Business? 

IT?

Nebo oboje?!

V Logio určitě oboje! Hledáme totiž nové konzultanty...

Chceš cestovat za klienty a sbírat, analyzovat a řídit jejich požadavky? Rád hledáš v datech souvislosti a komunikace s obchodními partnery ti není cizí? Náš software patří k těm nejsložitějším na světě a ty mu budeš muset porozumět a jeho funkcionality komunikovat k zákazníkovi. 

 A CO KONKRÉTNĚ TĚ ČEKÁ?

Naši klienti potřebují pomoc při rozhodování v oblastech predikce prodeje, nákupu a řízení zásob na základě analýzy dat v našem softwaru. Ty budeš mít na starost komunikaci s nimi, budeš sbírat jejich požadavky a následně je předávat vývojovému oddělení. U projektu budeš figurovat už v obchodní fázi, od nabídky, přes datovou analýzu až po návrh řešení a úspěšnou implementaci.


Mimo to tě čeká práce s naším softwarem Planning Wizard pro řízení zásob. Budeš se podílet na jeho kontinuálním zlepšování a staneš se součástí týmu specialistů a vývojářů.Nebudeme ti nic nalhávat, být konzultantem není jen tak a tlak na vysoké pracovní nasazení je velký. Troufneš si to zkusit?

Naši konzultanti se podíleli mimo jiné na projektech v:

A co o práci v Logio říkají?

"Na Logio projektech je nejlepší jejich rozmanitost. Co klient, to jiný přístup, jiné požadavky a především jiní lidé. Umět se rychle zorientovat a přizpůsobit se novému prostředí je u nás klíčem a baví nás neustále posouvat svoje limity."

Petr Pokorný

"Baví mě pracovat na velkých projektech pro velké firmy a zároveň si užívat pohodovou rodinnou kulturu Logia. Projekty na kterých Logio pracuje patří k největším logistickým projektům v Čechách."

Štěpán Svoboda

"Pestrost. A také možnost zapojit svou kreativitu, kritické myšlení a analýzu problémů. Z nejasného zadání vytěžit jasné a srozumitelné akční kroky, které klientovi pomohou je krása na každém našem projektu."

Martin Plajner

Co by ti nemělo chybět?

 • výborné logické a analytické myšlení
 • vysokoškolské vzdělání, ideálně se zaměřením na IT, logistiku nebo ekonomiku
 • samostatnost a systémovost
 • letmá znalost logistiky
 • orientace v prostředí maloobchodu, e-commerce nebo výroby
 • znalost informačních technologií a orientace v běžných informačních systémech
 • dobré komunikační schopnosti a příjemné a profesionální vystupování
 • schopnost domluvit se plynule byznys angličtinou a kvalitní písemný anglický projev

Kdo k nám zapadne? 

"Člověk co chce přemýšlet, komunikovat, vést nezávisle vlastní projekty, vzdělávat se a získávat rozhled. Měl by být také odolný a umět si stát za svým. Pro mě osobně velká výhoda VŠ technického směru a dobrá znalost AJ. Vzhledem k týmovému řešení projektů pak nekonfliktní povaha a cit pro jednání s lidmi."

Adam Podhradský

"V Logiu to bude bavit lidi, co jsou kreativní, nebojí se výzev a čas od času zabrat a pořádně si máknout, učit se nové věci. Za odměnu si pak člověk může řídit svůj čas dle svých potřeb, prostě svoboda a odpovědnost."

Štěpán Svoboda

"Náš člověk je plný energie a odhodlání dělat svět lepším místem, zároveň je ale odpovědný vůči firmě, svému okolí i sobě samému."

Martin Paloncy


    
     Ondra Klement
    

    
     –
    

    
     Ředitel realizace SW
Ondra Klement
Ředitel realizace SW

    
     Oto Hausmann
    

    
     –
    

    
     Senior projektový manažer a konzultant
Oto Hausmann
Senior projektový manažer a konzultant

    
     Petr Tulach
    

    
     –
    

    
     Produktový ředitel
Petr Tulach
Produktový ředitel

Jak vypadá pracovní den konzultanta?

Co ti dá Logio na oplátku?

Možnost pracovat ve svobodné firmě – ve své práci a v tom, jak ji děláme, máme velkou svobodu a důvěru a s tím spojenou i osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Nepracujeme podle zaběhlých šablon, naopak rádi hledáme nová řešení.

Skvělou a jedinečnou firemní kulturu – přátelské a neformální prostředí plné profesionálů, které jejich práce opravdu baví. Chceme dodávat kvalitní služby a zároveň si spolu čas v práci užít.

Smysluplnou práci pro zákazníky z nejrůznějších odvětví – naše projekty mění suppy chain zákazníkům, kteří jsou špičkou ve svém oboru (např. Škoda Auto, ČEZ, Plzeňský Prazdoj). Tvoje práce bude různorodá, stereotyp neznáme.

Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice – nekoukáme na čas, kdy přijdeš nebo odejdeš. Můžeš pracovat z domova, z kanceláře nebo kavárny.

Příležitost pro svůj rozvoj – máme výuku cizích jazyků přímo v kanceláři, interní školení ze všech zákoutí supply chain managementu, ale i možnost navštívit konference a externí workshopy dle svého výběru.

A k tomu ještě...

 • 5 týdnů dovolené
 • zdravé svačinky
 • multisportka
 • teambuildingy a společné akce
 • pet friendly office
 • notebook, telefon a firemní tarif
 • sick days

A takhle se spolu bavíme mimo práci!

Kde budeš pracovat? 

Můžeš si vybrat mezi Prahou a Brnem!

Jak bude vypadat výběrové řízení?