Otevřená pracovní pozice v Forbes

Editor nebo editorka webu Forbes.cz

Adresa
Revoluční 724/7, Staré Město, 110 00 Praha-Praha 1, Czechia

Hledáme zkušeného editora nebo editorku, kteří rádi pracují s textem, ale stejně tak je baví nová média a chtějí točit videa nebo vymýšlet infografiky.

Co budete dělat

  • vše, co se s články dá dělat, vymýšlet nová témata i formu, jak je zpracovat, hledat autory,  editovat texty
  • úkolovat kolegy, zadávat práci, plánovat a kontrolovat ji
  • spolupracovat na speciálních projektech

Forbes
Forbes

Bez čeho se neobejdete

  • bez zkušeností, nehledáme začínající novináře
  • bez výborné češtiny a angličtiny
  • bez touhy vymýšlet nové formáty, nová témata, nové způsoby, jak je zpracovat
  • bez schopnosti být náročný na sebe i ostatní
  • bez dodržování termínů

Co nabízíme

  • Zajímavou, zábavnou a náročnou práci v nejlepším byznysovém magazínu v zemi.
  • Svobodu, samostatnost a zodpovědnost.
  • A především Forbes!

Budeme se těšit na vaše CV, pište na team@forbes.cz

Forbes
Forbes