Logio hledá konzultanty!

Taky ti přijde, že logistika a její správné plánování je to, co hýbe dnešním světem? Všímáš si, jak se obor logistiky a automotive mění? My ano a jsme u toho, kdy řada firem začíná automatizovat a digitalizovat své procesy. Chceš se k nám přidat?

Tak dej vědět, protože tento rok našim projektům přeje, a proto do našeho týmu hledáme nové konzultanty!

Co tě na pozici čeká?

Připrav se na práci na různorodých projektech v automobilovém průmyslu (oblast výroby, logistiky, údržby, IT). Budeš se podílet např. na návrhu a implementaci automatické technologie skladu nebo přípravě náběhu a optimalizaci zahraničních projektů. Čeká tě analýza vstupních dat, definice potřeb zákazníka a následně návrh out-of-box řešení. Na denní bázi budeš komunikovat a potkávat se se zákazníkem a budeš zodpovědný za projektové řízení a koordinaci.

Možná ti popis práce přijde moc obecný a rád/a bys znal konkrétní projekt, na kterém budeš pracovat. To bohužel v tuto chvíli nejsme schopni přesně říct, záleží na tvých zkušenostech, preferencích a samozřejmě na aktuálních požadavcích našich zákazníků. Co víme 100%? Rozhodně tě nečeká stereotyp. Každý projekt je unikátní, a proto musíš přijít s invencí a zvolit takové metody, které povedou k optimálnímu dosažení cílů projektu.

Naši konzultanti řeší například:

 • novou distribuční strategii pro Plzeňský Prazdroj, připravují model současného stavu a různé varianty jeho změny
 • pokročilou datovou anlýzu a business intelligence řešení pro firmu SKF
 • životní cyklus náhradních dílů a zavedení automatického procesu jejich nákupu ve firmě Unipetrol
 • návrh a implementaci automatického skladu pro Škoda Auto

A co o práci v Logio naši konzultanti říkají?

"Na Logio projektech je nejlepší jejich rozmanitost. Co klient, to jiný přístup, jiné požadavky a především jiní lidé. Umět se rychle zorientovat a přizpůsobit se novému prostředí je u nás klíčem a baví nás neustále posouvat svoje limity."

"Každý projekt je nová výzva. Můžete mít stále stejné zadání, ale vše okolo se mění - zákazníci a jejich specifické podmínky, technologické trendy, ekonomická situace... Každý nový projekt mě něčím překvapí, neustále se učím nové věci, a práce tak nikdy nebude rutinní záležitost."

"Dostanu se k zajímavým projektům, kde se naučím spoustu nových věcí a můžu sledovat zavádění nejnovějších technologických trendů z první řady."

"Baví ma roznorodosť projektov, to že na nich spolupracujem s roznymi ľudmi v Logiu aj mimo neho a mám možnosť vidieť rozličné postupy práce a učiť sa od kolegov. Zároveň vidím s akými problémami sa firmy potýkajú a ako rozlične riešia problémy."

Co by ti nemělo chybět?

 • VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
 • analytické a logické myšlení; schopnost práce s daty
 • pokročilá znalost MS Office (především Excel)
 • pokročilá znalost angličtiny (min. úroveň B2)
 • dobré komunikační a prezentační schopnosti; příjemné a profesionální vystupování
 • proaktivní přístup k práci a ochota se učit novým věcem
 • řidičský průkaz sk. B
 • časová flexibilita a ochota cestovat (denní dojíždění mimo Prahu)
 • znalost němčiny a/nebo ruštiny výhodou, ne podmínkou

Kdo k nám zapadne?

"Zvídavý aktivní člověk s rozumnou mírou sebedůvěry a pokory a se smyslem pro zodpovědnost. A hlavně se smyslem pro humor :-)"

"Do Logia zapadne hlavně člověk, který umí být svým vlastním pánem - rozvrhne si disponibilní čas, stanovuje priority a je zodpovědný za plnění úkolů. I přesto, že majorita projektů je řešena v týmech, vlastní zodpovědnost je u nás klíč k úspěchu. Za zády ti totiž nikdo stát nebude."

"Náš člověk je plný energie a odhodlání dělat svět lepším místem, zároveň je ale odpovědný vůči firmě, svému okolí i sobě samému."


    
     Martin Paloncy
    

    
     –
    

    
     Ředitel consultingu
Martin Paloncy
Ředitel consultingu

    
     Štěpán Svoboda
    

    
     –
    

    
     Senior konzultant
Štěpán Svoboda
Senior konzultant

    
     Ondra Klement
    

    
     –
    

    
     Ředitel realizace
Ondra Klement
Ředitel realizace

Jak vypadá pracovní den?

Co ti Logio dá na oplátku?

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.

Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění suppy chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdoj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.

Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

A k tomu ještě...

 • 5 týdnů dovolené
 • zdravé svačinky
 • multisportka
 • teambuildingy a společné akce
 • pet friendly office
 • notebook, telefon a firemní tarif
 • sick days
 • služební auto

A tahle se spolu bavíme mimo práci!

Kde budeš pracovat?

Místo budeš mít v naší pražské kanceláři, nicméně připrav se i na každodenní dojíždění za zákazníkem!

Jdeš do toho? Tak pošli svoje CV!

Jak bude vypadat výběrové řízení?

Jak si zkrátit čas čekáním?