ANECT

ANECT je ryze česká firma, která již 30 let poskytuje své služby v oblasti informačních a komunikačních technologií. Propracovala se mezi přední dodavatele managovaných služeb se zaměřením na kybernetickou bezpečnost a enterprise architekturu. Napříč těmito oblastmi nabízí komplexní přístup, od zmapování prostředí, přes zpracování komplexní strategie, až po samotné nasazení vhodného řešení. Své služby dodává především velkým společnostem, pro které je stabilním a dlouholetým partnerem, ale vedle toho poskytuje své služby menším progresivním firmám. ANECT dnes tvoří přes 160 profíků, kteří sedí ve čtyřech městech ČR a také doma :-)

Nabídka příležitostí 14

Ryzí česká firma

Jsme hrdí na to, že jsme česká firma, která se postupně z ničeho vypracovala do nejvyšší ligy

ANECT je českou firmou. Tady jsme měli první zákazníky, první zakázky a první zaměstnance. Nejsme vlastnění ani zahraniční entitou, ani žádným investičním fondem.

Jsme hrdí na to, že jsme česká firma, která se postupně z ničeho vypracovala do nejvyšší ligy a stala se partnerem velkých nadnárodních společností v oblasti ICT.

Před pár lety jsme byli vnímáni jako servisní organizace pro několik velkých firem. Dnes jsme moderním partnerem zvučných zákazníků a všichni v ANECTu vnímáme a uvědomujeme si, jak velký kus cesty jsme ušli, a to nám dává energii do dalšího rozvoje. Prosazujeme inovace, sbíráme nápady a podněty, diskutujeme uvnitř týmů a snažíme se dále ANECT rozvíjet, tak aby byl neustále atraktivní, jak pro zákazníky, tak i pro zaměstnance. 

ANECT byl, je a bude o lidech. Vytváříme prostředí pro ty nejlepší a chceme ty nejlepší.

HONZA ZINEK, CEO ANECT

Minimum micromanagementu, maximum svobody

Tvoje tempo, tvoje zodpovědnost

Očekává se od nás vždy profesionální výsledek. Velká míra vlastní zodpovědnosti jednotlivců, kteří si uvědomují nastavený vysoký standard, způsobuje, že je v ANECTu poměrně velká individuální svoboda a minimum micromanagementu. Dokážeme dělat důležitá rozhodnutí extrémně rychle, nesvazují nás žádná korporátní pravidla. Stejně rychle si umíme dát zpětnou vazbu a poučit se z vlastních chyb, i to sebou nese svoboda, kterou zaměstnancům dáváme.

Naši zákazníci očekávají, že dostanou nejlepší a profesionální služby a produkty a my jim je umíme doručit. Není to nikdy výsledek práce jednotlivce, ale celého týmu, který si kvalitu automaticky hlídá. 


    
     Honza Zinek
    

    
     –
    

    
     CEO
Honza Zinek
CEO

    
     Gabriela Zaal
    

    
     –
    

    
     Sales Director
Gabriela Zaal
Sales Director

Hodnoty, které se u nás nosí. Pokud jsou ti blízké, určitě se nám ozvi!

ÚSPĚCH ZÁKAZNÍKA

Náš růst je založen na vzájemném úspěchu. Když rostou naši zákazníci, rosteme i my. 

JEDEN TÝM

Podporujeme se, tvoříme společně, sdílíme znalosti a zkušenosti, spoléháme jeden na druhého. Jsme hrdou součástí ANECT týmu. 

OTEVŘENÁ KOMUNIKACE

Mluvíme spolu s respektem, důvěrou a vzájemně si nasloucháme. Poskytujeme si a přijímáme zpětnou vazbu a sdílíme svoje úspěchy i neúspěchy. 

NÁPADY A INOVACE

Není malých nápadů. Jsme zvídaví, vynalézaví a přinášíme chytrá řešení. 

Innovate or Die

Doručit užitek a skrze inovace zjednodušovat zákazníkům jejich podnikání


    
     Pavel Srnka
    

    
     –
    

    
     Consulting Director
Pavel Srnka
Consulting Director

Neustále hledáme nové cesty, protože jsme si vědomi toho, že musíme udržet krok. Máme vlastní Inovační hub a raději než slovo „inovace“ používáme slovo „nápad“. Zapojit se může kdokoliv z týmu a zároveň má každý z nás dedikovaných 5 % času na to, aby se věnoval větším nebo menším vychytávkám.

Za čtyři roky existence jsme v hubu odbavili už 108 nápadů a 16 z nich jsme uvedli do života. Přes třetinu nápadů jsme zhodnotili a rozhodli se je dále nerozvíjet. Přesto jejich autoři hledají dál a přichází znovu a znovu s novými, a to je nejlepší výsledek, který jsme si mohli přát. Co je výsledkem? Třeba gamifikovaná herní platforma Clashing nebo aplikace XTENDISE určená především IT administrátorům. 

Řídíme se rozumem

Zdravý selský rozum je jedním z dalších principů, na kterém vedle férovosti dlouhodobě stavíme

Nezapomínáme na to, že tam, kde ANECT aktuálně je, stojí především skvěle odvedená a usilovná práce. U všech projektů používáme zdravý selský rozum, přemýšlíme nad tím, co dané řešení přinese zákazníkovi a jak díky němu může „vyrůst“. Nestavíme vzdušné zámky, opíráme se o naši expertízu, jsme transparentní a jsme pro naše zákazníky dobře čitelní. 

Děláme extrémně zajímavé věci se špičkovými lidmi. Občas je to složité, občas je to rizikové, občas se nám něco nepovede, ale vždycky to dotáhneme do konce, protože jsme bojovníci.

Pavel Srnka, Consulting Director

Drží se tu slovo. To, co si řekneme prostě platí.

JAKUB KAČER, SENIOR INFRASTRUCTURE SECURITY CONSULTANT


    
     Blanka Nováková
    

    
     –
    

    
     Director of Operations Services
Blanka Nováková
Director of Operations Services

    
     Junis El Hassan
    

    
     –
    

    
     Head of Sales Development
Junis El Hassan
Head of Sales Development

U nás úspěch není jen číslem

Jasně, že se vždy počítá výsledek, ale úspěchem je i úsměv zákazníka

Směr firmy neurčují manažeři, ani jejich bonusy. Směr nám určují zákazníci, jejich potřeby a naše schopnost okamžitě reagovat, implementovat řešení na míru, být o krok napřed a znát jejich business. Úspěch pro nás není jen číslem, úspěchem je pro nás najít takové řešení, které zákazníkům umožní růst.

Profík v každým koutě

Vysoký standard je vždy výsledkem spolupráce těch nejlepších

Pracujeme s těmi nejlepšími technologiemi na trhu, které s sebou nesou potřebu kontinuálního vzdělávání a velmi komplexního certifikování. Vytváříme prostředí, které toto nejen umožňuje, ale především vyžaduje. Chceme mít vždy tu nejhlubší znalost, mít přesah, vidět za roh a předvídat vývoj. Do vzdělávání investujeme značné prostředky a umíme ho nabídnout každému, kdo projeví zájem, dokáže znalosti zužitkovat, má nasazení a nechybí mu zdravé sebevědomí. Není to ale jen o znalostech, při náboru dbáme na to, aby nová kolegyně či kolega zapadl do týmu a aby chápal naši misi, naše hodnoty. 


    
     Honza Dobrý
    

    
     –
    

    
     Head of Security Department
Honza Dobrý
Head of Security Department

    
     Ivan Svoboda
    

    
     –
    

    
     Business Development Manager
Ivan Svoboda
Business Development Manager

    
     Libor Janouš
    

    
     –
    

    
     Senior Key Account Manager
Libor Janouš
Senior Key Account Manager

Lidi kolem mě jsou féroví a příjemní. To je jeden z důvodů, proč jsem tady ráda.

LINDA ALSHAWAOVA, HR GENERALIST

Rovnocenní partneři

Ke každému máme jen tak daleko, jak daleko to je z jednoho rohu kanceláří do druhého. Někdy je to z Prahy do Brna a obráceně

Nikdo v ANECTu nesedí někde v horním patře budovy, odkud nesestoupí jak je rok dlouhý. Naopak, například CEO Honza Zinek začínal v ANECTu jako projektový manažer, dobře ví, jak těžké to v jednotlivých fázích projektu je, a s lidmi je v každodenním úzkém kontaktu. Pokud chcete mluvit s ním nebo jiným členem managementu, stačí se jen zvednout nebo naplánovat meeting. Organizační struktura je u nás o vzájemném respektu, nikoliv o mocenském postavení.

Na první pohled se může zdát, že jsme přes strukturu řízená firma. Od akcionářů, přes představenstvo, ředitele, manažery jednotlivých divizí až po lidi v terénu, ale zdání klame. Ve skutečnosti jsme velmi kolaborativní firma právě díky projektům, které jdou cross, a vznikají, zanikají a nebo se rozšiřují na základě potřeb zákazníků. 

Dlouhodobě úspěšní díky vztahům

Do náboru nových lidí jsou zapojeni kolegové, protože všem nám záleží na tom, aby k nám přicházeli lidé, kteří k nám dobře zapadnou

Stavěli jsme ANECT tak, aby byl dlouhodobě úspěšný a dlouhodobě se rozvíjel. Uvědomujeme si, že v našem světě může jedna chyba stát hodně peněz nebo celý business. Na stranu druhou umíme zdravě riskovat, nebojíme se výzev. Vždy preferujeme přístup, který nesmí ohrozit naše dlouhodobé vztahy se zákazníky, které si pečlivě budujeme a vážíme si jich. 

Na ANECTu si nejvíc cením upřímného a lidského jednání, skvělých kolegů a nemalého počtu výzev.

Tomáš Chyla, Network Infrastructure Consultant

Dostanete silnou důvěru a volnost si postavit svou roli po svém.

IVAN SVOBODA, BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

V Praze jsme doma na Pankráci

Naše kanceláře najdeš kousek od Pražského povstání. Žádné pevné pracovní místo, sedni si kam chceš nebo kde je zrovna volno. Jsme rádi, že se nám povedlo vytvořit prostředí, kde sdílíme know how, kde vznikají nové nápady. A mimo jiné, kde naši zaměstnanci zaparkují, protože máme dostatek parkovacích míst.

Samozřejmě, i my umíme pracovat tzv. odkudkoli, a pracovali jsme tak díky moderním technologiím, které jako IT firma využíváme mnohem dřív, než to začal být trend. 

V Brně budeme brzy doma v Technologickém parku

V Brně máme i nadále sídlo firmy a na podzim nás čeká stěhování do nových prostor. Najdete nás v areálu Technologického parku. Podívejte se, jaké to tam budeme mít.

Život v ANECTu

Nejdřív je „trénink“ a potom… Zábava a pomoc druhým

Bezpečně internetem pro seniory
Bezpečně internetem pro seniory
 ANECT X DAY
ANECT X DAY

Není nám jedno, co se kolem nás děje! Již řadu let pomáháme především jednotlivcům a menším neziskovým organizacím. Máme na to dokonce „Radu filantropie ANECT“, kterou tvoří naše kolegyně a kolegové a každý z nás má vyhrazeny dva dny placeného volna na dobročinnou činnost. A jasně, společně se i bavíme, těšit se můžeš třeba na sportovní den nebo novoroční meeting. Naše kanceláře se někdy promění v prostor plný aktivních seniorů, které vzděláváme v oblasti kybernetické bezpečnosti. 

V ANECTu je naprosto úžasný mix lidí, se kterými je radost sdílet pracovní i volný čas.

Kryštof Kocot, Project Manager
Sportovní den 2022
Sportovní den 2022
Rada filantropie ANECT
Rada filantropie ANECT
Sportovní den 2022
Sportovní den 2022