VAFO

VAFO je evropským výrobcem super prémiových krmiv. Nenajdete u nás chovatele, který by neznal jejich značky Brit, Carnilove a další. Počátky se datují k roku 1994, kdy majitelé začali budovat malou rodinnou firmu v Chrášťanech, která se rozrostla na současných 700 zaměstnanců a působí dnes krom Čech v dalších pěti evropských zemích. V současnosti společnost vede Pavel Bouška, jemuž pomáhají lidé, ze kterých se stali dlouholetí přátelé a mnoho z nich je ve VAFO po většinu historie firmy do současnosti. Společnost je atraktivní pro ty nejlepší profesionály na trhu, kteří v ní vidí potenciál skrze kvalitu a růst. VAFO je česká firma, která dobývá nejen evropské trhy, ale i světové a obratově roste každým rokem, přesto si VAFO stále udržuje svůj rodinný charakter.

Nabídka příležitostí 5

My milujeme psy a kočky

Vyrábíme pro ně to nejlepší krmivo v Evropě. Bez kompromisů a s láskou!

Naší ambicí je být evropskou jedničkou v krmivech pro psy a kočky. Být absolutně profesionální a u toho neztratit naší neformálnost a dobrou atmosféru. Jsme přesvědčeni, že se to nevylučuje. Baví nás se posouvat, bořit hranice a dosahovat dalšího pár let zpátky nepředstavitelného milníku.

Baví nás to, a to je naše největší konkurenční výhoda

VAFO je plné lidí sdílejících lásku ke zvířatům. Vyrábíme krmiva tak, aby se zvířatům dostalo té nejlepší péče. To je železným základem naší firemní filozofie.

Nikdy jsme neslevili z našich standardů kvality a to ani v době, kdy jsme díky tomu měli mnohem menší marže než naši konkurenti. Vždy jsme mysleli na zvířata a jejich prosperitu. To oni jsou našimi zákazníky.

Neustále posouváme kvalitu produktů, rozšiřujeme sortiment, expandujeme na zahraniční trhy a vidíme, že se před námi otevírá stále zajímavější cesta. Vedle kvality jsme vždy dbali na to, aby to lidi ve VAFO bavilo.      
     Pavel Bouška
    

    
     –
    

    
     Chairman of The Board
Pavel Bouška
Chairman of The Board

    
     Jakub Majer
    

    
     –
    

    
     CEO VAFO Praha
Jakub Majer
CEO VAFO Praha

    
     Milan Bartoš
    

    
     –
    

    
     Head of Sales
Milan Bartoš
Head of Sales

Málokterá firma má před sebou takové množství příležitostí

Většinou se to zajímavé děje ve firmách v začátcích. Ve chvíli, kdy už jsou velké, dochází k rutině a množství zajímavých příležitostí pro jednotlivce klesá. To ale není případ VAFO, které je v neustálém zápřahu a roste takovým tempem, že množství příležitostí pro jednotlivce se úměrně s tím navyšuje. 

Díky neustálému rozvoji, akvizicím dalších trhů, přidáváním produktů do portfolia si VAFO udržuje energický náboj, který vám umožní rychle se učit, vyrůst a vybrat si zajímavý směr. Pokud máte ve svém směru jasno, věřte, že se otevře zajímavá kariérní cesta. 

Když firmu vedou lidé, kteří se respektují

Celý management VAFO stojí na velmi blízkých pracovních vztazích a vzájemném respektu. Jsme rodinná firma, která k sobě v průběhu let přitahovala kamarády a fanoušky. Jsou tu lidé, kteří jsou s námi od začátku a VAFO je nedílnou součástí jejich životů. 

Vztahy uvnitř firmy jsou pro nás důležité. I když i my nejdeme občas pro sprosté slovo daleko, protože to se někdy stane každému, stále si jeden druhého velmi vážíme. VAFO stojí a padá s tím, jací lidé ho tvoří a my chceme, aby s námi byli ti nejlepší a aby s námi byli dlouhodobě. 


    
     Tereza Alvarez Sone
    

    
     –
    

    
     Marketing Manager
Tereza Alvarez Sone
Marketing Manager

Svoboda, autonomie a demokracie

Už asi neřekneme, že to tu je o punk managementu. Přeci jen jsme vyrostli mnohonásobně. Pár pravidel mít musíme, ale stále se nám daří udržovat si mindset rodinné firmy, ve které se lidé mohou realizovat a dostanou svůj prostor. 

To, že se nám daří tuhle atmosféru udržovat je zásluhou Pavla Boušky, který je pořád ve firmě aktivní. Potkáte ho na chodbě, dá si s vámi kafe a bude rád diskutovat o vašem nápadu. Právě díky tomu, že Pavel jde cestou důvěry a dává lidem prostor dělat práci po svém a ukázat až výsledky, je ve firmě tvůrčí nálada. I díky tomu má každý příležitosti k rozvoji, zkoušení nových věcí a prosazení vlastních nápadů.

Být součástí smečky

Láska ke zvířatům nás všechny spojuje a je to jeden z důvodů, proč rádi pracujeme pro VAFO. Je skvělé, že nám nikdy nedojdou témata při obědě. Máme se totiž stále o čem bavit. Mnoho z nás jezdí se svými mazlíčky i po výstavách a o zábavné historky tak není nouze. Svého psa si můžeme vzít s sebou do kanceláře, a tak se tu někdy sejde slušná smečka. Je vidět, že VAFO žije svým produktem. Je to firma plná chovatelů, kteří svým nadšením strhávají i ty ostatní, protože ne každý tu je pejskař. Všechny nás baví, že zvířata a jejich vitalita jsou ve VAFO na prvním místě. 

Já jsem srdeční Briťák a jsou tady lidi, kteří tou firmou úplně žijí. Všude, kam přijdeš, rád si o značce povídáš. Když jdeme na firemní akci, bereme obsluze snacky pro mazlíčky a pyšně jim to dáme jako poděkování za rezervaci stolu. A kamkoliv člověk jde, nechává tam nějakou stopu.

Milan Rytíř, Trade & Export Marketing Manager

Růst díky lidem

Vše, co jsme dokázali, je díky lidem ve VAFO

Kohokoliv se zeptáte, proč je ve VAFO, tak určitě jeden z důvodů bude, že kvůli lidem, týmu, kolegům a partě. VAFO prostě stojí na lidech, kteří jej každý den svou pílí, odhodláním, úsilím, nápady a houževnatostí posouvají dál a dál.

Lidé jsou pro nás velmi důležitou součástí podnikání a našeho úspěchu Nebereme práci lidí jako samozřejmost. Nezapomínáme na to, že kdyby nestáli u linek, nebyli ve skladech, neměli nápady na skvělé kampaně nebo cokoliv, co firma naší velikosti potřebuje, tak VAFO není tam, kde dnes je. Týmovost jsou pro nás přirozenou součástí naší každodenní práce. 


    
     Zlata Bilecová
    

    
     –
    

    
     Head of HR
Zlata Bilecová
Head of HR

    
     Milan Rytíř
    

    
     –
    

    
     Trade & Export Marketing Manager
Milan Rytíř
Trade & Export Marketing Manager

Udržitelnost je součástí naší budoucnosti

Součástí naší vize budoucnosti je i co nejudržitelnější provoz. A to komplexně. To znamená, že neřešíme pouze recyklovatelné obaly našich produktů, ale díváme se na celý proces a hledáme způsoby, jak mít udržitelný celý výrobní cyklus. Vybíráme dodavatele surovin tak, abychom zachovali co nejvyšší kvalitu a zároveň snížili uhlíkovou stopu. Proto se snažíme využívat lokální anebo maximálně evropské dodavatele. Máme nově řadu z hmyzího proteinu, u kterého je při zpracování výrazně nižší uhlíková stopa. Šlapeme do toho a naše snahy být udržitelní nejsou jen marketingové řeči. Myslíme to vážně a věříme, že v brzké době našich cílů dosáhneme. 

Mě baví to, že mám kamarády z každý tý evropský země. Kamkoliv jedu, můžu někomu zavolat a cítím se tam doma. A to je díky VAFO vztahům.

Karolína Čápová, Head of Product

Hezký vztahy ve firmě. Myslím si, že obecně komunikace ať už se člověk baví s nejvyšším ředitelem nebo s kolegou, nikdo se na nikoho nepovyšuje. Firma začínala jako rodinná a ta atmosféra se tady udržela.

Gabriela Jandlová, Technolog

Být za každých okolností fér

Chceme, aby se o VAFO vědělo, že jsme férová firma, že držíme sliby, že jednáme slušně s každým, kdo s námi přijde do kontaktu. Věříme, že se nám to daří a jsme pro každého dobrým a důvěryhodným partnerem. 

Podnikáme udržitelně, eticky a smysluplně a to bez férových vztahů dlouhodobě nelze i když se dokážeme na poradě i pohádat.

Samozřejmě, že byli a budou lidé, kteří u nás nevydrží a kterým VAFO nesedne, ale věříme, že každý řekne, že jsme se vždy chovali fér,


    
     Hana Vorlová
    

    
     –
    

    
     Product Development Manager
Hana Vorlová
Product Development Manager

    
     Milan Jeřábek
    

    
     –
    

    
     Supply Chain Director
Milan Jeřábek
Supply Chain Director

    
     Marie Houdková
    

    
     –
    

    
     Technolog
Marie Houdková
Technolog

    
     Jakub Havel
    

    
     –
    

    
     Plant Manager
Jakub Havel
Plant Manager

Z průzkumu motivace nám vyšlo, že tady lidi jsou, protože si váží Pavla Boušky, a proto, že mají rádi zvířata a že pro ně vyrábíme kvalitní produkty.

Zlata Bilecová, Head of HR

Myslím, že do velké míry jsme pořád vnímaný jako rodinná firma a ne jako korporát. Jsme velký, najdete nás všude, ale pořád tu sedí majitel, sedí tady lidi, kteří mají rádi to, co dělají, a snaží se to dělat co nejlíp.

MINH DUNG PHAM alias Pavel, M&A Manager

    
     Gabriela Jandlová
    

    
     –
    

    
     Technolog
Gabriela Jandlová
Technolog

Maximum smysluplnosti

Minimum balastu. Jsme soukromá firma, kde potkáte majitele každý den, kde se rozhodnutí dělají rychle a kde se snažíme, aby vždy zvítězil zdravý selský rozum. 

Nenajdete tu věci, nad kterými byste kroutili hlavou, protože nedávají smysl. Pokud něco takového objevíte, věřte, že to za krátkou dobu odstraníme. 

Samozřejmě s tím souvisí i velká zodpovědnost. Lidé se tu neulejou a nikam neschovají. Na každého je vidět, protože za výsledkem je vždy týmová práce. Nejsou tu zbytečné pozice, zbyteční lidé ani zbytečné procesy. Naopak vše je praktické, pochopitelné a my se každý den snažíme být efektivní, abychom nikde neztráceli energii. 

Inovace a moderní technologie

Díky rozšiřování výroby a rozvíjení našich továren jsme schopní sami obsáhnout celé portfolio pet food produktů od granulí přes konzervy až po různé snacky, pamlsky a vitamínové doplňky či speciální veterinární diety. Můžeme se pochlubit nejmodernější výrobní linkou na zpracování granulí přímo z čerstvého masa. Tím dokážeme zajistit maximální zachování výživových hodnot. Stroje, které to takto dokážou, jsou v Evropě tři a jeden z nich máme v Číčenicích právě my. Stále investujeme do nových a modernějších technologií, které dokážou posunout kvalitu výrobků na vyšší úroveň. Jsme inovativní v technologiích, recepturách i ingrediencích.

Rodina VAFO

To je pro nás oficiální název celé skupiny včetně všech partnerů a distributorů. VAFO je dnes velkou mezinárodní firmou s miliardovými obraty, několika závody v České republice i zahraničí a více než 700 zaměstnanci. Přesto si drží tradici rodinné firmy, kde mají lidé mezi sebou blízké vztahy, kde je prostředí nezatížené nesmyslnými pravidly a kde si jeden druhého vážíme. Proto jsou všichni součástí naší rodiny. Jsme rádi, že jsme obklopení většinou lidmi, kteří vyznávají stejné principy a kde se drží dohody. Podniká se nám díky tomu lehce. Rádi se totiž potkáváme a rádi vše posouváme dopředu společně. 

Kam za námi? 

Centrála VAFO Praha sídlí od založení v Chrášťanech, kde máme příjemné kanceláře plné skvělých kolegů a každý den tu najdete i několik pejsků.  V Rudné u Prahy a v Přehýšově najdete naše moderní sklady. Další významné provozy v ČR jsou v Číčenicích, Chotovinách, Chelčicích a ve Velkém Ratmírově. A to jsme jenom v Čechách, další kolegy máme ve Finsku, Švédsku, Estonsku, Polsku, Německu a ve Velké Británii.

VAFO je pro lidi, kteří chtějí, aby je práce bavila

Kdo se bude ve VAFO cítit dobře? A koho hledáme, když k sobě nabíráme kolegy? Hlavně lidi, co se nebojí vzít za práci a u toho neztrácejí dobrou náladu. Za úspěchem VAFO je spousta tvrdé práce a úsilí a to se nezmění, protože jsme se ještě nezastavili. Hledáme k sobě nadšence pro to, co děláme. Hledáme k sobě lidi, kteří toho chtějí být součástí a je jedno, jestli v marketingu nebo na lince. Neděláme rozdíly. Každý je pro VAFO důležitý. 

To, co je pro nás důležité, je selský rozum a mít chuť dělat svou práci dobře a u toho nezapomenout na dobrou náladu. Kde je vedle práce i zábava, tam se lidé rádi vracejí.  

Benefity pro majitele mazlíčků

Najdete u nás asi standardní balíček benefitů jako v jiných podobných firmách. Ale pokud máte pejska nebo kočičku, tak vás rozhodně nadchne porce granulí, kterou si můžete každý měsíc odnést. Každý ve VAFO má nárok na dva pytle měsíčně, aby z výplaty neprofitovali jen lidé, ale i naši čtyřnozí kamarádi. 

My samozřejmě považujeme za výrazný benefit i dobrou atmosféru, fér a laskavý přístup a schopnost se na čemkoliv domluvit. Jsme firma pro lidi (a jejich psy a kočky).

Myslím, že do velké míry jsme pořád vnímaný jako rodinná firma a ne jako korporát. Jsme velký, najdete nás všude, ale pořád tu sedí majitel, sedí tady lidi, kteří mají rádi to, co dělají, a snaží se to dělat co nejlíp.

MINH DUNG PHAM alias Pavel, M&A Manager

Přidej se k nám :)