teya

Začínali jako malý start-up, který kavárnám a restauracím dodával pokladní systém Storyous na dřevěném stojánku. V roce 2021 se spojili s mezinárodním fintech start-upem teya čím se jim otevírají dveře na nové trhy. Stále však pokračují ve své misi – pomáhat podnikatelům soustředit se na své zákazníky a jejich spokojenost. Teya zabezpečí vše ostatní od rutinní administrativy, fakturaci, optimalizaci skladových zásob, rezervaci objednávek, až po integraci služeb dalších dodavatelů. Teya nabízí jednoduchý, funkční a dostupný nástroj pro řízení, automatizaci a digitalizaci podnikání. Od samého začátku byli velmi prozákaznicky orientovaní a teď si ještě víc uvědomují, že chtějí se svými zákazníky spolupracovat a stavět produkty, které jim ulehčí podnikání. Jsou inovativní, mají drive a jejich snem je dobývat svět. A jsou na dobré cestě!

Nabídka příležitostí 3


    
     Igor Třeslín
    

    
     –
    

    
     CEO
Igor Třeslín
CEO

Podnikatelé se mají soustředit na své zákazníky a jejich spokojenost

Na vše ostatní mají teya

Nikdo z nás nepochybuje o tom, že produkt, který přinášíme na trh, opravdu plní krok za krokem naši misi. Pomoci malým a středním podnikatelům zbavit se rutinní administrativy a dát jim prostor věnovat se svým zákazníkům a kvalitě poskytovaných služeb.

Zaměřujeme se na funkčnost a design. Jsme součástí zážitku a chceme, aby byl perfektní. Věříme tomu, že styl, jakým pracujeme, a způsob, jakým přemýšlíme, nese ovoce. Všichni jsme tady tak trochu podnikatelé. Chceme pro produkt a pro našeho zákazníka to nejlepší. Když je potřeba, umíme se semknout, vyřešit průšvihy i kreativně brainstormovat a chytnout se nových příležitostí. Nechceme jen prodávat. Chceme bez přestání přemýšlet, jak posunout výsledek naší práce každý den zase o kousek dál. 

Gastrotech, fintech a co bude dál?


    
     Dana Kultová
    

    
     –
    

    
     Head of Marketing
Dana Kultová
Head of Marketing

Ze Storyous je teya a nám se otevřely nové obzory

Pokladní systém Storyous je pořád naší součástí. Pro naše zákazníky se stal nedílnou součástí byznysu a my chceme, aby tomu tak bylo nadále. Chceme přicházet s inovacemi tam, kde mají pro zákazníka přidanou hodnotu.

Dnes už se nesoustředíme pouze na restaurace či kavárny. Pronikáme do nových odvětví, cílíme na malé a střední podnikatele, kterým chceme pomoct s řízením a digitalizaci podnikání. V rukou máme jednoduchý a dostupný nástroj, zkušenosti, které jsme nabrali při vývoji produktu i služeb Storyous. Máme štěstí na spoustu chytrých lidí v teya po celém světě, se kterými můžeme sdílet své nápady, řešit problémy a čerpat inspiraci. Prosadit se v novém odvětví je pro nás výzva. Pevně věříme, že naše ambice a píle nám pomohou se prosadit. A sami jsme zvídaví, kam nás to zavede dál.

Naše ambice a píle nám pomáhají uspět a plnit naši misi


    
     Honza Kosek
    

    
     –
    

    
     Head of Sales
Honza Kosek
Head of Sales

Technologie jsou pro nás lifestyle

Jsme technologická firma. Náš systém je v cloudu a náš produkt stojí a padá s tím, jak šikovný bude náš vývoj. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. Fungujeme agilně. Ne proto, že je to dnes moderní, ale proto, že nám takový styl fungování vyhovuje. Zaměřujeme se především na kvalitu a ne na počet vykázaných hodin. Jsme rychlí ve vývoji i nasazování změn. Největší sílou našeho dev týmu jsou však lidé, kterým na výsledné podobě produktů záleží. Vzděláváme se, zkoušíme nové technologie, inspirujeme se navzájem, snažíme se zlepšovat sami sebe, vylepšovat kód a s ním i celkový produkt a spokojenost našich zákazníků. 


    
     Libor Vilímek
    

    
     –
    

    
     CTO
Libor Vilímek
CTO

3 věci, které nás spojují

Bavíme se rádi

Práce není jen o číslech, datech a úspěšných prodejích. Práce je pro nás o tom, že si při snídani, obědě nebo na čtvrtečním All Hands meetingu sedneme s kolegou či kamarádem a budeme se bavit klidně zase o práci. Neformálně, uvolněně, s nadhledem, protože nás to jednoduše zajímá. Práce je součást našich životů jako cokoliv jiného a baví nás. A neformální část je stejně důležitá jako formální. Nikdy nevíš, kdy tě na obědě nebo nad třetím drinkem napadne geniální myšlenka. Stejně jako umíme dodat akční plány na další měsíce, umíme si užít i společnou zábavu.

Jsme optimisté

Už nejsme malý start-up jako na začátku. Jsme součástí velké mezinárodní teya rodiny. Rosteme, ale pořád si udržujeme v týmu start-upového ducha a nadšení. Se zákazníky i uvnitř týmu máme dobré vztahy. Vše tvoříme a testujeme sami. Baví nás budoucnost a to, jak v ni budeme růst a rozvíjet se. Naši lidé rostou s námi. Jsme na nových trzích, inovujeme a nabízíme nové služby a produkty, rozvíjíme HUBy po České republice a otevírají se nám dveře do zahraničí. A to vytváří mimo jiné prostor pro naše lidi, aby dál rostli. Dokázali jsme, že náš přístup k produktu, k zákazníkům a všem uvnitř teya přináší na všech stranách spokojenost, nové vazby a pozitivní ohlasy. 

Rádi se učíme

V jedné věci jsou si lidé v teya podobní, přišli se sem učit. Nezáleží na tom, jestli je to tvoje první práce, nebo jsi špička v oboru, v teya určitě budeš řešit výzvy, které jsi jinde neřešil. Hledáme v lidech potenciál. Pokud se nechceš s námi učit nové věci, nebudeš tu spokojený. Každý jsme jiný, každý má své koníčky, každý je něčím jedinečný, ale společně fungujeme skvěle jako tým. Rádi testujeme a zkoušíme nové přístupy. Sdílíme si své zkušenosti i neúspěchy, učíme se od našich zákazníků a partnerů. Neusnout na vavřínech s nálepkou odborník, ale stále se posouvat dál.

Pro DEV tým jsme zavedli pět studijních dnů, kdy můžou programovat to, co je baví. A myslím, že dlouhodobě je to důležitý, aby nezakrněli a taky nám to dává nadhled i do věcí, které neděláme.

Libor Vilímek, CTO

Zákazník je v tom s námi od začátku


    
     Markéta Vlková
    

    
     –
    

    
     Marketing Specialist
Markéta Vlková
Marketing Specialist

Doporučilo by nás 93% zákazníků! 

Věřili byste, že 93 % našich zákazníků je spokojených a doporučili by nás dál? Slušné číslo, co? A víte, proč to tak je? Protože jsme je přibrali do party a vyvíjíme společně s nimi. Zveme si naše zákazníky k nám, bavíme se s nimi o vývoji našeho systému, ukazujeme jim, jak jsme pokročili, co pro ně chystáme, jestli to, co chystáme, jim vyhovuje, zda jim to dává smysl a je to pro ně využitelné. Slibujeme jen to, co můžeme splnit. Jsme na telefonu vždy, když nás potřebují. Hledáme přidanou hodnotu, kterou našim zákazníkům doručíme. Zároveň jim pomůžeme s tím, co je zdržuje od toho nejdůležitějšího, od péče o jejich zákazníky. Chceme dodávat absolutní kvalitu tak, aby se naši zákazníci mohli soustředit na svoji kvalitu. To je smysl našeho vztahu. 

Zákazník chápe, že za tím produktem jsou lidi, kteří to dělají s láskou a který by si ten systém pořídili i sami pro sebe. Hodně se zákazníků ptáme, jaké funkce by chtěli, chodíme do terénu a systém se nevyvíjí na základě toho, co si myslíme. Posouváme ho dál, na základě feedbacku od zákazníků.

Dana Kultová, Head of Marketing

​Za naším produktem jsou lidé, kteří ho dělají s láskou!

teya

Najdete nás na nové adrese v Dejvicích, v budově Blox. Stále jsme obklopení kavárnami a restauracemi. To byl jeden z hlavních požadavků při výběru nových officů. Ale skvělou kávu vám uděláme i u nás, tak se za námi zastavte. Dostanete se k nám metrem, tramvají, autem, pěšky i na kole. 

Řekni mi, co je to Spirit?

Spirit. Jedna z našich pěti hodnot a možná ta nejdůležitější. To extra navíc, co jste ochotni udělat, protože vidíte, že je to potřeba a je vám jedno, že to nemáte v popisu práce. To extra navíc, co vkládáme do produktu, abychom naše zákazníky překvapili. To extra navíc, proč se v pondělí těšíme do práce.

VAŠEK STRNAD 

Je těžké to popsat. Člověk si to musí zažít. Funguje to stejným způsobem, jako když se přihlásíš do zájmového klubu. Lidé tě přijmou a ty se zaměříš na to, aby klub prosperoval.

LIBOR VILÍMEK

Člověk dělá věci s nějakým nadšením a motivací. Není to o tom, že by jen tupě programoval. Většinu lidí zajímá, jak to vypadá a co z toho vypadne.

JANA ŠRÁMKOVÁ

Spirit pro mě je, že lidé jsou občas ochotni dát firmě něco navíc. A to sami od sebe. Třeba přijít v neděli ráno, v nekřesťanskou hodinu a něco vyřešit. Není to standardem, ale je fajn že víš, že jsou tady lidé, kteří jsou připraveni pomoct kdykoliv.

DANA KULTOVÁ

Je to v podstatě sounáležitost lidí. Všichni se respektují a dokážou spolupracovat tak, že do toho všichni dávají absolutní maximum a kousek ze sebe.

Nové výzvy & nová energie


    
     Miguel Carrera
    

    
     –
    

    
     Data Lead
Miguel Carrera
Data Lead

Lokální teya HUBy 

Naší ambicí bylo vždy překročit hranice českého rybníčku. V rámci teya rodiny se nám ještě víc otevírají cesty do světa. Rozšířili jsme se na nové trhy, naše produkty tak využívají zákazníci v Maďarsku, Chorvatsku, Portugalsku nebo na Islandu. Hodně díky tomu cestujeme, poznáváme nové zákazníky a vyměňujeme si know-how s kolegy z dalších zemí. Hodně se učíme a zjistili jsme, že i my máme co naučit ostatní. Přestěhovali jsme se do větších kanceláří. Budujeme lokální HUBy v dalších českých městech. Máme technologický HUB v Portu a Londýně. A děláme vše proto, abychom byli blíže naším zákazníkům, uměli naslouchat jejich potřebám a dokázali je neustále překvapovat novými nápady a vychytávky.

Tady se na nic nečeká

Na nic se nečeká. Nemáme mnohaúrovňové schvalování. Když na něco přijdeme na poradě, druhý den na tom makáme. Vidíme výsledky naší práce opravdu hodně rychle. Nechceme, aby nám v čemkoliv ujel vlak. V jednom měsíci vidíme výrazné změny a iterujeme několikrát denně. Jsme schopní za relativně krátkou dobu udělat opravdu hodně práce, což sebou nese neustále vysoké nasazení. To by bylo nezvladatelné, pokud by tady nebyli lidé, kteří mají rádi to, co dělají a chtějí vidět firmu růst. Být toho součástí, pomoct k úspěchu a u toho se učit a bavit. To je naše vize. 

Baví mě firma a baví mě ten obor. Firma neskutečným způsobem roste a má potenciál. Jsou časy, kdy bych mohl být doma, ale stejně jdu do práce kvůli lidem.

Jakub (Kevin) Horáček

Foooooodies

Důležité hlášení! Pokud ještě netrpíte posedlostí dobrým jídlem, je docela jisté, že poté, co se k nám přidáte, váš život nikdy nebude jako předtím. Gastro obor se nám dostal pod kůži a s ním i naše pokladny Storyous. V restauracích místo jídelního lístku koukáme číšníkům pod ruce, ptáme se na feedback a hrdě se hlásíme k našim dřevěným stojánkům. V žilách nám koluje láska k dobrému jídlu a k dobrým restauracím a kavárnám. V teya poznáte, co je to dobrá káva a jinou už chtít nebudete. Budeme společně vyhledávat nové podniky, jezdit za našimi zákazníky, jíst, ochutnávat a bavit se u toho. Naší další společnou zálibou je naštěstí sport. Jinak bychom se do kanceláří za chvíli nevešli. 

Připraveni na nové výzvy?