GAMEE

Časopis Forbes zařadil GAMEE mezi deset nejperspektivnějších startupů Česka. Google si GAMEE vybral mezi 30 firem z celého světa, které zařadil do svého mentoringového programu Google Launchpad. Letos se GAMEE stalo součástí globální herní firmy Animoca brands. GAMEE přináší unikátní platformu pro hraní casual mobilních her, které si zahrálo přes 60 milionů lidí. GAMEE je parta lidí, která v kubistické vile na pražské náplavce staví herní svět na hlavu.

Nabídka příležitostí 7

Always keep playing!

Hry jsou naší součástí od dětství a i jako dospělým nám hravost zůstává. Nám v GAMEE tedy rozhodně! A rádi zprostředkujeme hraní i ostatním. Chceme být světovou špičkou v mobilním casual gamingu. Vytvořili jsme unikátní herní prostředí plném her, kde navíc můžete vyhrát ceny. Globální komunita, kterou v jsme s GAMEE vytvořili, roste každým dnem, a to nám potvrzuje, že jsme na správné cestě.


    
     Božena Řežábová
    

    
     –
    

    
     CEO & Co-founder
Božena Řežábová
CEO & Co-founder

Osvobodili jsme hry

YouTube osvobodil video, GAMEE osvobozuje hry. Vyvíjíme unikátní multiplatformní prostředí, ve kterém je jedno odkud hrajete, i tak můžete hrát se svými kamarády. Nemusíte hry stahovat, ale hrajete přímo z GAMEE. Hry navíc fungují offline, což je naprosto unikátní.

Tím vším přinášíme hraní obrovskou svobodu a nekonečné možnosti rozvoje GAMEE prostředí. Dnes má GAMEE komunita více jak 8 milionů hráčů, kteří hrají na různých platformách. Nejen proto nedáváme spát velkým jménům jako Facebook nebo Google. Naše řešení je unikátní a zraky všech významných hráčů na trhu her jsou upřené na Prahu. To nás neskutečně baví.

Prahu prodávám kamkoliv jedu. Je pravda, že dřív nám to nepomáhalo, protože velcí hráči se s tebou nebaví, když nemáš kanceláře ve Valley. Dneska už je to jiné. Zvu je do Prahy, protože my do Prahy patříme. GAMEE je česká firma.

Božena Řežábová, CEO & Co-founder

Mladí a zapálení snílci

Nebojíme se říkat svoje názory, zkoušet cesty, které ještě nikdo neprozkoumal. Pracujeme, protože nás to baví a spolupracujeme s lidmi, kterých si vážíme. To jsme v GAMEE našli. Vytyčili jsme cíl , který je dostatečně ambiciózní, má dopad na celý svět a dává nám smysl. V GAMEE v nás vložili svou důvěru a dali nám šanci, protože věří, že dokážeme velké věci.

Náš tým je složený z těch nejlepších lidí z oboru a všichni tvoříme GAMEE společně. Každý svůj díl skládačky. Honza Částek je pes na kvalitu, Boženka nás podporuje, povzbuzuje a dokazuje nám, že v GAMEE není lhostejnost nebo nezájem. U všeho převládá humor, nadhled, otevřenost a kreativita. Pokud to cítíš stejně, tak se k nám přidej. Jsme střelci, jsme snílci, jsme perfekcionisté a chceme být nejlepší z nejlepších.

GAMEE

Pod Vyšehradem se v nádherné kubistické vile skrývá to nejlepší zázemí pro tvoření velkých věcí. V létě děláme grill párty na zahradě nebo přejdeme ulici na pivo na náplavku.


    
     Veronika Pešková
    

    
     –
    

    
     Data Analyst at GAMEE
Veronika Pešková
Data Analyst at GAMEE

    
     Jirka Fišer
    

    
     –
    

    
     QA tester at GAMEE
Jirka Fišer
QA tester at GAMEE

Obrátit herní svět vzhůru nohama

The global media write about us and global companies like Facebook or Telegram approached us to work with them. We are part of a global family of gaming and tech companies, Animoca Brands, that belongs to the top companies for innovation in blockchain gaming, they stand behind projects like Cryptokitties, Harmony or The Sandbox. 

We have forged partnerships with the likes of NASA, for whom we have now developed three games, and Manchester City. We were one of 30 companies from across the world that Google placed in its Launchpad accelerator.

We want to be a world leader. We harbour lofty ambitions that help us to stay focused and to keep learning and honing ourselves. We love GAMEE because it lets us dream while also making our ambitious dreams come true.

Je tady parta schopných lidí, které není potřeba vodit za ručičku.

Michal Dobiáš, Senior PHP developer

Lidi v Gamee dělají vše pro to, aby GAMEE bylo úspěšné a ta energie je prostě TOP.

Lukáš Stibor, COO & Co-founder

Věřím, že jako leader můžeš být prostě i dobrý člověk. Neštvat lidi, ale pomáhat jim posouvat jejich hranice.

Božena Řežábová, CEO & Co-founder

    
     Pavel Janda
    

    
     –
    

    
     PHP Developer
Pavel Janda
PHP Developer

GAMEE je...

GAMEE is gaming.

It’s an adventure playing out under Vyšehrad.It’s experiences and adrenaline.

GAMEE is ambition, a blast, openness and user experience.

GAMEE is a fresh, fast, fun, responsible, assiduous, mature, relaxed and gutsy company that cares about people.

GAMEE is my fun technological family.

It’s a bunch of motivated people who have the drive and the determination to achieve somethingbig.

Fun, friends, games & community.

Co čekáme od týmu

Samostatnost

Na kvalitě záleží

Pořád se učíme

Zodpovědnost

Přemýšlej, kde a jak můžeš nejvíc pomoct. Na nic nečekej a udělej to.

Dobře není skvěle. Soustřeď se a buď nejlepší. Klidně nejlepší na světě.

Největší lekce je fail. Neboj se, nezastavuj, zkoušej, jdi dál.

Stůj si za svojí prací, spolupracuj, sdílej. Vidíš problém? Ozvi se. Posloucháme.

V kubistické vile

Jedním z benefitů práce v GAMEE je rozhodně vila pod Vyšehradem - naše druhá domácnost. Je tu skvělá zahrada, na které grilujeme a relaxujeme. Přes ulici je náplavka, kde se každý večer něco děje. Díky naší vile nechodíme do "práce". Zkrátka se nám tady dobře žije a tvoří.

Slackem světem

At our company, you will always know what’s going on and what the priorities of the other team members are. We have daily stand-up meetings and weekly product meetings that are open to everyone who wants to come along. We have a monthly company-wide all-hands meeting and we do some teambuilding together at least once a month. We use Slack to contact each other quickly and Workplace for more extensive communication. We communicate online, offline, anywhere, everywhere.

Každý může říct svůj názor. Nikdy jsem neříkal: “Já jsem tady boss, takže to bude takhle.” Snažím se víc vyvolat diskuzi a najít způsob, jak společně vybrat nejlepší cestu. Jakýkoliv názor je cenný.

Honza Částek, Chief of Product & Co-founder

Každý tady je vedoucí

U nás je vedoucí každý. Někdo vede svůj tým, jiný zase vede v turnaji ve FIFA, v tabulce push-upů a nebo vede svého prcka ráno do školky, především ale vede každý sám sebe k zodpovědnosti a týmovosti. Každý, kdo má u nás zodpovědnost za určitou oblast, je v ní autorita. Rozumí tomu, co dělá, dokáže nadchnout ostatní a má vizi, kam má jeho oblast směřovat. Naše osobní představy a cíle zapadají do velkého GAMEE snu. Všichni cítíme obrovskou zodpovědnost za to, co děláme a jaké GAMEE je.

Hrajeme si rádi

Jaime Pichardo Garcia

From classics like Age of Empires to current MOBAS, picking ideas to bring to our community. Always in the top of GAMEE leaderboards.

Marvin Hill

I really enjoy puzzle games but I play many different games each week for pleasure and inspiration. I'm always observing how the different components of a game fit together.

Jakub Foglar

Já měl rád Mafii a poslední dobou mě hodně bavilo Firewatch, kde zdánlivě jenom hlídáš z věže les před požárem, ale na pozadí se odvíjí skvělý příběh. Samozřejmě hraju i naše hry na Gamee.

Božena Řežábová

Stále něco hraju a nejvíc samozřejmě naše hry na GAMEE.

Lukáš Stibor

Já jsem schopný si na hrách ulítnout, takže nehraju nic mimo GAMEE her.

Michal Dobiáš

Hraju tady s ostatníma FIFU. Vedle toho mi na hry nezbývá moc čas, protože se věnuju fotbalu a bowlingu.

Pavel Janda

Já moc hry nehraju, raději programuju, ale občas mě donutí zahrát si FIFU, kterou tady hrajeme všichni.


    
     Martin Žákovec
    

    
     –
    

    
     Head of games
Martin Žákovec
Head of games

Žádné limity, jen selský rozum

Snažíme se, aby vše, co děláme, dávalo smysl. Nabíráme lidi, kteří jsou schopní a milují to, co dělají. Dáváme důraz na osobní rozvoj a pořád se snažíme si rozšiřovat obzory i mimo naši oblast. Nemáme žádný limit na vzdělávání nebo na konference. Jestli to dává smysl a zapadá to do našich plánů, tak do toho! Když ale někam jedeme, tak místo letadla jedeme raději vlakem. Investujeme s rozumem a pro rozvoj GAMEE. Stejné je to s marketingem. Zkrátka cokoliv, co si u týmu obhájíš, můžeš zrealizovat.

Neznám jinou firmu, která vypadne na měsíc na Bali i s celým týmem.

Pavel Janda, PHP developer
Join us!
Join us!