POJĎTE S NÁMI DĚLAT KOLA!  

Cyklonadšenci a cykloodborníci do týmu produkťáků

Jsou kola tvojí vášní? Chceš se podílet na vzniku nových kol? Chceš mít možnost ovlivnit jejich podobu a kvalitu?

Než vyrobíme kolo, kterým si někdo bude moct na krámě udělat radost, předchází tomu velká spousta práce a celý řetězec činností.

Na úplném začátku jsou naše velké sny a ambiciózní cíle. Chceme dělat co nejlepší kola pro co nejširší škálu lidí. Chceme, aby kolo, které si od nás kdokoliv koupí, stálo za to a každá jízda na něm mu přinášela radost a chuť jít na kolo znovu. Chceme, aby naše kola přiváděla lidi ke sportu, zdravému pohybu a celkově přinášela radost, ať už na kole jedete na výlet nebo do práce.

Do našeho týmu neustále hledáme někoho, kdo chce být u vzniku nových kol a mít možnost ovlivnit jejich finální podobu... kdo s námi dotáhne sen k realizaci - k finálnímu produktu.

Hledáme bikery (a i bikerky :) ) srdcaře.

Bikery, kteří kolům rozumí, ví jak má kolo vypadat a jak může být ještě lepší. Bikery, kteří sami budou umět přemýšlet nad tím, co skvělá kola potřebují a jaká mohou být. Bikery, kteří budou sledovat trh a přinášet vlastní nápady jak kola neustále zlepšovat.

A v neposlední řadě hledáme odpovědné týmové hráče, kteří zapadnou do naší party :)

V tomhle inzerátu nehledej přesně vydefinovanou pozici...

Už delší dobu máme zkušenost s tím, že není snadné najít "hotové odborníky" a tak nechceme tak docela škatulkovat ani pozice, ani uchazeče.

Naši produkťáci aktuálně hledají někoho, kdo jim pomůže s tvorbou kolekce, specifikací kol, designem rámů a technickými výkresy a/nebo grafikou na samotná kola, ...

A tak spíše než lidi s vydefinovanou praxí, hledáme lidi s dovednostmi a znalostmi jako jsou:

 • orientace na trhu kol a elektrokol (nabídka jednotlivých značek, aktuální trendy,...)
 • znalost kompatibility jednotlivých cyklo dílů / elektro komponentů
 • praktická pokročilá dovednost servisování kol a elektrokol / stavby kol
 • anebo zkrátka člověk, který opravdu rozumí kolům od detailu po celek

Nehledáme člověka, který umí všechny uvedené oblasti. Hledáme více lidí, kteří vynikají v některé z těchto oblastí, nebo v jejich kombinaci. Nemusíš umět nutně, vše co je zde uvedeno. Náš tým tě doučí, co bude potřeba, pokud máš základy, na kterých se dá stavět. Jen pouhé nadšení do cyklistiky ale zkrátka nestačí, je to ale ten nejsilnější základ, na kterém se dá stavět. Disponuješ nějakou kombinací z výše uvedených kompetencí a znalostí? Zkus spojit svoje znalosti a praxi z jiných oborů se svým koníčkem! Třeba z toho spolu s námi vznikne něco skvělého!

Pro práci u nás rozhodně budeš také potřebovat:

 • logické uvažování, strategické myšlení
 • technické myšlení, manuální zručnost
 • smysl pro detail, schopnost určit si priority
 • proaktivitu a schopnost přinášet vlastní nápady
 • zodpovědnost, samostatnost ale zároveň také týmovost
 • dobré komunikační dovednosti (a smysl pro humor :) )
 • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (ideálně technická AJ) jsou zde bezpodmínečné,... znalost dalších jazyků pro tebe bude jedině výhodou

... to jsou kvality, které od tebe určitě budeme očekávat. Je nám jedno, kolik je ti let anebo co máš za sebou... Ať už jsi čerstvý absolvent, anebo se po letech rozhoduješ změnit svůj profesní směr, záleží jen na tom, co kolem kol umíš a čím pro nás budeš přínosem.

A co ti můžeme nabídnout?

Nabízíme skvělou práci v přátelském podporujícím se týmu, v dosti neformální a zároveň bajkerské atmosféře. Ač bereme práci velmi vážně, je pro nás i zábavou. Práce u nás ti přinese velkou možnost seberealizace a osobního i profesního rozvoje, záleží jen na tobě, jak téhle šance využiješ. 

Vedle férové finanční odměny nabízíme také flexibilní pracovní dobu a benefity jako je až 25 dní dovolené, benefitní program Benefit plus, stravenkový paušál a velice příjemné slevy na sortiment cyklo zboží, dílů a doplňků a také slevy na naše kola a elektrokola pro celou rodinu.

OZVI SE NÁM!

Dává ti to smysl? Máš pocit, že ses v tomhle inzerátu našel/našla?

Spolupráci můžeme začít ihned!