IReSoft

IReSoft je česká softwarová společnost vyvíjející, kromě jiných produktů, především informační systémy pro domovy pro seniory, domovy pro osoby se zdravotním postižením a jiná zařízení poskytující sociální služby. Společnost založili v roce 2002 Jiří Halousek společně s Petrem Toufarem. Cílem IReSoftu je posunout úroveň sociálních služeb do budoucnosti, tzn. dodávat špičková řešení, která jejich klientům usnadní práci a umožní jim poskytovat ještě lepší služby. IReSoft je ve své oblasti lídrem na českém i slovenském trhu a neustále své systémy vyvíjí a přichází s novými inovacemi. Vizí firmy je udávat trend, inspirovat ostatní a zároveň být dobrým zaměstnavatelem. V málokteré firmě najdete pod jednou střechou příběh, výjimečné produkty a zároveň opravdové přátelství a prostředí vytvářené pro lidi.

IReSoft

IReSoft

IReSoft - Šárka Hašová

Jirka Halousek

Ředitel společnosti

No Bullshit Inside IReSoft

Žádné vypisování dovolenek, žádné korporátní zbytečnosti, které lidi otravují a zdržují je od práce. Žádné porady, které lidem nedávají smysl a na kterých se zbytečně nudí, žádné pomluvy a žádné intriky. Nekontrolujeme příchod a odchod, nemáme nesmyslná "kápéíčka". Zkrátka nemáme žádný korporátní "bulšit".

V IReSoftu můžeš být sám sebou a s partou kamarádů, vytvářet produkt, který lidem dává smysl, který lidé opravdu používají a pomáhá jim. V IReSoftu jsi součástí rodiny, na kterou se můžeš spolehnout. V IReSoftu můžeš měnit zaběhlé způsoby, udělat chybu a mít špatný den. Nikdo se tady neschová a nikdo tu není zbytečný. Pokud hledáš selský rozum, jsi tu správně!

IReSoft

IReSoft

IReSoft

IReSoft

Pepa Holán

Vedoucí vývojového týmu .NET

IReSoft

Smysluplná softwarová firma

Děláme většinu věcí jinak než ostatní. Když jsme začali programovat software pro poskytovatele sociálních služeb, mnoho lidí nás zrazovalo. Nenechali jsme se a dnes naše softwary pomáhají mnoha lidem v tisícovce organizací v České republice i na Slovensku. Náš nový cloudový systém CYGNUS 2 používají pracovníci už i na tabletech, zdravotnickou dokumentaci o klientech evidují už jen elektronicky a podepisují ji čipovou kartou s elektronickým podpisem.

Toto je naplnění naší vize. Posouváme úroveň sociálních služeb do budoucnosti. A proto nás baví chodit každý den do práce.

IReSoft

Najdete nás v Brně na Cejlu. Kanceláře máme ve dvou patrech budovy se zelenou fasádou, co by kamenem dohodil ze zastávky "Tkalcovská".

1000 spokojených zákazníků v sociálních službách

IReSoft

Koučinkem ke svobodě

Lidskost, férovost a přátelství byly od začátku hodnoty, se kterými jsme podnikali, ale rozhodně jsme nebyli vždy "svobodnou firmou". Spíše naopak. Firmu jsme vedli tradičně, hierarchicky a direktivně, protože jinak jsme to neuměli. Pak jsme se dostali ke koučinku a začali jsme se lidí ptát a naslouchat jim. Dnes víme, že společně sdílené hodnoty, rozdělení pravomocí mezi lidi a vnitřní motivace funguje mnohem lépe než cukr a bič. Dali jsme lidem svobodu a výsledky se automaticky zlepšily. Dnes se můžeme považovat za firmu se svobodnými principy a nedokážeme si představit, že bychom se vrátili k direktivnímu řízení.

„Mám 9 lidí v managementu, které považuji za své velmi blízké přátele, a spolu s nimi směřujeme IReSoft dopředu. Mým zákazníkem jsou mí kolegové a moje práce je hlavně jejich podpora a tvorba firemní kultury.“

Jirka Halousek, Ředitel společnosti

IReSoft

Pavel Martínek

Programátor

Rozvíjej se v IReLabu

Pracuj 20 % na tom, na čem chceš. Vzdělávej se, uč se, vymýšlej nové věci. Spuštěním IReLabu jsme u kolegů objevili nové schopnosti a zájmy. Někdo fotí a natáčí naše produktová videa, druhý se učí na novém projektu .NET. 
Seberozvoj se stal nedílnou součástí IReSoftu a pomáhá nám rozšiřovat obzory. Všichni v managementu máme za sebou koučovací trénink, který nám pomáhá vést naše kolegy a pomáhá jim být lepší v tom, co dělají. Problém je výzvou, chyba je příležitostí, cesta je cílem. V IReSoftu vidíte výsledky své práce. Nejste jen číslo v procesu, ale máte autonomii svou práci ovlivňovat.

Věříme, že nápady od lidí uvnitř firmy nás pomáhají posunout dál. Zároveň u nás pojem "seberozvoj" není jen prázdným heslem.

„IReLab má nejen výsledky, ale také jsme zjistili, že někteří se nezapojili, protože je baví to, co dělají a nepotřebují od toho odpočívat. To nás potěšilo.“

Pepa Holán

IReSoft

IReSoft

Prostředí, které podporuje jedinečnost

Jsme firmou, kde se jeden o druhého zajímáme a vzájemně se posloucháme. Kdokoliv z týmu může říct svůj názor, který má svou váhu. Stejně tak dostane rychle zpětnou vazbu, jak od lidí uvnitř týmu, tak od zákazníků. Díky tomu, že máme opravdu přátelské prostředí a spolupracujeme, tak všichni víme, co máme na starost a pracujeme agilně. Jsme schopni dělat věci rychle a smysluplně.

IReSoft

„Já té firmě strašně věřím z pohledu dalšího rozvoje. Kdyby někdo přišel a nabídl mi o 20 tisíc víc, tak neodejdu. Je tady zábava a skvělé je to, že si to můžeme vybudovat sami. Máme příběh a ten pokračuje.“

Jirka Janeček, produktový manažer

IReSoft

Michal Hochman

Produktový manažer

Přátelství a spolupráce

Naše firma stojí na lidech, kteří ji zevnitř vytvářejí. Vzájemně k sobě máme blízko a lidi neřídíme, ale pomáháme jim a vedeme je. Mezi zaměstnanci a managementem není žádná bariéra, IReSoft tvoříme všichni dohromady. Uvědomujeme si, že na prvním místě jsou spokojení zaměstnanci. Ti mají na svědomí spokojené zákazníky. Spolupráce a partnerství je přidaná hodnota naší práce.

Eliška Graciasová

Personalistka

IReSoft

„Hodnoty v IRebooku na ty lidi tady sedí, jsou tu srdcaři, kteří jsou týmoví a opravdu táhnou za jeden provaz.“

Eliška Graciasová, personalistka

Volnost a flexibilita

Máme volnost dělat věci po svém a pracovat tak, jak potřebujeme. Je důležité, aby zaměstnanci měli prostor žít své životy a věnovat se rodině, svým koníčkům a zájmům. Vše lze nastavit ke spokojenosti všech. Jde jen o to o všem mluvit a otevřeně komunikovat. Známe svá očekávání, vzájemně si důvěřujeme. Co se nám nepovede, řešíme hned.

Šárka Hašová

Vedoucí obchodního týmu

IReSoft

Lukáš Ullmann

Vedoucí vývojového týmu

IReSoft

IReSoft

IRebook a 70 příběhů

Vytvořili jsme si náš vlastní "Culture Book", ve kterém najdete 70 necenzurovaných příběhů všech současných IReSofťáků. Přišlo nám důležité si napsat, kdo jsme a jaké vlastnosti by měli mít lidé, které hledáme do týmu. Pokud vás Culture Book zajímá, můžeme vám jej zaslat. Třeba jen tak, pro inspiraci. Napište si o IReBook na adresu chcizazit@iresoft.cz a my vám jej s radostí zašleme.

IReSoft

IReSoft

Hodnoty IReSoftu

Odmítáme pokrytce, kteří lžou, vymlouvají se a nemají charakter.
Dodržuj své slovo, buď upřímný a jednej na rovinu a když se ti něco nepovede, postav se k tomu čelem.

Odmítáme prospěcháře, kteří si hrají jen na svém vlastním písečku.
Hledej vždy win-win řešení a vytvářej nadstandardní vztahy. Buď vstřícný a pomáhej ostatním. Pracuješ v týmu, tak buď jeho plnohodnotnou součástí.

Odmítáme urážlivé a vztahovačné suchary a sušenky, se kterými je nuda.
Odvaž se, vymýšlej srandu a zábavu a udělej si čas od času legraci i sám ze sebe. Odvaž se a neboj se být sám sebou.

Odmítáme všeználky, kteří všechno ví, všude byli a od všeho mají klíče.
Vyhledávej zpětnou vazbu, buď zvídavý a z chyb se snaž poučit. Pracuj na svých silných stránkách a snaž se zdokonalovat v tom, co umíš.

Odmítáme uzavřené konzervy a odpůrce jakýchkoliv změn.
Přemýšlej nad tím, co děláš a buď otevřený ke změnám. Hledej nové cesty a neboj se měnit zažité způsoby. Hledej možnosti a ne důvody, proč něco nejde.

Odmítáme povaleče, kteří pasivně čekají, až se věci samy udělají.
Chtěj výzvy a pracuj na sobě. Chtěj v životě něco dokázat a vždy se snaž přidat něco navíc.

Odmítáme namyšlené chlubíky, kteří si myslí, že jsou něco víc.
Nad nikým se nepovyšuj a před nikým se neponižuj. Víš, že nevíš vše a uměj uznat a ocenit přínos druhých.

IReSoft

IReSoft

IReSoft

Kontaktujte nás

chcizazit@iresoft.cz
iresoft.cz
+420 543 215 460
Cejl 37/62, 602 00 Brno

Sociální sítě

Facebook
LinkedIn
Blog

Zaujali jsme vás?

Bavilo by vás s námi pracovat? Neváhejte a volejte nebo pošlete email! Rádi vás poznáme a kdo ví, třeba vás uvítáme v týmu.

Aktuální příležitosti v IReSoft

Vystaveno Říj, 19
Nová
Vystaveno Říj, 17
Nová
Vystaveno Zář, 26

Děkujeme za pozornost