IReSoft

IReSoft je česká softwarová společnost vyvíjející, kromě jiných produktů, především informační systémy pro domovy pro seniory, domovy pro osoby se zdravotním postižením a jiná zařízení poskytující sociální služby. Společnost založili v roce 2002 Jiří Halousek společně s Petrem Toufarem. Cílem IReSoftu je posunout úroveň sociálních služeb do budoucnosti, tzn. dodávat špičková řešení, která jejich klientům usnadní práci a umožní jim poskytovat ještě lepší služby. IReSoft je ve své oblasti lídrem na českém i slovenském trhu a neustále své systémy vyvíjí a přichází s novými inovacemi. Vizí firmy je udávat trend, inspirovat ostatní a zároveň být dobrým zaměstnavatelem. V málokteré firmě najdete pod jednou střechou příběh, výjimečné produkty a zároveň opravdové přátelství a prostředí vytvářené pro lidi.

Nabídka příležitostí 3

IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft

    
     Jiří Halousek
    

    
     –
    

    
     Spoluzakladatel a ředitel Iresoftu
Jiří Halousek
Spoluzakladatel a ředitel Iresoftu

No Bullshit Inside IReSoft

Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit".

V IReSoftu můžeš být sám sebou a s partou kamarádů, vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. V IReSoftu jsi součástí rodiny, na kterou se můžeš spolehnout. V IReSoftu můžeš měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft

    
     Pepa Holán
    

    
     –
    

    
     Vedoucí vývojového týmu .NET
Pepa Holán
Vedoucí vývojového týmu .NET
IReSoft
IReSoft

Smysluplná softwarová firma

Děláme většinu věcí jinak než ostatní. Když jsme začali programovat software pro poskytovatele sociálních služeb, mnoho lidí nás zrazovalo. Nenechali jsme se a dnes naše softwary pomáhají mnoha lidem v tisícovce organizací v České republice i na Slovensku. Náš nový cloudový systém CYGNUS 2 používají pracovníci už i na tabletech, zdravotnickou dokumentaci o klientech evidují už jen elektronicky a podepisují ji čipovou kartou s elektronickým podpisem.

Toto je naplnění naší vize. Posouváme úroveň sociálních služeb do budoucnosti. A proto nás baví chodit každý den do práce.

IReSoft

Najdete nás v Brně na Cejlu. Kanceláře máme ve dvou patrech budovy se zelenou fasádou, co by kamenem dohodil ze zastávky "Tkalcovská".

IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft

Koučinkem ke svobodě

Lidskost, férovost a přátelství byly od začátku hodnoty, se kterými jsme podnikali, ale rozhodně jsme nebyli vždy "svobodnou firmou". Spíše naopak. Firmu jsme vedli tradičně, hierarchicky a direktivně, protože jinak jsme to neuměli. Pak jsme se dostali ke koučinku a začali jsme se lidí ptát a naslouchat jim. Dnes víme, že společně sdílené hodnoty, rozdělení pravomocí mezi lidi a vnitřní motivace funguje mnohem lépe než cukr a bič. Dali jsme lidem svobodu a výsledky se automaticky zlepšily. Dnes se můžeme považovat za firmu se svobodnými principy a nedokážeme si představit, že bychom se vrátili k direktivnímu řízení.

Mám 9 lidí v managementu, které považuji za své velmi blízké přátele, a spolu s nimi směřujeme IReSoft dopředu. Mým zákazníkem jsou mí kolegové a moje práce je hlavně jejich podpora a tvorba firemní kultury.

Jirka Halousek, Ředitel společnosti
IReSoft
IReSoft

    
     Pavel Martínek
    

    
     –
    

    
     Programátor
Pavel Martínek
Programátor

Rozvíjej se v IReLabu

Pracuj 20 % na tom, na čem chceš. Vzdělávej se, uč se, vymýšlej nové věci. Spuštěním IReLabu jsme u kolegů objevili nové schopnosti a zájmy. Někdo fotí a natáčí naše produktová videa, druhý se učí na novém projektu .NET. Seberozvoj se stal nedílnou součástí IReSoftu a pomáhá nám rozšiřovat obzory. Všichni v managementu máme za sebou koučovací trénink, který nám pomáhá vést naše kolegy a pomáhá jim být lepší v tom, co dělají. Problém je výzvou, chyba je příležitostí, cesta je cílem. V IReSoftu vidíte výsledky své práce. Nejste jen číslo v procesu, ale máte autonomii svou práci ovlivňovat.

Věříme, že nápady od lidí uvnitř firmy nás pomáhají posunout dál. Zároveň u nás pojem "seberozvoj" není jen prázdným heslem.

IReSoft
IReSoft

Prostředí, které podporuje jedinečnost

Jsme firmou, kde se jeden o druhého zajímáme a vzájemně se posloucháme. Kdokoliv z týmu může říct svůj názor, který má svou váhu. Stejně tak dostane rychle zpětnou vazbu, jak od lidí uvnitř týmu, tak od zákazníků. Díky tomu, že máme opravdu přátelské prostředí a spolupracujeme, tak všichni víme, co máme na starost a pracujeme agilně. Jsme schopni dělat věci rychle a smysluplně.

IReSoft
IReSoft

    
     Michal Hochman
    

    
     –
    

    
     Produktový manažer
Michal Hochman
Produktový manažer

Přátelství a spolupráce

Naše firma stojí na lidech, kteří ji zevnitř vytvářejí. Vzájemně k sobě máme blízko a lidi neřídíme, ale pomáháme jim a vedeme je. Mezi zaměstnanci a managementem není žádná bariéra, IReSoft tvoříme všichni dohromady. Uvědomujeme si, že na prvním místě jsou spokojení zaměstnanci. Ti mají na svědomí spokojené zákazníky. Spolupráce a partnerství je přidaná hodnota naší práce.

IReLab má nejen výsledky, ale také jsme zjistili, že někteří se nezapojili, protože je baví to, co dělají a nepotřebují od toho odpočívat. To nás potěšilo.

Pepa Holán

    
     Eliška Graciasová
    

    
     –
    

    
     Personalistka
Eliška Graciasová
Personalistka
IReSoft
IReSoft

Volnost a flexibilita

Máme volnost dělat věci po svém a pracovat tak, jak potřebujeme. Je důležité, aby zaměstnanci měli prostor žít své životy a věnovat se rodině, svým koníčkům a zájmům. Vše lze nastavit ke spokojenosti všech. Jde jen o to o všem mluvit a otevřeně komunikovat. Známe svá očekávání, vzájemně si důvěřujeme. Co se nám nepovede, řešíme hned.

Já té firmě strašně věřím z pohledu dalšího rozvoje. Kdyby někdo přišel a nabídl mi o 20 tisíc víc, tak neodejdu. Je tady zábava a skvělé je to, že si to můžeme vybudovat sami. Máme příběh a ten pokračuje.

Jirka Janeček, produktový manažer

    
     Šárka Hašová
    

    
     –
    

    
     Vedoucí obchodního týmu
Šárka Hašová
Vedoucí obchodního týmu
IReSoft
IReSoft

    
     Lukáš Ullmann
    

    
     –
    

    
     Vedoucí vývojového týmu
Lukáš Ullmann
Vedoucí vývojového týmu
IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft

IRebook a 70 příběhů

Vytvořili jsme si náš vlastní "Culture Book", ve kterém najdete 70 necenzurovaných příběhů všech současných IReSofťáků. Přišlo nám důležité si napsat, kdo jsme a jaké vlastnosti by měli mít lidé, které hledáme do týmu. Pokud vás Culture Book zajímá, můžeme vám jej zaslat. Třeba jen tak, pro inspiraci. Napište si o IReBook na adresu chcizazit@iresoft.cz a my vám jej s radostí zašleme.

IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft

Co to znamená, být správným iresofťákem:

Jsem spolehlivý.

Mé slovo platí a když něco slíbím, tak to dodržím. Pokud se změní okolnosti, tak dám vědět co nejdřív, abychom mohli spolu najít nové řešení. A pokud se stane, že zapomenu, tak se upřímně

Hraji férově.

Jednám narovinu a pokud se mi něco nelíbí nebo mi něco vadí, tak to řeknu rovnou dané osobě, která s tím něco může udělat. Nešířím drby všude okolo, nepomlouvám nebo nejednám za zády. Když potřebuji pomoc nebo informaci, tak si o ni řeknu té správné osobě.

Jsem ohleduplný.

Když něco dělám, myslím na to, že po mě přijde někdo jiný, a proto dělám věci pořádně. Společné prostory, jako je kuchyňka, záchod nebo zasedačka, nechávám v takovém stavu, v jakém bych je sám chtěl najít. Když něco dojde, tak to doplním, nebo dám vědět.

Zapojuji se.

Jsem k ostatním přátelský/á, snažím se spolupracovat a vyjít ostatním vstříc, když ode mě potřebují pomoc. Nejsem lhostejný/á a zajímám se o ostatní lidi, své okolí a dění okolo mě. Dám vědět, když něco nefunguje nebo je rozbité. Chci věci zlepšovat, a tak jsem ochotný/á přispět i něčím navíc.

Respektuji.

Naslouchám, abych pochopil/a názory ostatních a společně se snažíme najít nejschůdnější řešení, kde vyhrávají všichni. Nevnucuji ostatním svoji “pravdu”, nepovyšuji se nad ostatní a nevynáším unáhlené soudy. Respektuji osobnost druhého, i když mám na věc jiný názor. Nikoho neurážím ani neshazuji.

Vylepšuji.

Přemýšlím nad svojí prací a snažím si najít způsob, jak ji zlepšit nebo zjednodušit. Zajímám se o zpětnou vazbu a hledám způsoby, jak se dál rozvíjet. Když přijde někdo jiný s nápadem, tak ho rovnou neshazuji jen proto, že se to doposud dělalo jinak. Místo toho se ho snažím pochopit a svými nápady vylepšit

Umím pochválit.

Neberu věci jako samozřejmost a umím ocenit práci ostatních. Dávám zpětnou vazbu motivujícím způsobem, abych ostatním pomohl/a být lepší.

Hodnoty v IRebooku na ty lidi tady sedí, jsou tu srdcaři, kteří jsou týmoví a opravdu táhnou za jeden provaz.

Eliška Graciasová, personalistka
IReSoft
IReSoft
IReSoft
IReSoft