Impact Hub

Impact Hub je inspirativní pracovní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání. Hub je co-working. Hub poskytuje svým členům možnosti využít moderní prostor k práci s veškerým potřebným zázemím od tiskárny, wifi, zasedacích místností až po velký konferenční prostor. V Hubu najdete přesně to, co potřebujete pro rozvoj svého podnikání doplněné o inspiraci, akceleraci a podporu, která vám pomůže začít budovat vaši vysněnou firmu.

Impact Hub Brno

Impact Hub Praha

Impact Hub Ostrava

Impact Hub Ostrava

Hub je funkční pracovní ekosystém.

Impact Hub je součastí celosvětové sítě sdružující přes 11.000 členů, kteří v 82 Impact Hubech po celém světě rozvíjejí své podnikání. V České republice využívá jejich služeb téměř 1000 lidí, což Impact Hub staví na první příčku nejpopulárnějšího coworkingového centra u nás.

A protože kromě prostoru poskytuje také akcelerační programy a výrazně se zasluhuje o šíření povědomí o společensky prospěšném podnikání, pravidelně se také umisťuje na vrchních místech evropských žebříčků.

Zdeněk Rudolský

Spoluzakladatel Impact Hubu

Impact Hub Praha

Drtinova 10 je naším domovem v Praze na Smíchově. Stačí vzít 9ku z Václavského náměstí.

Impact Hub Brno

V Brně najdete zrestaurovaný industriální prostor, takže na své akce můžete pozvat několik stovek lidí a pořád se k nám do Hubu vejdou.

Impact Hub Ostrava

Ostravský Hub je komornější. Je více do výšky se čtyřmi patry kanceláří a živým stromem uvnitř sdíleného prostoru.

Impact Hub Praha

Impact Hub Brno

Impact Hub Ostrava

Impact Hub Praha

Petr Vítek

Spoluzakladatel Impact Hubu

Impact Hub pomáhá měnit přístup i myšlení.

Vytváříme prostor pro lidi s nápadem. Důvěra, odvaha a spolupráce – to jsou základní hodnoty, které v Impact Hubu vyznáváme. Věříme, že společným úsilím dokážeme něco změnit. Podporujeme sociálně prospěšné podníkání, mentorujeme projekty, které zlepšují svět kolem nás. Pro ty odvážné, kteří se rozhodli vizionářsky pracovat na lepší budoucnosti, máme připravenou veškerou podporu. Hostíme soutěže jako je Social Impact Award, Laboratoř Nadace Vodafone nebo Impact First, které pomáhají nápadům, aby se staly skutečností.

Impact Hub Praha

Impact Hub Praha

Impact Hub Praha

Martina Bláhová

Impact Hub events Ambasador

Pořádáme až 400 akcí ročně včetně legendárního Mashupu.

Mashup je soutěž, kde odvážní podnikavci vystupují se svými nápadady a projekty. Ve 200 sekundách a na 10 slidech představují světu, na čem pracují a proč. Od publika získávají nejen zpětnou vazbu, ale také podporu a cenné kontakty. Mnohým z nich takové ostré veřejné vystoupení pomohlo posunout jejich projekt dál. Mashup se koná jednou za šest týdnů v pražském, brněnském i ostravském Hubu za účasti desítek nadšenců ze startupového světa. Ten 20. jubilejní, který se konal v roce 2014 navštívilo rekordních 250 posluchačů a Impact Hub Praha zase jednou praskal ve švech.

Roman Bojko

Impact Hub Optimist & Networking Agent

Irena Ošťádalová

Executive director

Marcela Kučová

Impact Hub Host

Podpora, péče a inspirace.

Nezáleží na tom, co děláte. Jestli programujete, malujete, kreativně brainstormujete, počítáte cashflow nebo řídíte projekty. Každý člen se kdykoliv může obrátit na kohokoliv z našeho týmu a my mu vždy rádi pomůžem, poradíme nebo zařídíme vše tak, aby se v Hubu cítil jako doma. V Hubu najdete kontakty, každodenní inspiraci i odbornou radu, jak na vaše podnikání. Stavte se jen tak a nebo navštivte nějakou z námi pořádaných akcí. Budeme se na vás těšit.

Impact Hub Praha

Impact Hub Praha Members Wall

Bára Halíková

Impact Hub Angel

Impact Hub je o komunitě

Členové Hubu mají od nás každodenní podporu. Otevíráme jim dvěře k novým možnostem, vytváříme pro ně funkční prostředí, ve kterém jejich podnikání vzniká a roste. Inspirujeme, propojujeme, mentorujeme, konzultujeme, akcelerujeme a dokážeme připravit prostor pro vaše vlastní akce v zasedačkách nebo konferenčních prostorách. Děláme to rádi! Každý v Hubu vyrostl z naprosteho juniora do své současné role a péči a starost o prostor a naše členy máme v naší DNA.

Máme velkou radost, když si pak čteme příbehy o úspěšných firmách, které v Hubu vznikly a není jich málo.

Impact Hub Praha

Kontaktujte nás

praha@impacthub.cz
www.impacthub.cz
+420 776 127 521
Drtinova 10, Praha, 150 00

Sociální sítě

Facebook
Twitter

Zaujali jsme vás?

Bavilo by vás s námi pracovat? Neváhejte a volejte nebo pošlete email! Rádi vás poznáme a kdo ví, třeba vás uvítáme v týmu.

Aktuální příležitosti v Impact Hub

Vystaveno Bře, 13
Vystaveno Úno, 24
Vystaveno Úno, 24
Vystaveno Úno, 24
Vystaveno Úno, 24

Děkujeme za pozornost