Brigáda v coworku na celý školní rok!

Ty jako cohost

Poskytujeme zázemí pro práci. Kancelářské prostory, zasedačky a konfery.
Tvou zodpovědností je chystat pro naše členy a klienty prostor tak, aby se do něj rádi vraceli. To obnáší i manuálně těžkou práci - každá akce vyžaduje jiný setup místnosti. Příprava stolů, židlí i nošení tácu s nádobím. Občas si mákneš, občas je to legrace. Naštěstí si pomáháme :)

Ty jako součást týmu

Denní, večerní a víkendové směny plánujeme s ohledem na svůj soukromý čas i školní rozvrh. Nepřevlékáme se do uniforem, nemáme píchačky a domácí mazlíčky nenecháváme doma. Podporujem individualitu každého jednoho z nás. Chceme tvořit tým, se kterým se naši členové a klienti chtějí potkávat znova a znova. Charakterizuje nás energie, zodpovědnost, zvídavost i vytříbený smysl pro humor.

Ty v Impact Hubu

Každou firmu tvoří především lidé. Je jedno, jestli jsi na pozici cohosta nebo CFO. Když porosteš ty, poroste celá firma.
Systematicky vytváříme podmínky, kde se lidé mohou rozvíjet, učit a přitom zůstat sami sebou. Pokud máš zájem, si odnést know-how nebo konkrétní zkušenost, která ti pomůže ve studiu či následné kariéře, rádi ti to umožníme.

Koho hledáme?

Studenty i nestudenty s možností flexibilní práce.

Denní směny rámují otevíračku (ranní směna 8:00 - 14:00, odpolední směna 14:00 - 19:00), večerní akce u nás jsou obvykle po 17h (a trvají někdy i do pozdní noci) a někdy se toho u nás děje hodně i o víkendu. Směny plánujeme ke konci předchozího měsíce, takže svůj rozpis znáš s opravdu dostatečným předstihem - a snažíme se maximálně vyjít vstříc tvému rozvrhu a preferencím.

Co získáš?

  • Za každou odpracovanou hodinu si odneseš 150 Kč. Zpečetíme to smlouvou na DPP. S nástupem klidně hned.
  • Pokud tě láká vlastní podnikání, tak podnikatelů u nás poznáš mnoho. Můžeš si začít budovat vlastní síť kontaktů nejen na Linkáči. A mít známosti všude, to je dneska k nezaplacení.
  • Staneš se součástí týmu a komunity, která věří, že může měnit svět k lepšímu. Větší injekci pozitivity a kuráže jen tak nenajdeš.
  • Nechceme se chlubit, ale na coworkingové a startupové scéně už máme docela jméno. Impact Hub tvoří skuteční profesionálové a ty budeš mít možnost se od nich každý den učit.

Zní to jako něco, co by tě mohlo bavit?

Tak nám pošli své CV a pár řádku o sobě. Pokud se budeš líbit i ty nám, pozveme si tě na den na zkoušku. Neboj, nebude to celý den, ale pár hodin, během kterých budeš mít možnost zjistit jestli je to ta práce, kterou chceš dělat a ten tým, do kterého chceš patřit.

Těšíme se na tebe :)