektivnějších startupů Česka. Google si GAMEE vybral mezi 30 firem z celého světa, které zařadil do svého mentoringového programu Google Launchpad. GAMEE přináší unikátní platformu pro hraní social & casual her. S GAMEE již nyní spolupracují největší firmy z oblasti socialních sítí a instant messagingu jako je Facebook, Telegram nebo KIK. Zároveň jsou jedním z deseti partnerů, kteří tvoří hry pro Instant Games na Facebooku. GAMEE hraje více než osm milionů lidí každý měsíc a počet uživatelů rychle roste. GAMEE je parta mladých lidí, kteří v kubistické vile na pražské náplavce staví herní svět na hlavu.

Nabídka příležitostí 2

Gamee
Gamee
Gamee
Gamee

Osvobodili jsme hry

YouTube osvobodil video, GAMEE osvobozuje hry. Vyvíjíme unikátní multiplatformní prostředí, ve kterém je jedno odkud hrajete, i tak můžete hrát se svými kamarády. Nemusíte hry stahovat, ale hrajete přímo z GAMEE. Hry navíc fungují offline, což je naprosto unikátní.

Tím vším přinášíme hraní obrovskou svobodu a nekonečné možnosti rozvoje GAMEE prostředí. Dnes má GAMEE komunita více jak 8 milionů hráčů, kteří hrají na různých platformách. Nejen proto nedáváme spát velkým jménům jako Facebook nebo Google. Naše řešení je unikátní a zraky všech významných hráčů na trhu her jsou upřené na Prahu. To nás neskutečně baví.

Prahu prodávám kamkoliv jedu. Je pravda, že dřív nám to nepomáhalo, protože velcí hráči se s tebou nebaví, když nemáš kanceláře ve Valley. Dneska už je to jiné. Zvu je do Prahy, protože my do Prahy patříme. GAMEE je česká firma.

Božena Řežábová, CEO & Co-founder
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee

Always keep playing

Hry jsou naší neoddělitelnou součástí od dětství. I když už jsme velcí, máme v sobě stále malé děti, co si rády hrají. My v GAMEE rozhodně! A rádi zprostředkujeme hraní i ostatním.

Chceme být světovou špičkou v social & casual gamingu. Vytváříme unikátní multiplatformní herní prostředí, ve kterém propojujeme hráče na různých platformách. Můžete tak hrát z chytrého telefonu proti kamarádovi, který hraje v Messengeru. Komunita, kterou v GAMEE budujeme , roste každým dnem, a to nám potvrzuje, že jsme na správné trati. A dávají nám za pravdu i světová média jako Forbes, The Next Web, Business Insider, GamesBeat a jiní.


    
     Božena Řežábová
    

    
     –
    

    
     CEO & Co-founder
Božena Řežábová
CEO & Co-founder
Gamee
Gamee

Mladí a zapálení snílci

Jsme mladí, nebojíme se říkat svoje názory. Pracujeme, protože nám to dává smysl a děláme to pro lidi, kterých si vážíme. To jsme v GAMEE našli. Vytyčili jsme cíl , který je dostatečně ambiciózní, má dopad na celý svět a dává nám smysl. V GAMEE v nás vložili svou důvěru a dali nám šanci, protože věří, že dokážeme velké věci.

Náš tým je složený z těch nejlepších lidí z oboru a všichni tvoříme GAMEE společně. Každý svůj díl skládačky. Honza Částek je pes na kvalitu, Boženka nás podporuje, povzbuzuje a dokazuje nám, že v GAMEE není lhostejnost nebo nezájem. U všeho převládá humor, nadhled, otevřenost a kreativita. Pokud to cítíš stejně, tak se k nám přidej. Jsme střelci, jsme snílci, jsme perfekcionisté a chceme být nejlepší z nejlepších.

Gamee
Gamee
Gamee
Gamee

GAMEE

Pod Vyšehradem se v nádherné kubistické vile skrývá to nejlepší zázemí pro tvoření velkých věcí. V létě děláme grill párty na zahradě nebo přejdeme ulici na pivo na náplavku.


    
     Lukáš Stibor
    

    
     –
    

    
     COO & Co-founder
Lukáš Stibor
COO & Co-founder

Obrátit herní svět vzhůru nohama

Píší o nás světová média a spolupracujeme s globálními společnostmi jako je Facebook, KIK nebo Telegram. Uzavřeli jsme partnerství s takovými značkami jako je NASA, pro kterou jsme vyvinuli už třetí hru, a nebo Manchester City. Google nás zařadil do svého Google Launchpad akcelerátoru mezi 30 firem z celého světa.

Chceme být na světové špičce. Máme velké ambice, které nám pomáhají se neustále soustředit, učit a zlepšovat. Máme na to být v tom, co děláme, nejlepší na světě a určovat trh s největšími hráči světa. GAMEE nás baví, protože nám umožňuje nejenom snít, ale i naše ambiciózní sny naplňovat.


    
     Jakub Foglar
    

    
     –
    

    
     Product Designer
Jakub Foglar
Product Designer
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee

Je tady parta schopných lidí, které není potřeba vodit za ručičku.

Michal Dobiáš, Senior PHP developer

Lidi v Gamee dělají vše pro to, aby GAMEE bylo úspěšné a ta energie je prostě TOP.

Lukáš Stibor, COO & Co-founder

Věřím, že jako leader můžeš být prostě i dobrý člověk. Neštvat lidi, ale pomáhat jim posouvat jejich hranice.

Božena Řežábová, CEO & Co-founder

    
     Pavel Janda
    

    
     –
    

    
     PHP Developer
Pavel Janda
PHP Developer

GAMEE je...

GAMEE je hra.

Je to dobrodružství pod Vyšehradem. Jsou to zážitky a adrenalin. GAMEE jsou ambice, zábava, otevřenost a user experience.

GAMEE je svěží, rychlá, zábavná, odpovědná, snaživá, dospělá, uvolněná a nepřiposraná firma, kde na lidech záleží.

GAMEE je moje zábavná technologická rodina.

Je tu parta namotivovaných lidí, co mají drive a kteří chtějí dokázat něco velikého. Fun, friends, games & community. GAMEE je kreativita, tým, přátelství & Bali.

GAMEE je kreativita, tým, přátelství & Bali.

V kubistické vile

Jedním z benefitů práce v GAMEE je rozhodně vila pod Vyšehradem - naše druhá domácnost. Často začínáme den společnou snídaní. Uděláme si vajíčka nebo palačinky (díky Adélo). Je tu skvělá zahrada, na které grilujeme a relaxujeme. Přes ulici je náplavka, kde se každý večer něco děje. Díky naší vile nechodíme do "práce". Zkrátka se nám tady dobře žije a tvoří.

Bali je třešnička na dortu

Jednou ročně vyrážíme všichni pracovat na tři týdny na Bali. Sbalíme notebooky a přestěhujeme se k moři. Surfujeme, pracujeme a objevujeme exotiku. Minule jsme udělali obrovský kus práce. Díky tomu se s nadšením na Bali vracíme, abychom všechny skvělé nápady rozpracovali do detailů.

Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee

Každý může říct svůj názor. Nikdy jsem neříkal: “Já jsem tady boss, takže to bude takhle.” Snažím se víc vyvolat diskuzi a najít způsob, jak společně vybrat nejlepší cestu. Jakýkoliv názor je cenný.

Honza Částek, Chief of Product & Co-founder

Slackem světem

U nás se ti nestane, že nebudeš vědět, na čem se pracuje nebo jaké jsou priority ostatních lidí v týmu. Každý den máme stand-upy, každý týden produktové meetingy, které jsou otevřené každému, kdo chce přijít. Každý měsíc máme celofiremní All-hands meeting a minimálně jednou měsíčně uděláme společný teambuilding.

Na rychlou komunikací používáme Slack, na rozsáhlejší komunikaci zase Workplace. Komunikujeme online, offline, prostě pořád.

Každý tady je vedoucí

U nás je vedoucí každý. Někdo vede svůj tým, jiný zase vede v turnaji ve FIFA, v tabulce push-upů a nebo vede svého prcka ráno do školky, především ale vede každý sám sebe k zodpovědnosti a týmovosti. Každý, kdo má u nás zodpovědnost za určitou oblast, je v ní autorita. Rozumí tomu, co dělá, dokáže nadchnout ostatní a má vizi, kam má jeho oblast směřovat. Naše osobní představy a cíle zapadají do velkého GAMEE snu. Všichni cítíme obrovskou zodpovědnost za to, co děláme a jaké GAMEE je.

Gamee
Gamee

Hrajeme si rádi

Jaime Pichardo Garcia

From classics like Age of Empires to current MOBAS, picking ideas to bring to our community. Always in the top of GAMEE leaderboards.

Marvin Hill

I really enjoy puzzle games but I play many different games each week for pleasure and inspiration. I'm always observing how the different components of a game fit together.

Jakub Foglar

Já měl rád Mafii a poslední dobou mě hodně bavilo Firewatch, kde zdánlivě jenom hlídáš z věže les před požárem, ale na pozadí se odvíjí skvělý příběh. Samozřejmě hraju i naše hry na Gamee.

Božena Řežábová

Stále něco hraju a nejvíc samozřejmě naše hry na GAMEE.

Lukáš Stibor

Já jsem schopný si na hrách ulítnout, takže nehraju nic mimo GAMEE her.

Michal Dobiáš

Hraju tady s ostatníma FIFU. Vedle toho mi na hry nezbývá moc čas, protože se věnuju fotbalu a bowlingu.

Pavel Janda

Já moc hry nehraju, raději programuju, ale občas mě donutí zahrát si FIFU, kterou tady hrajeme všichni.

Gamee
Gamee

    
     Martin Žákovec
    

    
     –
    

    
     Head of games
Martin Žákovec
Head of games
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee

Žádné limity, jen selský rozum

Snažíme se, aby vše, co děláme, dávalo smysl. Nabíráme lidi, kteří jsou schopní a milují to, co dělají. . Dáváme důraz na osobní rozvoj a pořád se snažíme si rozšiřovat obzory i mimo naši oblast. Nemáme žádný limit na vzdělávání nebo na konference. Jestli to dává smysl a zapadá to do našich plánů, tak do toho! Když ale někam jedeme, tak místo letadla jedeme raději vlakem. Investujem s rozumem a pro rozvoj GAMEE. Stejné je to s marketingem. Zkrátka cokoliv, co si u týmu obhájíš, můžeš zrealizovat.

Neznám jinou firmu, která vypadne na měsíc na Bali i s celým týmem.

Pavel Janda, PHP developer
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Gamee
Join us!
Join us!