FEEDYOU

Feedyou je technologický startup, který automatizuje komunikaci firem napříč odděleními prostřednictvím virtuálních asistentů. Jejich chatboti a voiceboti pomáhají zaměstnancům zbavit se opakující komunikace, aby měli více času věnovat se tomu, na čem skutečně záleží. Zároveň pomáhají zjednodušovat a vylepšovat komunikaci se zákazníky i mezi kolegy. Ve Feedyou totiž věří, že nezaleží pouze na tom, co řeknete, ale jak to řeknete. Lidé ve Feedyou jsou motivovaní, nadšení a mají výsledky. A jejich virtuální asistenty využívá mnoho firem, které hlásí zlepšení na všech možných i nemožných frontách.

Nabídka příležitostí 6

Feedie? Kdo to je?

Ten, kdo miluje technologie a chce se jim věnovat. Má chuť zlepšovat služby kolem sebe, zlepšovat sám sebe a nebojí se zpětnou vazbou zlepšovat kolegy. Je zamilovaný do své práce ve Feedyou a těší se na každou výzvu, která se objeví. To zní jako klišé, že ano?

Dobře, tak zjednodušeně. Jsme tým, který svou práci dělá zodpovědně, protože toho, co děláme, si vážíme a baví nás to. Kanceláře máme pro spolupráci a ne, abychom si v nich odseděli hodiny. Když potřebujeme pracovat z domova nebo z kavárny, nikdo se na nás nedívá skrz prsty. Baví nás se učit a jsme přesvědčení, že Feedyou je pro nás velká škola. Držíme si startupovou atmosféru, kde se všechno děje rychleji, než bys řekl „umělá inteligence“. Zároveň si uvědomujeme, že bez zodpovědnosti za vlastní práci to nejde. Všichni jsme schopní přiložit ruku k dílu, když jde do tuhého. Jo a milujeme chatboty a voiceboty!


    
     Vojta Dlouhý
    

    
     –
    

    
     Co-Founder & CEO
Vojta Dlouhý
Co-Founder & CEO

    
     František Procházka
    

    
     –
    

    
     Chief Product Officer
František Procházka
Chief Product Officer

Nabízíme energii

Jsi ostřílený manažer z korporátu, máš za sebou pozici obchodníka, jsi šikovný vývojář nebo jsi právě dodělal školu? Pokud v sobě máš drive, chceš na sobě makat, chceš neustále zlepšovat své silné stránky a jsi hladový po něčem novém, co tu ještě nebylo, jsi náš člověk. Žiješ online světem? Máš rád technologie? Zajímá tě umělá inteligence, machine learning a chceš přezkoumávat možnosti, které technologie nabízí? Baví tě se smát, jsi nadšený do života a bereš ho s nadhledem? Jsi zvědavý a chceš se učit a rozvíjet? To všechno ti umíme splnit. Energii z tvorby něčeho nového, to je náš největší benefit, který považujeme za mnohem víc než stravenky a penzijní připojištění. 


    
     Lukáš Švadlenka
    

    
     –
    

    
     Head of Technical Support & Reporting
Lukáš Švadlenka
Head of Technical Support & Reporting

Hodnoty, které jsou pro nás důležité

Osobní život je pro nás stejně důležitý jako pracovní a vážíme si vzájemného volného času.

Baví nás se učit. Jsme přesvědčení, že Feedyou je pro nás velká škola. Vytváříme prostředí pro osobní i kariérní růst.

Své vědomosti si nenecháváme pro sebe a užitečné informace sdílíme mezi sebou.

Věříme si a říkáme si věci tak, jak jsou. Nebojíme se zpětné vazby a chceme se zlepšovat v tom, co umíme.

Práci si plánujeme podle svých cílů a představ. Můžeme pracovat odkud chceme. Zodpovědně.

Komunikujeme VLK = VLK. To znamená srozumitelně, tak aby se obě strany pochopili na první dobrou a netrávili více času vysvětlováním.

VLK = VLK

Pod slovem VLK si můžeš představit zvíře, které sežralo Karkulku, virovou chorobu jabloní, nebo opruzelou prdel. Jakmile neumíš jasně komunikovat, jak věci myslíš, ztrácí se to v překladu. Proto jsme se rozhodli nazvat náš komunikační manuál VLK-VLK. Ať už jakákoliv informace jde buď dovnitř týmu, a nebo ven, vždy bude natolik upřesněna, aby bylo jasné, co tím myslíme. Komunikace je pro nás klíčová. Dělá dobrou nebo špatnou firmu. Kritiku můžeš kolegovi říct buď tak, že na sobě začne makat, a nebo tak, že se uzavře. My se učíme pozitivní motivací. Upřímná a jasná komunikace byla a je naší mantrou. 

Nejsme na trhu 20 let, nemáme stovkový stravenky a letní sídlo na horách. Ale to, co je pro mě obrovským benefitem, je flexibilita. Můžu tady pracovat, jak já potřebuju, a je na mně, jestli půjdu na pláž na lehátko, do kavárny a nebo budu v kanceláři.

Lukáš Podmelle, Chatbot & Marketing Specialist

Stavíme produkty pro budoucnost

Naše práce davá smysl

Naši virtuální asistenti pomáhají klientům na všech možných frontách, ať už chtějí víc zákazníků, vylepšit spokojenost nových kolegů, nebo se jen zbavit posílání nudných a opakujících se zpráv. Často klientům pomáháme řešit a vylepšovat procesy, které jim ušetří čas, zlepší komunikaci a tím i spokojenost všech stran. Každý den můžeme sami vidět, kde a jak naši chatboti a voiceboti pomáhají. Můžeme naše produkty sledovat a zkoušet u různých zákazníků, co nám umožňuje je testovat a neustále zlepšovat. Zároveň vidíme, že naše práce má smysl a naši zákazníci mají naše produkty rádi. 

Designujeme budoucnost komunikace

Virtuální asistenti jsou stále na startu svých možností. Dnes ve fázi vývoje, zítra ve fázi rozvoje, pozítří už budou na každé webové stránce firem. Technologie se rozvíjí tak rychle, že není v silách lidí, kteří mají například povinnost vést firmu, anebo vzdělávání kolegů, aby ji stíhali. Od toho jsme tady my. Sledujeme, kam se konverzační technologie posouvají, podle toho nastavuje naši roadmapu a neustále přemýšlíme, kde můžeme hranici překročit. Pravidelně naše produkty rozvíjíme dle nejnovějších poznatků ze světa i Česka. Žádný nápad není blbý a i ten nejbláznivější nás může posunout, a proto oživujeme chatboty a voiceboty v různých projektech, na různých platformách a hledáme cesty, jak se v co nejkratší době naučit co nejvíc. 

Globální ambice

Naše zaměření směřuje aktuálně na malé jazyky, český, slovenský, polský, maďarský a další, protože se na ně velcí hráči nezaměřují. Naším cílem je, aby i tyto malé jazyky měli k dispozici stejné možnosti, jaké jsou pro angličtinu. Vedle toho se i my podílíme na rozvoji anglického trhu, jsem v úzkém partnerství s Microsoftem a jako první startup ve střední a východní Evropě jsme získali nejvyšší partnerský status Microsoft Top Tier Partner. Díky tomu dokážeme technologicky i byznysově konkurovat i těm největším hráčům. 

Naším cílem je globální dopad a globální zvuk Feedyou. Chatboty a voiceboty od Feedyou budeš potkávat čím dál častěji, a to nejen u nás, ale i v dalších zemích. Věříme, že díky tomu, že jsme hodně rychlí, flexibilní a umíme reagovat téměř okamžitě a tím se učit z chyb, jsme připravení uspět. 

Disciplína a vnitřní motivace

Kombinujeme to dobré z obou světů startupů i zavedených firem. Jsme rychlí, nevadí nám změny, rychle se adaptujeme a máme vnitřní motor, který nás žene za úspěchem. Nikoliv protože by nám to někdo nařídil, ale protože je to pro nás pro všechny výzva. Na druhé straně, abychom tuto výzvu zvládli, abychom dosáhli našeho cíle být globálně uznávanou firmou, musíme odvádět precizní práci, spolupracovat a mít jakousi vnitřní disciplínu, která nám neumožní se jeden na druhého vykašlat nebo si házet klacky pod nohy. Víme, proč jsme ve Feedyou a víme, kam s ním směřujeme. 


    
     Jan Dvořák
    

    
     –
    

    
     CTO
Jan Dvořák
CTO

Double Up

První nápad byl definován pro studenty a absolventy škol, poté jsme začali pomáhat HR oddělením firem s efektivnějším sourcingem, onboardingem a interní komunikací. Dnes dodáváme naši technologii firmám napříč všemi odděleními po celé Evropě a naším cílem je neustále posouvat a vylepšovat konverzační AI a přibližovat ji dalším evropským státům. 

Vedle toho zůstává naším posláním edukovat firmy, jak díky automatizaci komunikace zefektivnit jejich fungování. Jezdíme na konference, pořádáme webináře a píšeme články. S našimi produkty získáváme ocenění na českém i evropském trhu. Máme za sebou úspěchy, máme větší know-how, pořád jsme však na cestě. Máme co zlepšovat a objevovat. A to nás na tom pořád baví. 

Pracujeme hlavně remote, ale když se sejdeme, stojí to za to

Uč se a uč ostatní

Každý z nás je sám zodpovědný za svůj růst. Nebudeme chodit a ptát se kolegů, jestli mají pocit, že rostou. Tohle necháme jiným firmám. Pokud objevíš příležitost se něco nového naučit, jet na konferenci nebo na školení, dostaneš naší plnou podporu. Máme pouze dvě podmínky, aby to dávalo smysl pro tvoji práci a abys potom učil ostatní a nenechal si nabytou vědomost pro sebe. K tomu máme jednou za 14 dní Office day, kde si můžeme předávat, kdo se co naučil, pořádáme interní workshopy nebo sdílíme cokoliv inspirativního, co nás posune dál.  

Chceme být lepší a ještě lepší a naše potřeba se učit je neustálá. 

Feedyou

Najdeš nás v Pardubicích, kousek od AFI Palace Pardubice. Hodně z nás většinu času pracuje remote z jiné části republiky, nebo světa. O to víc se těšíme na příležitosti se potkat, ať už na Office Days, kvartálkach, teambuildingu nebo třeba společně vyrazíme o víkendu zdolat některý český vrchol. Každá společná akce má vždy i svou afterparty s dobrým pitím, jídlem, hudbou, hrami nebo kvízem. A na žádné Feedyou akci rozhodně nesmí chybět Gin & Tonic. 

Feedyou Lifestyle