Enrian Partners

Enrian je o inovacích a digitální transformaci. Při práci efektivně kombinují dlouholeté zkušenosti z byznysu, poradenství a vývoje digitálních technologií a nástrojů. Je pro ně typický praktický přístup, kdy inovativní řešení dovedou pro klienta na míru nejen vymyslet, ale i implementovat. Díky unikátnímu byznysovému modelu, kdy s klientem sdílí finanční riziko, dovedou velmi rychle a efektivně přetavit nápady klientů do funkčního digitálního produktu. Pracují na významných projektech pro největší evropské banky, mobilní operátory, finanční instituce a automobilové společnosti, stejně jako pro start-upy, které mění způsob fungování svých odvětví. Enrian Partners se může pochlubit více než osmdesáti špičkovými odborníky z celého světa, kteří dohromady mluví dvaceti jazyky. Kromě multikulturnosti se vyznačují velkou mírou autonomie, svobody a osobní odpovědnosti každého člena týmu.

Nabídka příležitostí

Digitální inovátoři

Vytváříme nové digitální příležitosti pro přední evropské společnosti

Nejsme typická vývojářská ani tradiční poradenská společnost. Naším hlavním úkolem bývá převést byznysové nápady našeho klienta do digitální podoby. Ať už se jedná o vytvoření nové online služby, produktů nebo o vývoj interních nástrojů, který klientovi umožní zásadně zefektivnit jeho práci a podnikání. Našim klientům poskytujeme kompletní poradenství počínaje průzkumem obchodních příležitostí, návrhem řešení, výběrem vhodných technologií a programováním, až po dodání finálního produktu, který společně uvedeme na trh. Pracujeme na velkých věcech, a ty nabízejí jedinečné příležitosti pro osobní růst a rozvoj. Jsme v podstatě digitální hřiště pro ty, kteří chtějí dosahovat špičkových výsledků, a přitom si užívat práci v pohodovém týmovém prostředí.

#EnrianPowerhouse

Tým zkušených, nadšených profesionálů přinášející zásadní digitální inovace


    
     Filip Ambrož
    

    
     –
    

    
     Partner
Filip Ambrož
Partner

Projekty, které jinde nenajdeš

Cíleně si vybíráme klienty, kteří hledají špičková řešení a přicházejí spíše s unikátními obchodními nápady než s přesnou softwarovou specifikací. Tento přístup nám umožňuje intenzivně spolupracovat s nejvyšším vedením nebo majiteli firem na složitých, ale také hodně zajímavých projektech. Například na vývoji digitálního ekosystému pro pay-per-use pronájmu elektro nákladních aut anebo vytvoření první plně digitální hypoteční platformy ve Velké Británii. 

#EnrianWay

Náš byznys model je unikátní v tom, že máme obchodní podíl na úspěchu projektů našich klientů. To nás motivuje k co nejlepším výkonům. Když se pro spolupráci rozhodneme, jdeme do ní naplno. Čím lepších výsledků pro klienta dosáhneme, tím lépe i pro nás. 

Enrico Scopa (CEO & co-founder)

"Chci dál budovat Enrian jako místo, kde jsou lidi šťastní, že mohou pracovat spolu."

Když jsi zakládal Enrian, jak sis jej představoval?

Od prvního dne jsem snil, že společně vytvoříme firmu, kterou budou mít lidi rádi, a bude jim kromě obživy přinášet i radost. Firmu, která přitáhne lidi s touhou překonávat sebe sama, dosahovat skvělých výsledků, lidi se stejnými osobními hodnotami. Pro mě jsou lidi ve firmě to nejdůležitější. Nejsem člověk, který by chtěl stavět něco sám. Jsem týmový hráč, který potřebuje být obklopen lidmi.

Co tě motivuje rozvíjet firmu dál?

Moje motivace nikdy nebyla o penězích nebo jen o penězích s vidinou stát se majitelem miliardové firmy. Má motivace je založena na naší kultuře a prostředí.

Před dvěma lety jsme měli teambuilding a já si najednou uvědomil, že tam stojím obklopen padesátkou kolegů, kteří si povídají, jsou rádi, že jsou spolu, a sami sebe nazývají Enrianers. Koukal jsem na ně a cítil vnitřní štěstí, že se nám povedlo takové místo, takovou firmu vytvořit. Tak jsem si ji představoval, když jsem o ní v začátcích snil. A to je síla, která mě pohání vpřed. 

Chci dál budovat Enrian jako místo, kde jsou lidi šťastní, že mohou pracovat spolu. Místo, které jim poskytuje dostatek technických výzev a zároveň si dovedou patřičně vydělat. Chci, abychom si co nejdéle zachovali mentalitu a kulturu postavenou na našich hodnotách.

Jaké lidi k sobě hledáš? S kým se ti dobře pracuje?

Nadšené lidi, kteří jsou dychtiví růst. Sám jsem takový. Nechci přešlapovat na místě. Neustále se zajímám o novinky, sleduji aktuální dění a nepřestávám se rozvíjet. Chci takové lidi kolem sebe, protože věřím, že prostředí nás hodně utváří.

Dobře se mi pracuje s lidmi s přesahem. Nejsem zastáncem rigidní specializace, kde každý pracuje jenom na svém písečku. Mám velmi rád, když se lidé překrývají. Pro mě má větší cenu vývojář, který rozumí UX designu, než skvělý vývojář bez přesahu.

Hodně věřím ve schopnosti žen v IT, protože už to není "klub jen pro kluky". Toto odvětví nabízí širokou škálu rolí, které jsou pro ženy ideální a umožňují jim přinést různé perspektivy a názory.

Říkáš, že lidi jsou pro tebe ve firmě to nejdůležitější. Proč a jak se to projevuje?

Jednou z mých charakteristik, což je zároveň požehnání i prokletí, je moje úroveň empatie. Jsem vysoce empatický, což je skvělé, když se potkám s klienty, protože se rychle umím vcítit do jejich potřeb a přinést řešení. Na druhé straně je to také prokletí. Když je mi nablízku někdo ve špatné náladě, okamžitě absorbuji jeho negativní emoce.

Proto se vždy snažím, aby tady byli všichni spokojení. Zajímám se o ně, ptám se a každý člověk ve firmě je pro mě stejně důležitý. Nezáleží, jak je tady dlouho nebo na jaké je pozici. U všech mi záleží na tom, aby měli k práci vše, co potřebují, a mohli jsme plně rozvinout jejich potenciál nebo talent.

Hodnoty Enrianu

Nejdůležitější je PŘÍNOS toho, co děláme pro naše klienty (Impact)

Skutečně se STARÁME – jak o sebe navzájem, tak o naše klienty (Care)

Usilujeme o neustálý RŮST, vlastní i ostatních (Growth)

Pracujeme společně tak, aby nás to BAVILO (Joy)

Neděláme žádné kompromisy v otevřenosti, poctivosti a férovosti. (Ethics)


    
     Enrico Scopa
    

    
     –
    

    
     CEO
Enrico Scopa
CEO

#InsideEnrian

Charakterizuje nás nezávislost, osobní odpovědnost a proaktivita

Abychom mohli dosahovat očekávaných výsledků, potřebujeme velkou míru svobody, možnost vyjádřit vlastní názor a dostatek prostoru realizovat se. To je možné jen díky obrovské míře osobní odpovědnosti, kterou má každý z nás.

V Enrianu spoléháme na to, že každý převezme iniciativu a odpovědnost a bude aktivně řešit problémy, které se objeví. Pokud něčemu nerozumí, bude sám hledat odpovědi a shromažďovat informace, aniž by čekal, až mu někdo poradí. To neznamená, že je na věci sám. Každý dostane veškerou podporu, kterou potřebuje, ale odpovědnost za konečný výsledek je vždy jenom na něm.


    
     Petr Kašpar
    

    
     –
    

    
     Partner
Petr Kašpar
Partner

    
     Olesia Skibinska
    

    
     –
    

    
     Partner
Olesia Skibinska
Partner

Podporujeme kritické myšlení

Na projektech, které děláme, mnohdy digitalizujeme roky zavedené procesy a potřebujeme si být jistí, že jsou správné a budou fungovat i v digitální podobě. Proto se často a hodně ptáme a zpochybňujeme status quo. Proč věci fungují tak, jak fungují? Jde opravdu o nejlepší způsob? Dalo by se to dělat i jinak? Základem pro nás je mít jistotu, že pracujeme na řešeních, která opravdu přinášejí hodnotu, a neděláme jen slepě to, co nám někdo řekl. 

Flexibilita je klíčová

Působíme v inovativním a dynamickém prostředí, kde důraz na rychlost a kvalitu vyžaduje pružnost našich postupů. Tato flexibilita nám umožňuje přemýšlet kreativně a vyvíjet jedinečná řešení, která by při rigidním přístupu nebyla možná. Ceníme si osobností, které proměnlivost a nejistotu berou jako živnou půdu, ze které vznikají výjimečné projekty.Kultura zpětné vazby

postavená na zásadách vzájemné otevřenosti a upřímnosti

V Enrianu se snažíme neustále zlepšovat. Když uděláme chybu a kolega nás na ni upozorní, bereme to jako příležitost poučit se a dělat věci lépe. Chceme mít kolem sebe lidi, kteří jsou otevření a upřímní, ale zároveň citliví k ostatním.

Několikrát ročně sbíráme anonymní zpětnou vazbu napříč celým Enrianem, abychom zjistili, co nám vyhovuje a co ne. Nejde o průzkum do šuplíku, ale o nástroj přinášející pozitivní změny. 

Nejdůležitější je být upřímný a komunikativní. Nemlčet. Říkat názory na rovinu. Schovávání je úplně zbytečný, to se stejně objeví.

Marek Valda, Senior Ruby on Rails Developer

    
     Marina Mazzotti
    

    
     –
    

    
     UX Designer
Marina Mazzotti
UX Designer

Příležitost neustále růst a rozvíjet se

Záleží nám na tom, abychom ti pomohli splnit si profesní cíle. Nevěříme na pevně stanovené kariérní rámce, které omezují růst určitým směrem. Místo toho nabízíme prostředí, kde můžeš pracovat na tom, co tě zajímá, a překonávat nové výzvy. Máš možnost jít za svým snem, neustále zkoušet nové technologie, nástroje a postupy a máš podporu týmu talentovaných kolegů, kteří jsou ochotni ti kdykoliv pomoct. Pokud chceš růst a tvrdě na tom pracovat, máš u nás neomezené možnosti.

Zapadneš mezi nás, když se chceš zlepšovat, měnit a stále budovat své dovednosti.

Mariia Potemkina, Business Analyst

    
     Matteo Cappon
    

    
     –
    

    
     Software Engineer
Matteo Cappon
Software Engineer

Kdo je ideální Enrianer?

Když se podíváš na ty nejúspěšnější lidi v Enrianu, jde o lidi, kteří mají přesah. Dobře rozumí více oblastem. Nemusí být největší odborníci v každé oblasti, ale umí se v ní skvěle orientovat.

Olesia Skibinska, Partner

Lidi, kteří jsou otevření, přátelští a ochotni pomoct za každých okolností.

Fiorenzo Klufio, SQL Developer

Zapadneš mezi nás, když se chceš zlepšovat, měnit a stále budovat své dovednosti.

Mariia Potemkina, Business Analyst

Jsem ve svém týmu šťastná. V takové firmě jsem ještě nebyla. Můj tým je naprosto skvělý. Jsou to lidi, které práce baví, chtějí dosahovat skvělých výsledků.

Adila Beganović, Business Analyst

Dobrý, upřímný, čestný, s duší a smyslem pro humor. Každý tady cítí odpovědnost a dělá svou práci na 100%. Všichni bereme projekty jako něco svého.

Irina Galygina, Frontend Developer

Nadšený, proaktivní, plný energie, ochotný dělat věci i mimo svůj hlavní projekt.

Mouhanad Alboudi, UX Lead

Skvělí lidé pro nás jsou dynamičtí, flexibilní a mají rádi náš živý a temperamentní přístup.

Martin Němec, Partner

Když nastal problém, hned jsem ho řešil a bylo po problému. V Enrianu nic není překážka. Jde jen o to se ozvat a vše aktivně řešit.

Marek Valda, Senior Ruby on Rails Developer

Jasný a rychlý výběrový proces

Začíná telefonátem, při kterém si povídáme zejména o tvých očekáváních. V další fázi si promluvíš přímo s kolegy, se kterými budeš spolupracovat na projektech. Společně se velmi prakticky ponoříte do našich projektů, abys pochopil/a, jak pracujeme. Snažíme se vnímat nejen, co všechno umíš, ale i jak k nám zapadneš a jak vnímáš naši firemní kulturu, hodnoty a etiku. Při pohovorech se potkáš s více lidmi a lépe tak poznáme, jestli jsme naladěni na stejnou vlnu a sdílíme stejné principy fungování. Nakonec absolvuješ setkání se dvěma z našich partnerů. #Enrianers

Když jsem přišel poprvé do Enrianu, všichni byli přátelští a usměvaví. Chtěli mě pozdravit, popovídat si, cítil jsem jejich zájem.

Jakub Žufánek, Full Stack Web Developer

#Enrianers

Uvolněná a přátelská atmosféra

Společně se snažíme budovat kulturu, která odráží naše hodnoty a identitu, což nám umožňuje zažívat nejen uspokojení z práce, ale také si užívat společný čas mimo ni. I při práci na dálku se často věnujeme osobním rozhovorům. A když se naskytne příležitost, vždy se rádi sejdeme a jdeme třeba hrát fotbal, na koncert, nebo na společnou večeři. Máme radost, že Enrian je jako rodina.

Když jsem přišel poprvé do Enrianu, všichni byli přátelští a usměvaví. Chtěli mě pozdravit, popovídat si, cítil jsem jejich zájem.

Matteo Cappon, Software Engineer

Buduj si svůj Enrian

Dlouho jsme měli takový zvyk – když k nám nastoupil někdo nový, nedostal balíček s firemní výbavou, ale šroubovák a imbusák s nápisem "Build you own Enrian". Na místě, kde měl sedět, našel v krabici zabalený nesmontovaný stůl a židli, které si sám sestavil. Enrian je takový, jaký si ho uděláš, vše máš ve svých rukou.

Je pro nás důležité dát ti svobodu, aby sis mohl/a přizpůsobit práci v Enrianu svým potřebám. Základem je mít jasno v tom, co od práce chceš nebo nechceš, a pak své požadavky jasně komunikovat. Pokud odvádíš kvalitní práci, můžeme se domluvit prakticky na čemkoliv.


    
     Jana Koldová
    

    
     –
    

    
     Office Manager
Jana Koldová
Office Manager

Mix kultur a prostředí

Mluvíme 20 jazyky a perfektně si rozumíme. Jsou mezi námi kolegové z Čech, Itálie, Srbska, Francie, Ruska, Bulharska, Španělska, Jižní Ameriky, Ukrajiny a dalších zemí. Baví nás objevovat zvyky různých národností, nacházet kulturní a hodnotové průsečíky a respektovat odlišnosti. Jsme různorodí, ale umíme spolu komunikovat a ocenit jiný pohled na věc. I když jsme rozesetí po celé Evropě, spojuje nás dynamická a hravá kultura Enrianu. 

Nikdo se ti tu nebude smát, že neumíš perfektně anglicky nebo neznáš dokonale nějaký programovací jazyk. Důležité je, aby ses rozvíjel a učil. Nejhorší je, když se člověk zasekne na místě a nerozvíjí se.

Jakub Žufánek, Full Stack Web Developer

Flexibilita práce na dálku

Pracuj odkudkoli. Jen buď ohleduplný k potřebám ostatních.

Jsme zvyklí pracovat hybridně, protože i naši klienti se nacházejí primárně v zahraničí. Někomu vyhovuje chodit do kanceláře, jiný radši pracuje z domova, nebo rád tráví zimu v teplých krajích a odletí na měsíc na Mallorku. Zásadní je, aby ses choval/a odpovědně a tvé cestování nebo místo pobytu neohrozily projekt, na kterém pracuješ.

Milujeme zimní a letní setkání v Praze

Každý rok pořádáme v Čechách letní a zimní setkání. Užíváme si chvíle, kdy se můžeme potkat osobně, popovídat si, něco spolu zažít - grilování, společně si zasportovat a probrat, kam směřujeme. Podporujeme kolegy z celé Evropy, aby zůstali o něco déle, zúčastnili se dění v kanceláři, koncertů nebo jiných společenských událostí. Rádi spolu trávíme čas a upevňujeme vzájemné vztahy.

Enrian

I když můžeme pracovat z různých míst, hned u Náměstí Míru máme útulné kanceláře, které může dle potřeby využít kdokoliv z nás. K dispozici jsou zasedačky a flexibilní pracovní místa poskytující pohodlí a klid pro práci. Kanceláře nevnímáme jen jako místo, kde pracujeme, ale zejména jako příležitost se potkat, něco probrat a třeba zajít společně na oběd. Vinohrady jsou plné skvělých míst, kam zajít na jídlo nebo drink. 

Momentálně nejsou otevřeny žádné pozice.