Fragile

Fragile je agentura pro digitální marketing. To, co je pro Fragile charakteristické, je neformální prostředí i způsob myšlení, otevřenost, přímé jednání a flexibilita. Fragile pomáhá klientům se zvyšováním návštěvnosti webů, počtu online objednávek, zviditelněním značky a produktů nebo rozšiřováním fanoušků na všech sociálních sítích. Fragile je jednou z prvních svobodných firem integrovaných do skupiny Etnetera Group. Lidé, kteří ve Fragile pracují, jsou tady, protože je práce baví a když vás práce baví, máte ty nejlepší výsledky. V tuto chvíli ve Fragile pracuje okolo 45 svobodných lidí a to rozhodně není konečné číslo. Neustále totiž hledáme nové talenty. Ať už miluješ čísla, písmena nebo klienty, u nás svůj potenciál zúročíš. Těšíme se, že i díky tobě budeme pro zákazníky dělat ještě víc kreativního marketingu.

Nabídka příležitostí 10

#Fragile je za odměnu!

Fragile je za odměnu jak pro naše klienty, tak pro naše kolegy. Děláme vše pro to, abychom klientům přinášeli co nejlepší servis a byli jim spolehlivým partnerem v digitálním světě. Stejně tak jsme otevření vůči našim zaměstnancům, kterým nabízíme velkou svobodu i zodpovědnost.


    
     Radim Pelánek
    

    
     –
    

    
     Vedu Fragile tým
Radim Pelánek
Vedu Fragile tým

Pracujeme pro značky, které máme rádi

Chceme pracovat se značkami, které nám jsou sympatické, kterým věříme a kde funguje spolupráce. Těm nabízíme kompletní kreativní online servis, od vymýšlení strategie přes návrh kreativy až po realizaci nápadů a péči o jejich značky v online prostředí. Jsme jedni z nejlepších v online marketingu a díky pravidelnému NPS víme, že nás naši klienti vnímají stejně. Úspěch nás těší, ale nikdy neusínáme na vavřínech. Online marketing a výkonnostní kampaně jsou náš každodenní chléb, ale vedle toho rozvíjíme i rovinu strategickou a konzultantskou. Našim klientům pomáháme s budováním a komunikací jejich značky, a to nejen z marketingového pohledu, ale i z toho byznysového. #růst

Ve Fragile pracuji více jak sedm let a za tu dobu jsem si zde našla spoustu přátel. Tím, že máme spoustu možností se potkávat i mimo práci, třeba na akcích typu poznej kolegovu hospodu nebo na různých víkendových výletech, se dobře poznáme i v jiném než pracovním prostředí a jsme ještě víc naladěni na stejnou notu.

Nikola Jirousková, Social media teamleader a organizátorka všech mimopracovních akcí

#Zmrdfree firma

U nás nenajdete lidi, kteří by nehráli čistou hru. Stejně marně byste hledali i zákulisní politiku nebo pomlouvání u kávovaru. Jsme k sobě upřímní a otevření. Nikdo se tu neschová za proces, monitor ani pod stůl. Jsme #zmrdfree zóna a férovost je jedna z našich nejzásadnějších hodnot. Lidé, co se k nám nehodí, tu dlouho nevydrží. Naopak ti, kteří se s námi sžijí, si to u nás zamilují. Fragile je firma za odměnu. Najdeš tu kamarády, svobodu, chuť se bavit prací a dál se učit nové věci.

Fragile není jen o akcích a šampaňským k snídani. Je to hodně o zodpovědnosti a umění se prosadit. Člověk tu musí mít zdravé sebevědomí, odvahu a zároveň stále myslet a pracovat týmově. Zkrátka najít ten balanc mezi pokorou a egem.

Martina Vaculíková

    
     Martina Vaculíková
    

    
     –
    

    
     Vytvářím brand strategie
Martina Vaculíková
Vytvářím brand strategie

Pořád trochu punku...a hodně profesionality

Když jsme začínali, byli jsme čtyři. Dneska je nás přes pětačtyřicet, dopracovali jsme se mezi šestnáct klíčových partnerů Googlu v Česku a máme jeho plnou podporu. Úzce spolupracujeme i se Seznamem a Facebookem. Posbírali jsme několik ocenění v marketingových soutěžích, kterých si moc vážíme, protože nás motivují k další kvalitní práci a inovacím. Naše kampaně uspěly například v soutěži Internet Effectiveness Awards, Fénix content marketing a WebTop100. Náš zakladatel Dan Kafka se stal Osobností digitálního marketingu 2019.

Pokud jste z branže (a my doufáme, že ano, když čtete tento profil), tak je vám jasné, že to občas není procházka růžovým sadem. Chce to vytrvalost, nápady, zodpovědný přístup ke klientům a dobrý tým. Agentury, které nabízejí online výkon, rostou jako houby po dešti. Ve Fragile oproti ostatním najdete výjimečné spojení profesionality a zkušeností s punkem a neformálností. Hodně jsme vyrostli, ale pořád se snažíme udržet atmosféru malé firmy. Fragile je pro nás druhá rodina.

Jirka Hejl
Jirka Hejl

Kdybych tě do Fragile lákal, zjišťoval bych nejprve, co jsi za člověka.

Jirka Hejl, Client Servis Director

Na jedné straně nemám zkušenosti z jiné práce, ale jsem tady už 7 let a jsem tu hlavně proto, že se můžu pořád rozvíjet, učit se a zároveň zasahovat do věcí a ovlivňovat je. Dan je do dneška můj mentor. Je to člověk, který má drajv, zkoumá věci do hloubky a pracuje s nadhledem. Rozumí hodně tomu, co děláme a kam bychom se měli posouvat.

Když jsem nastoupil, měl jsem na starosti FB kampaně a k tomu jsem přidával další a další věci. Dnes vedu tým account managerů na pozici Client Service Director. Hodně jsem se naučil právě od Dana, když jsem mu pomáhal s kampaněmi a viděl jsem, jak funguje “executiva” nebo jak jedná s klienty. Je to ta nejlepší škola, kterou jsem mohl dostat a mám velkou radost z toho, že tyto zkušenosti mohu i já dnes předávat novým členům týmu a mentorovat je.

Kdybych tě lákal do Fragile, hned na začátku našeho rozhovoru by mě zajímalo, co jsi za člověka, v čem se cítíš silný a co tě baví. Zároveň bych se ptal, jestli bys byl schopen zvládnout svobodu a z ní plynoucí zodpovědnost. A pokud by padla otázka na Fragile, lákal bych tě k nám především za lidmi, kteří tu pracují, protože jsou fakt dobrý.


    
     Jiří Hejl
    

    
     –
    

    
     Formuji týmy account managerů a pečuji o klíčové klienty
Jiří Hejl
Formuji týmy account managerů a pečuji o klíčové klienty

    
     Jana Černíková
    

    
     –
    

    
     Starám se o výkonostní kampaně klientů
Jana Černíková
Starám se o výkonostní kampaně klientů

Cokoliv může být benefitem

Proč se omezovat na nějaký balík benefitů. Cokoliv, co nám v práci pomůže, tak můžeme mít za 50% nákladů, druhých 50% uhradí Fragile. Takže můžeš mít lítačku, lekce jógy, francouzskou konverzaci a nebo lepší pracovní stůl, když ti to pomůže nakopnout tvou kreativitu. Prostě cokoliv, co dává smysl v kontextu firmy a tobě to přispívá ke spokojenosti, se může stát tvým benefitem. A nejlepší na tom je, že tu půlku, kterou platíme, necháváme ve společné týmové kase na společné akce. Takže je to takový benefit na druhou.

Otevřeně o všem

Každý půlrok si sedneme a bavíme se o tom, jak se firmě finančně daří a část ze zisku se vezme a rozděluje mezi lidi. Všichni vědí přesně, jak na tom jsme. Víme, jaký máme plán i jak se vyvíjí realita. Zisk rozdělují lídři týmů mezi ostatní kolegy. Vždy každý ví, proč dostal takový bonus, jaký dostal. Otevřenost je zkrátka základním stavebním kamenem naší kultury.

Ve Fragile bereme zpětnou vazbu jako důležitou součást našeho rozvoje. Snažíme se jí správně přijímat a pracovat s ní efektivně, protože víme, že pozitivní ale i negativní zpětná vazba může posunout dopředu jak nás samotné, tak i naše klienty.

Pavla Arnoldová, trochu hlučnější HR specialistka

Naše hodnoty - na čem nám záleží!

Jsme spolehlivými partnery našich klientů

Partnerství pro nás znamená víc než jen splnění zadání. S klienty vždy táhneme za jeden provaz a tvrdou prací posouváme projekty za hranice stanovených cílů.

Orientujeme se na výsledky, ale...

Cestu k úspěchu si zároveň užíváme, protože nás týmová práce i aktivity baví. Každý projekt tvoříme od začátku až do konce společně a vyvíjíme maximální úsilí k dosažení těch nejvyšších možných výsledků.

Neustále se zlepšujeme

Stejně tak energicky jako hledáme nové cesty, nástroje a postupy pro naše klienty, věnujeme čas sobě a jsme odhodlaní se učit novým věcem a rozvíjet se.

Přebíráme odpovědnost za to, co děláme

Volná ruka při práci, vlastní iniciativa a kreativita zároveň přináší odpovědnost. Také víme, že mezi flexibilitu a samostatnost se může občas vloudit i chybička. Místo zametání pod koberec se z chyb učíme a posouváme se dál.

Chováme se vždycky férově a otevřeně

Férovost a otevřenost je pro nás absolutní priorita. Chováme se férově k sobě navzájem i ke klientům. Jsme vůči sobě upřímní a otevření, takže si říkáme cokoliv a nebereme si to osobně.

Nejsme jen kolegové, ale především přátele

Přátelství pro nás není jen prázdné slovo. Sdílíme radosti i starosti ať už v kanceláři nebo mimo ni. Kromě toho spolu jezdíme na výlety za dobrodružstvím nebo navštěvujeme oblíbené hospody kolegů.

Fragile

Sedíme v Holešovicích kousek od Libeňského mostu. Šampaňské na tvoje přivítání už se chladí!

V práci na home office

Máme flexibilitu. K naší práci potřebujeme jen počítač a internet, takže můžeme pracovat odkudkoliv. Ale nás to v kanceláři hodně baví, takže tu jsme většinou v plném počtu. Máme tady veškerý komfort, odpočinkové zóny, zásobu “pití” a není problém se na sedačce natáhnout a odpočinout si. Můžou sem psi, kočky i děti.

Cítíme se tady jako doma a chodíme do kanceláře rádi. Každé druhé pondělní ráno se těšíme na společné snídaně, které pro nás nově chystá vždy někdo z kolegů. Naše práce je naším koníčkem, kancelář druhým domovem a kolegové rozšířenou rodinou.