INVENTI

INVENTI je technologická a konzultační softwarová společnost jejímž posláním je přivádět vize svých zákazníků do digitální reality . Pro své klienty je partnerem v oblastech komplexního vývoje software digitálních produktů od byznys analýzy po agilní řízení projektů. INVENTI vyrostlo ve špičkovou technologickou společnost, která přitahuje nejen svou atmosférou, ale atraktivními projekty, na kterých se nenudí ani velmi zkušení profesionálové.

Nabídka příležitostí 3

Je to o lidech

V INVENTI věříme, že vše je o lidech a přístupu k nim. Díky lidem je INVENTI živou firmou. Najdeš tu lidi s energií, vysokou mírou zodpovědnosti a chutí věci dělat  profesionálně. 

INVENTI je místem, kde lidé rostou

Mnoho z nás je součástí INVENTI více let a často jsme začínali jako juniorní programátoři nebo testeři. Dnes vedeme jednotlivé kompetence, trénujeme nebo vedeme projektové týmy. Co je na INVENTI jedinečné je, že jsme otevření každé cestě, kterou si kdokoliv v INVENTI vybere. Můžeš růst do šířky a jít cestou team lídra, rozšiřovat své znalosti a růst v manažerské roli, pokud ti to dává smysl. Nebo můžeš růst do hloubky jako expert na nějakou technologii. INVENTI nabízí různé cesty pro šikovné lidi, kteří růst chtějí. Díky našemu záběru, růstu a rozšiřování zákaznické báze i produktového portfolia nabízíme dostatek výzev a to je jediné, co potřebuješ. 

Parťáctví jako klíčová hodnota

Jednou z naších nejdůležitějších hodnot je parťáctví, a to ve všech jeho podobách. Naším cílem je rozvíjet INVENTI, aby bylo bezpečným a zároveň inspirativním přístavem. Chceme žít dobrý život i v práci a inspirovat k tomu ostatní. Chceme pracovat na smysluplných a zajímavých projektech a podnikat takovým stylem, abychom měli co nejvíce možností k rozvoji a mohli být na naše výsledky hrdí.

Parťáctví je také o setkávání a sdílení. Každý týden máme coffee break, hrajeme společně deskovky nebo pořádáme pub kvíz. Chceme se společně bavit, a také učit se od sebe navzájem. Proto podporujeme invenťáky ke sdílení know-how a inspirace. A je jedno, jestli se s kolegy podělíš o to, co jsi řešil u klienta na projektu, nebo o vychytávky, jak tisknout na 3D tiskárně. Důležité je, abychom se navzájem podporovali a inspirovali.    
     Petr Háka
    

    
     –
    

    
     CEO at INVENTI
Petr Háka
CEO at INVENTI

Be Yourself

Značku INVENTI netvoří logo ani kanceláře, ale to, jak lidé v INVENTI žijí. Chceme, aby se měli dobře, protože když se invenťákům bude dobře pracovat, tak budou naší nejlepší vizitkou. 

Všichni jsme invenťáci, tykáme si a rádi se potkáváme. Každý z nás je jedinečný a v INVENTI má prostor být sám sebou. Od založení INVENTI stavíme otevřenou firemní kulturu, ve které se odráží každodenní feedback invenťáků. Záleží nám na tom, aby lidé byli aktivní součástí firmy a spoluvytvářeli ji. Názor každého se počítá a my si pro něj rádi půjdeme kamkoliv. Třeba do hospody nebo na snídani. Záleží nám na tom, aby lidé byli se svými projekty spokojeni a řešíme s nimi naši budoucnost a jakým směrem se firma i oni plánují rozvíjet. INVENTI je firma, kde lidé mají prostor být sami sebou.


Na této stěně zanechá svůj otisk každý invenťák.
Na této stěně zanechá svůj otisk každý invenťák.

Tvůj rozvoj jako největší benefit


    
     Honza Kaštura
    

    
     –
    

    
     Co-founder
Honza Kaštura
Co-founder

Tvůj růst je naší prioritou

Díky INVENTI si vyzkoušíš spoustu projektů a můžeš si vybrat, v rámci našich možností, svoji kariérní cestu. Někdo nastoupil jako tester a stal se z něj analytik. Nebo může začít s Javou a stane se z něj architekt. Možností je spousta a bavíme se o nich otevřeně při zpětných vazbách, které jsou velmi časté. Víme, kdo z našich vývojářů chce vést tým a kdo chce být v něčem konzultant nebo kdo chce vyzkoušet roli architekta. 

Jsme připraveni ti na tvé cestě pomáhat. Můžeš si vybrat z celé škály školení od hard-skills až po ty softové. Pravidelně pořádáme například školení storytellingu a rétoriky, nebo jsme u nás zorganizovali prestižní školení FBI vyjednávání. Cokoliv ti pomůže v rozvoji kariéry a přispěje to k rozvoji INVENTI je možné domluvit. 

Respekt, týmovost a osobní růst


    
     Jan Šilhavý
    

    
     –
    

    
     Chief Delivery Officer
Jan Šilhavý
Chief Delivery Officer

    
     Tomáš Řepa
    

    
     –
    

    
     Head of HR
Tomáš Řepa
Head of HR

Přijď a postav vlastní produkt

Naším cílem není nabízet jen kapacity, ale i vlastní produkty. A na nich nyní intenzivně pracujeme. Vzniká nám například pod rukama framework pro testing, vlastní Content Management System a další. Produkty a nástroje připravujeme s nadšením a nasazením, které dáváme do všeho, co děláme. Proto je dnes INVENTI skvělou příležitostí jak pro mladé IT nadšence, tak i seniorní lidi, kteří uvízli ve firemní struktuře, kde nevidí potenciál a hledají nové výzvy. Podpoříme všechny nápady, které jsou v souladu s naší vizí a mají potenciál pro byznys. Tímto tě vybízíme, pokud máš chuť, pobav se s námi o možnostech spolupráce.


    
     Marek Mach
    

    
     –
    

    
     Co-founder & Business Development Manager
Marek Mach
Co-founder & Business Development Manager

Dobrý projekt není jen o technologiích

Dobrý projekt je o všem neviditelném kolem. O synergiích, o spolupráci, o tom, vidět ve výsledku své práce smysl, mít možnost rozvíjet sebe a posouvat hranice.

Dobrý projekt není jen o cool technologiích, ale třeba i o spolupráci se skvělým zákazníkem, kdy ve výsledku našeho snažení vidíme potenciál a přidanou hodnotu.

Dobrý projekt je o dlouhodobosti a stabilitě. Proto nyní stavíme core týmy, které budou pracovat na klíčových projektech. Nevznikají jen pro jeden konkrétní projekt, ale drží pohromadě a poté, co se dokončí projekt, se celý tým přesune na projekt nový. 

To všechno způsobí, že když nás práce baví, výsledek bude bavit i naše zákazníky.

Náš INVENTI svět

Tvůj dopad v INVENTI

Odstartuj změnu, zanech svůj otisk v INVENTI. Doslova na zdi i obrazně v tom jak pracujeme. 

Každý má možnost přijít s nápadem, jak něco můžeme dělat lépe, efektivněji, jednodušeji. Samozřejmě, že se změna nestane hned, máme své cíle, strategii, rytmus. Co ti můžeme jednoznačně slíbit je, že odstartuješ diskuzi, která ve změnu velmi často vyústí.

INVENTI je prostor tvořený lidmi a chceme, aby lidi u nás byli slyšet. nic není dogmaticky dané a nikdo neřekl, že co jsme do včerejška dělali jedním způsobem nemůžeme zítra dělat jiným, pokud to dává smysl. Chceme se rozvíjet, být lepší a chceme, aby s námi byli ti nejlepší. 

Majitel nebo ředitel, všichni jsme INVENTI

Pro INVENTI je charakteristická neformální a hodně přátelská atmosféra. Od prvního dne si s každým budeš tykat a to včetně našich majitelů, kteří jsou zapojeni do každodenního chodu společnosti a běžících projektů. Od začátku je pro nás rodinná a kamarádská atmosféra firmy prioritou, protože chceme, aby práce nebyla povinnou prudou, ale plnohodnotnou součástí tvého života. Samozřejmě pořád jsme tu od toho, abychom podnikali a doručovali výsledky, ale těch můžeme dosahovat jako společně tým invenťáků a u toho se bavit. Proto pořádáme společné snídaně a teambuildingy, chodíme na pivo a snažíme se, aby INVENTI bylo příjemným místem pro práci i neformální setkávání.


    
     Zuzana Chalupová
    

    
     –
    

    
     Information Flow Specialist
Zuzana Chalupová
Information Flow Specialist

    
     Daniel Bukovjan
    

    
     –
    

    
     Business Analytik
Daniel Bukovjan
Business Analytik

    
     Gabriela Styborová
    

    
     –
    

    
     Tech Lead
Gabriela Styborová
Tech Lead

NAŠE 3P

Hodnoty, na kterých stavíme naše podnikání a spolupráci uvnitř INVENTI

Jsou součástí naší firemní kultury a vedou nás k tomu, jak být navzájem dobrými parťáky, ke klientům naprostí profesionálové a ptát se, abychom se mohli neustále zlepšovat.

PARŤÁCTVÍ

K sobě navzájem jsme otevření, věříme si a hrajeme fér. Můžeme se spolehnout jeden na druhého a vzájemně se podporujeme. Díky tomu fungujeme jako jeden tým.

PROFESIONALITA 

Vysoké kvality naší práce dosahujeme využíváním moderních technologií a kontinuálním profesním i osobním rozvojem. Doručujeme víc než jen standard, protože práce v IT je pro nás obživou i zábavou.

PROČ?

Jsme otevření novým nápadům a ochotní o nich diskutovat. Věci děláme jednoduše a soustředíme se na cíl. Vždy si ověřujeme, že cíli rozumíme stejně. Chápeme smysl toho, na čem právě pracujeme. Aktivně přicházíme s nápady, jak věci kolem sebe zlepšovat.


    
     Petr Černohouz
    

    
     –
    

    
     Head of DevOps
Petr Černohouz
Head of DevOps

Nabízíme loajalitu

Nabízíme loajalitu, vztah, péči a zájem. Na oplátku chceme, aby si všichni uvědomovali, že jsou součástí INVENTI.

Chceme, aby invenťáci rostli s INVENTI a vyrostli tak, že uvidí další cesty ve svém profesním rozvoji, ve kterém je podpoříme. Stabilní týmy a prostor pro seniorní lidi otevírají cestu pro naše smělé plány do dalších let.

Vedle toho máme samozřejmě všechny další benefity jako flexibilní pracovní dobu, home office, mňami shopík v kancelářích a hodně vzdělávání na míru.


    
     Eliška Fidlerová
    

    
     –
    

    
     IT Recruiter
Eliška Fidlerová
IT Recruiter

INVENTI je o přátelství

Akademie proslavily INVENTI

Pomáháme ostatním se rozvíjet. Pravidelně pořádáme řadu bezplatných workshopů, přednášek a setkání nejen pro invenťáky, ale i pro širokou veřejnost. 

Covid čas nás v této aktivitě na chvíli zastavil, ale dnes se opět rozjíždí mnoho aktivit právě na podporu vzdělávání jak interně tak externě. 

Akademie nám davají smysl, protože nas prostě baví vidět příběhy lidí, kteří si u nás prošli některou akademí a změnili svou kvalifikaci a karieru. 

Každá firma je úspěšná jen díky svým lidem! 

Svoboda v práci


    
     Pavel Bartoš
    

    
     –
    

    
     Head of Marketing
Pavel Bartoš
Head of Marketing

Dělej co ti dává smysl. Pokud to pro tebe a firmu je přínosem. V INVENTI je skoro všechno dovolené, jen se nesmíš bát zeptat a jít si za tím. Vem si svůj prostor a zkoušej nové technologie, přednášej nebo se rozvíjej ve vedení lidí, když chceš být lídrem, nebo prostě cokoliv dalšího tě napadne. Lidský potenciál je neomezený a my jej chceme maximálně podporovat. V INVENTI dostaneš prostor k tomu, abys mohl naplnit tvůj potenciál, o kterém mnohdy ani nevíš.

Zároveň si musíš vzít i svůj kus odpovědnosti. Svoboda v práci se nerovná anarchii. Svoboda je projevem důvěry. Důvěřujeme našim lidem, že v každém okamžiku se snaží udělat to nejlepší pro INVENTI.

Kdo je Invenťák?

Myslím si, že jsou to lidi, kteří chodí do práce, protože chtějí a ne protože musí. To se odráží v tom, jak se tady cítí. Nefunguje tady nepřátelské prostředí a každý, kdo tu je, ti je nápomocen.

Adam Frydrych

První definice Invenťáka byla, že je to někdo, s kým chceš jít na pivo. Pak se to rozšířilo na to, že pije rum a jí tatarák.

Vojta Tuma

Kdo je Invenťák? Tu otázku jsme řešili na výjezdu, kde jsme si nakreslili Invenťáka. Za mě jsou to lidé, kterým důvěřuji, protože cítím, že jsou to rovní lidé a nikdy mi nebudou lhát.

Marek Mach

Najdeš nás v Nuslích

Naše kanceláře najdeš ve dvou patrech v Praze v Nuslích na Táborské ulici. 

Inventi v Plzni

Některé týmy pracují v Plzni v Teslově ulici nedaleko kampusu Západočeské univerzity.

Vzkaz do budoucnosti

Co bys vzkázal/a budoucím Invenťákům?


    
     Filip Kadlec
    

    
     –
    

    
     Head of Testing
Filip Kadlec
Head of Testing

Děláme věci, které mají smysl. Pokud chceš pracovat na tom, jak bezpečně načíst data ze všech bankovních účtů uživatele, jak nakoupit elektřinu na mezinárodní burze, jak spravovat miliardu nákupních dokladů, nebo jak na dálku zatopit v karavanu a zkontrolovat stav fotovoltaiky, bude se ti u nás líbit.

Martin Giertl

Zapadne sem člověk, který komunikuje. Technika je druhořadá, ale musíš se umět vyjádřit a říct, co umíš, co chceš umět a co tě trápí. Když přijdou lidi, co to neumí, nevydrží dlouho. Já potřebuju, aby lidi spolu mluvili, protože pak jsme efektivní a nechybujeme.

Petr Háka

Opravdu si na nic nehrajeme. Tady je otevřenost na prvním místě. Nechceme, aby tady byly debaty v uzavřených prostorách. Když má někdo s někým problém, jde přímo za ním. Prostě si to jdeme vyříkat.

Hana Východská

Nebudu lhát, v práci tě budou čekat výzvy a překážky, nad kterými občas bolí hlava, ale radost, když je společně překonáme a vymyslíme vhodné řešení problému za to rozhodně stojí. Navíc, v INVENTI se nemusíš bát, říct, že máš nějakou potíž, protože v houfu se to lépe táhne a snáze se hledá pomocná ruka.

Jan Šilhavý

10 let INVENTI

V roce 2021 jsme oslavili 10 let. To už je pořádná porce odvedené práce, tak tady jsou gratulace

Přidejte se do dalších deseti!