INVENTI

INVENTI je technologická a konzultační softwarová společnost jejímž posláním je převádět nápady do digitálního světa. Pro své klienty je partnerem v oblastech vývoje software a mobilních aplikací včetně byznys analýzy, designu, testingu, DevOps a agilního řízení projektů. V tuto chvíli se výrazněji zaměřují na vývoj vlastních služeb i produktů a dodávku komplexních softwarových řešení. Cílem INVENTI je být špičkovou technologickou společností, která bude přitahovat nejen svou atmosférou, ale i obsahem práce a výzvami, které budou dál rozvíjet i velmi zkušené profesionály.

Nabídka příležitostí 12

Vždy je to o lidech

Přístav INVENTI

INVENTI je bezpečným zázemím pro lidi, projekty, nápady a startupy, kde rozvíjíme nejen sami sebe a celou firmu, ale především se snažíme svým přístupem ovlivňovat naše okolí, klienty a partnery.

Partnerství je pro nás velice důležité a to ve všech jeho podobách. Naším cílem je rozvíjet INVENTI, aby bylo bezpečným a zároveň inspirativním přístavem. Chceme žít dobrý život i v práci a inspirovat k tomu ostatní. Chceme pracovat na smysluplných a zajímavých projektech a podnikat takovým stylem, abychom měli co nejvíce možností k rozvoji a mohli být na naše výsledky hrdí.

Na této stěně zanechá svůj otisk každý invenťák.
Na této stěně zanechá svůj otisk každý invenťák.

    
     Petr Háka
    

    
     –
    

    
     CEO at INVENTI
Petr Háka
CEO at INVENTI

Be Yourself

Značku INVENTI netvoří logo ani kanceláře, ale to, jak lidé v INVENTI žijí. Chceme, aby se měli dobře, protože když se invenťákům bude dobře pracovat, tak budou naší nejlepší vizitkou. 

Všichni jsme invenťáci, tykáme si a rádi se potkáváme. Každý z nás je jedinečný a v INVENTI má prostor být sám sebou. Od založení INVENTI stavíme otevřenou firemní kulturu, ve které se odráží každodenní feedback invenťáků. Záleží nám na tom, aby lidé byli aktivní součástí firmy a spoluvytvářeli ji. Názor každého se počítá a my si pro něj rádi půjdeme kamkoliv. Třeba do hospody nebo na snídani. Ptáme se lidí, jak se cítí na projektech a řešíme s nimi naši budoucnost a jakým směrem se firma i oni plánují rozvíjet. INVENTI je firma, kde lidé mají prostor být sami sebou.


    
     Honza Kaštura
    

    
     –
    

    
     Co-founder
Honza Kaštura
Co-founder

    
     Tomáš Řepa
    

    
     –
    

    
     Head of HR
Tomáš Řepa
Head of HR

Přijď a postav vlastní produkt

Naším cílem není nabízet jen kapacity, ale i vlastní produkty. A na nich nyní intenzivně pracujeme. Vzniká nám například pod rukama framework pro testing, Warehouse Management System a další. Produkty a nástroje připravujeme s nadšením a nasazením, které dáváme do všeho, co děláme. Proto je dnes INVENTI skvělou příležitostí jak pro mladé IT nadšence, tak i seniorní lidi, kteří uvízli ve firemní struktuře, kde nevidí potenciál a hledají nové výzvy. Podpoříme všechny nápady, které jsou v souladu s naší vizí a mají potenciál pro byznys. Tímto tě vybízíme, pokud máš chuť, pobav se s námi o možnostech spolupráce.


    
     Honza Kosnar
    

    
     –
    

    
     Chief Delivery Officer
Honza Kosnar
Chief Delivery Officer

Dobrý projekt není jen o technologiích

Dobrý projekt je o všem neviditelném kolem. O synergiích, o spolupráci, o tom, vidět smysl ve výsledku své práce a mít možnost výsledek posouvat, rozvíjet sebe a posouvat hranice.

Dobrý projekt je hlavně o lidech na obou stranách a o jejich vzájemné chuti společně dosáhnout výsledku.

Dobrý projekt není jen o cool technologiích, ale třeba i o tom, že ho děláme pro skvělého zákazníka, se kterým se nám dobře spolupracuje a ve výsledku našeho snažení vidíme potenciál a přidanou hodnotu.

To všechno způsobí, že když nás práce baví, výsledek bude bavit i naše zákazníky.


    
     Vadim Torosyan
    

    
     –
    

    
     JavaScript Developer
Vadim Torosyan
JavaScript Developer

Náš INVENTI svět

S majiteli si budeš tykat

Pro INVENTI je charakteristická neformální a hodně přátelská atmosféra. Od prvního dne si s každým budeš tykat a to včetně našich majitelů, kteří jsou zapojeni do každodenního chodu společnosti a běžících projektů. Od začátku je pro nás rodinná a kamarádská atmosféra firmy prioritou, protože chceme, aby práce nebyla povinnou prudou, ale plnohodnotnou součástí tvého života. Samozřejmě pořád jsme tu od toho, abychom podnikali a doručovali výsledky, ale těch můžeme dosahovat jako společně tým invenťáků a u toho se bavit. Proto pořádáme společné snídaně a teambuildingy, chodíme na pivo a snažíme se, aby INVENTI bylo příjemným místem pro práci i neformální setkávání.


    
     Zuzana Chalupová
    

    
     –
    

    
     Information flow specialist
Zuzana Chalupová
Information flow specialist

Tvůj rozvoj jako největší benefit

Díky INVENTI si vyzkoušíš spoustu projektů a můžeš si vybrat, v rámci našich možností, svoji kariérní cestu. Někdo nastoupil jako tester a stal se z něj analytik. Nebo může začít s Javou a stane se z něj architekt. Například Petr Háka přišel do INVENTI jako Java vývojář a nyní působí jako CEO a stal se spolumajitelem INVENTI. Možností je spousta a bavíme se o nich otevřeně při zpětných vazbách. Víme, kdo z našich vývojářů chce vést tým a kdo chce být v něčem konzultant nebo kdo chce vyzkoušet roli architekta. Budeme ti na tvé cestě pomáhat. Vedle toho máme samozřejmě všechny další benefity jako flexibilní pracovní dobu, home office, mňami shopík v kancelářích a hodně vzdělávání na míru.


    
     Marek Mach
    

    
     –
    

    
     Co-founder & Business Development Manager
Marek Mach
Co-founder & Business Development Manager

    
     Gabriela Styborová
    

    
     –
    

    
     Tech Lead
Gabriela Styborová
Tech Lead

NAŠE 3P

Hodnoty, na kterých stavíme naše podnikání a spolupráci uvnitř INVENTI

Jsou součástí naší firemní kultury a vedou nás k tomu, jak být navzájem dobrými parťáky, ke klientům naprostí profesionálové a ptát se, abychom se mohli neustále zlepšovat.

PARŤÁCTVÍ

K sobě navzájem jsme otevření, věříme si a hrajeme fér. Můžeme se spolehnout jeden na druhého a vzájemně se podporujeme. Díky tomu fungujeme jako jeden tým.

PROFESIONALITA 

Vysoké kvality naší práce dosahujeme využíváním moderních technologií a kontinuálním profesním i osobním rozvojem. Doručujeme víc než jen standard, protože práce v IT je pro nás obživou i zábavou.

PROČ?

Jsme otevření novým nápadům a ochotní o nich diskutovat. Věci děláme jednoduše a soustředíme se na cíl. Vždy si ověřujeme, že cíli rozumíme stejně. Chápeme smysl toho, na čem právě pracujeme. Aktivně přicházíme s nápady, jak věci kolem sebe zlepšovat.


    
     Petr Černohouz
    

    
     –
    

    
     Head of DevOps
Petr Černohouz
Head of DevOps

Nabízíme loajalitu

Nabízíme loajalitu, vztah, péči a zájem. Na oplátku chceme, aby si všichni uvědomovali, že jsou součástí INVENTI.

Chceme, aby invenťáci rostli s INVENTI a vyrostli tak, že uvidí další cesty ve svém profesním rozvoji, ve kterém je podpoříme. Stabilní týmy a prostor pro seniorní lidi otevírají cestu pro naše smělé plány do dalších let.


    
     Eliška Fidlerová
    

    
     –
    

    
     IT Recruiter
Eliška Fidlerová
IT Recruiter

Po práci do INVENTI

V INVENTI je hodně inspirativních lidí, kteří pořádají zajímavé akce, předávají si vzájemně zkušenosti a sdílí know-how. Jako bonus je tady opravdu přátelská atmosféra a člověk se tu cítí jako doma. Proto není výjimkou, že invenťáci pracující mimo naše kanceláře, se po práci seberou a přijedou na neformální akci, školení nebo workshop. 

Akademie proslavily INVENTI

Pomáháme ostatním se rozvíjet. Pravidelně pořádáme řadu bezplatných workshopů, přednášek a setkání nejen pro invenťáky, ale i pro širokou veřejnost. Proto je u nás stále živo.

Nejznámější jsou naše akademie, které pořádáme už roky: analytická, testerská, automatizační nebo kurzy JavaScriptu a Javy.

Svoboda v práci


    
     Pavel Bartoš
    

    
     –
    

    
     Head of Marketing
Pavel Bartoš
Head of Marketing

Dělej co ti dává smysl. Pokud to pro tebe a firmu je přínosem. V INVENTI je skoro všechno dovolené, jen se nesmíš bát zeptat a jít si za tím. Vem si svůj prostor a zkoušej nové technologie, přednášej nebo se rozvíjej ve vedení lidí, když chceš být lídrem, nebo prostě cokoliv dalšího tě napadne. Lidský potenciál je neomezený a my jej chceme maximálně podporovat. V INVENTI dostaneš prostor k tomu, abys mohl naplnit tvůj potenciál, o kterém mnohdy ani nevíš.

Zároveň si musíš vzít i svůj kus odpovědnosti. Svoboda v práci se nerovná anarchii. Svoboda je projevem důvěry. Důvěřujeme našim lidem, že v každém okamžiku se snaží udělat to nejlepší pro INVENTI.

Kdo je Invenťák?

Myslím si, že jsou to lidi, kteří chodí do práce, protože chtějí a ne protože musí. To se odráží v tom, jak se tady cítí. Nefunguje tady nepřátelské prostředí a každý, kdo tu je, ti je nápomocen.

Adam Frydrych

První definice Invenťáka byla, že je to někdo, s kým chceš jít na pivo. Pak se to rozšířilo na to, že pije rum a jí tatarák.

Vojta Tuma

Kdo je Invenťák? Tu otázku jsme řešili na výjezdu, kde jsme si nakreslili Invenťáka. Za mě jsou to lidé, kterým důvěřuji, protože cítím, že jsou to rovní lidé a nikdy mi nebudou lhát.

Marek Mach
Na recepci tě přivítáme vždy s úsměvem.
Na recepci tě přivítáme vždy s úsměvem.

Najdeš nás v Nuslích a v Plzni

Naše kanceláře najdeš ve dvou patrech v Praze v Nuslích na Táborské ulici. Některé týmy pracují v Plzni v Teslově ulici nedaleko kampusu Západočeské univerzity.

Vzkaz do budoucnosti

Co bys vzkázal/a budoucím Invenťákům?


    
     Filip Kadlec
    

    
     –
    

    
     Head of Testing
Filip Kadlec
Head of Testing

Naším cílem je dělat dobře svojí práci. Skrze týmovou spolupráci s danými odpovědnostmi, procesy a nástroji jsme schopní ušetřit čas. Ten poté investujeme do hledání kreativních řešení pro komplexní úlohy. Vše s humorem, avšak profesionálně.

Mirek Hauser

Zapadne sem člověk, který komunikuje. Technika je druhořadá, ale musíš se umět vyjádřit a říct, co umíš, co chceš umět, co tě trápí a tak. Když přijdou lidi, co to neumí, tak nevydrží dlouho. Já potřebuju, aby lidi spolu mluvili. To je důležitý, protože pak jsme efektivní a nechybujem

Petr Háka

Asi bych zdůraznil možnost změnit svoje rozhodnutí, protože INVENTI se hodně snaží podporovat lidi tak, aby v první řadě byli spokojení, protože nespokojený člověk neodvádí dobře svou práci. To znamená, že když si vybereš směr a zjistíš, že není ten pravý, není problém se přeorientovat a INVENTI ti v tom pomůže.

Ondra Macák

Opravdu si na nic nehrajeme. Tady je otevřenost na prvním místě. Nechceme, aby tady byly debaty v uzavřených prostorách. Když má někdo s někým problém, jde přímo za ním. Prostě si to jdeme vyříkat.

Hana Kolbová

10 let INVENTI

To už je pořádná porce odvedené práce, tak tady jsou gratulace

Přidejte se do dalších deseti!