Fragile

Fragile je agentura pro digitální marketing. To, co je pro Fragile charakteristické, je neformální prostředí, otevřenost, místo pro rozvoj a velká flexibilita, která jde ruku v ruce s důvěrou. Fragile pomáhá klientům se zvyšováním návštěvnosti webů, počtu online objednávek, zviditelněním značky a produktů nebo rozšiřováním fanoušků na všech sociálních sítích. Fragile byla jednou z prvních svobodných firem integrovaných do skupiny Etnetera Group a dodnes sdílejí nejen společné prostory, ale také spoustu zážitků a svobodnou kulturu. V roce 2021 se Fragile integrovali pod skupinu KNOWLIMITS Group. Daří se jim a stále rostou. To mimo jiné znamená, že k sobě hledají a budou hledat nové talenty, kterým nabízí příležitost rozvíjet svůj potenciál.

Nabídka příležitostí 8

Naší vizí je být nejlepší agenturou pro naše klienty i pro naše lidi!

Zní vám to nabubřele? Pro nás je to ta největší hodnota naší práce. Přinášet klientům ten nejlepší servis a být jim spolehlivým partnerem v digitálním světě. Stejně tak chceme být otevření vůči našim zaměstnancům, kterým nabízíme velkou svobodu a autonomii.


    
     Radim Pelánek
    

    
     –
    

    
     CEO Fragile
Radim Pelánek
CEO Fragile

Pracujeme pro značky, které máme rádi

Chceme pracovat se značkami, které nám jsou sympatické, kterým věříme, a kde funguje spolupráce. Byznys je pro nás důležitý, ale ne za každou cenu. My v podstatě nemáme obchodníka. Projekty k nám přicházejí většinou samy a velmi pečlivě si vybíráme, do jakého tendru se zapojit. A co rozhoduje? Jednoduše to, aby spolupráce byla radost pro nás, tak pro naše klienty. 

Těm nabízíme kompletní kreativní online servis, od vymýšlení strategie, přes návrh kreativy, až po realizaci nápadů a péči o jejich značky v online prostředí. Máme silný performance tým a v něm i v ostatních týmech lidi, kteří dobře rozumí tomu, co dělají. Vedle toho máme skvělé kreativce a kolegy, kteří rozvíjí rovinu strategickou a konzultantskou. Dohromady dokážeme poskládat komplexní službu, se kterou přinášíme našim klientům výsledky. A díky pravidelnému NPS víme, jak nás klienti vnímají.

#Zmrdfree firma

U nás nenajdete lidi, kteří by nehráli čistou hru. Stejně marně byste hledali i zákulisní politiku nebo pomlouvání u kávovaru. Jsme k sobě upřímní a otevření. Nikdo se tu neschová za proces, monitor ani pod stůl. Jsme #zmrdfree zóna a férovost je jedna z našich nejzásadnějších hodnot. Fragile není pro každého a lidé, kteří se k nám nehodí, tu dlouho nevydrží. Naopak ti, kteří se s námi sžijí, si to u nás zamilují. 

Dôležité je, aby ľudia mali vzťah k práci a snažili sa pomáhať. Systém solidárnosti u nás funguje a keď niekto padá na hubu, druhí mu sami radi pomôžu, aj keď nestíhajú, pretože vedia, že im sa to stalo minule.

Michal Sajko, Head of Performance

    
     Pavla Arnoldová
    

    
     –
    

    
     HR Manager
Pavla Arnoldová
HR Manager

    
     Jiří Trantina
    

    
     –
    

    
     Senior Project & Account Manager
Jiří Trantina
Senior Project & Account Manager

Fragile musíš zažít. Stojí to za to!

Je jedno, jestli u nás pracuješ pět let, pár dní nebo jsi u nás na prvním pohovoru. Snažíme se být ke všem féroví, přátelští a vytvářet prostředí, kde se lidé cítí příjemně. Všichni víme, jak dokáže být pohovor nebo první den v práci stresující a my chceme, aby tomu ve Fragile bylo jinak. Být nováčkem je u nás v podstatě výhoda – všichni ti věnují svůj čas i pozornost. Nemusíš se bát říct, že něčemu nerozumíš, něco nestíháš, nebo ti něco nevyšlo. Dostaneš naši maximální podporu, důvěru a buddyho, který ti bude po ruce. Hodně lidí se k nám dostane na doporučení od našich zaměstnanců (i bývalých!), a to snad o něčem svědčí. Pro nás je to závazek udržovat atmosféru, aby byl zážitek z Fragile stále stejný. Zatím se nám to daří, i když rosteme, a věříme, že se nám to bude dařit i dál.


    
     Martina Vaculíková
    

    
     –
    

    
     Head of Social Media
Martina Vaculíková
Head of Social Media

Fragile není jen o akcích a šampaňským k snídani. Je to hodně o zodpovědnosti a umění se prosadit. Člověk tu musí mít zdravé sebevědomí, odvahu a zároveň stále myslet a pracovat týmově. Zkrátka najít ten balanc mezi pokorou a egem.

Martina Vaculíková, Head of Social Media

Prostředí tady tě odzbrojí hned od začátku. Nováčky se snažíme aklimatizovat, aby cítili, že do týmu patří. Nemusí se snažit navazovat vztahy, protože lidi přijdou za tebou automaticky. A myslím, že je to o velké podpoře a důvěře, kterou do nováčků vkládáme, aby u nás zůstali.

Dominika Rejzlová, Influencer Marketing Manager

Prostě výjimečná agentura pro digitální marketing

Nic víc, nic míň

Pořád trochu punku a hodně profesionality

Když jsme začínali, byli jsme čtyři. Dneska je nás přes šedesát a rozhodně to není konečné číslo. Dopracovali jsme se mezi šestnáct klíčových partnerů Googlu v Česku a máme jeho plnou podporu. Úzce spolupracujeme se Seznamem, Facebookem i TikTokem. S kampaněmi, kterým věříme, se hlásíme do marketingových soutěží a sbíráme jedno ocenění za druhým. Naposled jsme uspěli v Internet Effectiveness Awards, Fenix Content Marketing, WebTop100 nebo IMC Czech Awards. Všech ocenění si moc vážíme, protože nás motivují k další kvalitní práci a inovacím.

Pokud jste z branže (a my doufáme, že ano, když čtete tento profil), tak je vám jasné, že to občas není procházka růžovým sadem. Chce to vytrvalost, nápady, zodpovědný přístup ke klientům a dobrý tým. Agentury, které nabízejí online výkon, rostou jako houby po dešti. Ve Fragile oproti ostatním najdete výjimečné spojení profesionality a zkušeností s punkem a neformálností. Hodně jsme vyrostli, ale stále se snažíme udržet atmosféru malé firmy. 


    
     Dominika Rejzlová
    

    
     –
    

    
     Influencer Marketing Manager
Dominika Rejzlová
Influencer Marketing Manager

Cokoliv může být benefitem

Cokoliv, co nám v práci pomůže, můžeme mít za 50 % nákladů a druhých 50 % uhradí Fragile. Vždy jsme byli toho názoru, že benefity mají přinášet lidem radost a spokojenost. Náš balíček benefitů je tak pečlivě vyskládaný podle přání a doporučení všech kolegů. Najdeš tam osvědčenou klasiku, jako je lítačka nebo Multisportka. Každý máme vlastní budget na vzdělávání podle toho, jak jsme tady dlouho, a ve středu společný Fragile Lunch, který nám hradí firma. A nebráníme se ani novým nápadům od lidí. Cokoliv, co dává smysl v kontextu firmy a tobě to pomůže nakopnout kreativitu a přispěje ke spokojenosti, se může stát tvým benefitem. Nejlepší na tom je, že tu půlku, kterou platíme, necháváme ve společné kase na týmové akce. Takže je to takový benefit na druhou.

Otevřeně! A fakt o všem

Na každé firemní poradě se s lidmi bavíme o tom, jak se nám daří. Víme, jaký máme plán, a jak se vyvíjí realita. Informace si nedržíme u sebe. Podporujeme maximální otevřenost, učíme lidi, aby se nebáli dát nám nebo svým kolegům feedback. A je jedno, jestli jsi junior nebo člen vedení, stále jsme jeden tým a neděláme mezi sebou žádné rozdíly. Otevřenost je zkrátka základním stavebním kamenem naší kultury i každodenní komunikace. Říkáme si věci na rovinu, umíme se pochválit, ale také řešit problémy a říkat si i to negativní. Není to vždy snadné, ale díky tomu rozvíjíme sebe i Fragile.

Naše hodnoty - na čem nám záleží!

Jsme spolehlivými partnery našich klientů

Partnerství pro nás znamená víc než jen splněné zadání. S klienty vždy táhneme za jeden provaz a tvrdou prací posouváme projekty za hranice stanovených cílů.

Orientujeme se na výsledky, ale...

Cestu k úspěchu si zároveň užíváme, protože nás týmová práce i aktivity baví. Každý projekt tvoříme od začátku až do konce společně a vyvíjíme maximální úsilí k dosažení těch nejvyšších možných výsledků.

Neustále se zlepšujeme

Stejně energicky, jako hledáme nové cesty, nástroje a postupy pro naše klienty, věnujeme čas sobě a jsme odhodlaní se učit novým věcem a rozvíjet se.

Přebíráme odpovědnost za to, co děláme

Volná ruka při práci, vlastní iniciativa a kreativita zároveň přináší odpovědnost. Také víme, že mezi flexibilitu a samostatnost se může občas vloudit i chybička. Místo zametání pod koberec se z chyb učíme a posouváme se dál.

Chováme se vždycky férově a otevřeně

Férovost a otevřenost je pro nás absolutní priorita. Chováme se férově k sobě navzájem i ke klientům. Jsme vůči sobě upřímní a otevření, takže si říkáme cokoliv a nebereme si to osobně.

Nejsme jen kolegové, ale především přátelé

Přátelství pro nás není jen prázdné slovo. Sdílíme radosti i starosti, ať už v kanceláři nebo mimo ni. Kromě toho spolu jezdíme na výlety za dobrodružstvím nebo navštěvujeme oblíbené hospody kolegů.


    
     Michal Sajko
    

    
     –
    

    
     Head of Performance
Michal Sajko
Head of Performance

Důvěra, svoboda, spolupráce a výsledky

My lidem věříme a dáváme jim velkou svobodu. Na druhou stranu se netajíme tím, že máme od lidí očekávání, že udělají to, co slíbili, že budou kopat za tým a ne jen za sebe, a že si to k nám nepřišli jen odsedět. Dáváme si pozor na to, aby u nás lidé neseděli 12 hodin denně, ale nechceme tady mít kolegy, kteří si počítají svých 8 hodin a nic jiného je nezajímá. A ne, nehledáme superhrdiny. Chceme k nám parťáky, kteří umí máknout, když je potřeba, umí pracovat samostatně a nebudou mít problém s námi tady občas zůstat déle, ať už pomoct ostatním s termínem nebo si dát skleničku a pokecat o životě. 

Pracujeme odkudkoliv, odjakživa

Flexibilita a home office jsou naší součástí od samého začátku. K naší práci potřebujeme jen počítač a internet, takže můžeme pracovat odkudkoliv a je to jen na tobě, jak často chceš tady být fyzicky. Nás to v kanceláři hodně baví, takže se tady často sejdeme v hojném počtu (když nám to aktuální situace dovolí). Máme tu veškerý komfort, odpočinkové zóny, zásobu pití a svačinek. A není problém se na sedačce natáhnout a odpočinout si. Můžou sem psi, kočky i děti. 

Cítíme se tady jako doma a chodíme do kanceláře rádi. Každé druhé pondělní ráno se těšíme na společné snídaně, které pro nás nově chystá vždy někdo z kolegů. Naše práce je naším koníčkem, kancelář druhým domovem a kolegové rozšířenou rodinou. 

Cílevědomost, pečlivost, spolupráce

Nic víc, nic míň

Ve Fragile pracuji více jak sedm let a za tu dobu jsem si zde našla spoustu přátel. Tím, že máme spoustu možností se potkávat i mimo práci, třeba na akcích typu Poznej kolegovu hospodu nebo na různých víkendových výletech, se dobře poznáme i v jiném než pracovním prostředí a jsme ještě víc naladěni na stejnou notu.

Nikola Jirousková, Marketing & Operations Manager

Fragile

Sedíme v Holešovicích kousek od Libeňského mostu. Šampaňské na tvoje přivítání už se chladí! 

Fragile Lifestyle