Marketingová spojka, Plzeň

Czechitas míří do Plzně! Máš vztah k regionu, baví tě marketing, copywriting a chceš být u toho s námi? Pokud ano, tak toto je ideální příležitost si najít skvělou brigádu.

Jak si tě představujeme a co budeš dělat?

Hledáme někoho, kdo má ryzí vztah k marketingu a Plzni. Tato pozice nám pomocí tvé proaktivity pomůže otevřít dveře do nového regionu. Budeš u zrodu nových partnerství,  marketingové strategie a spousty dalších aktivit. Pokud nejsi zkušený, ostřílený markeťák, tak to nevadí. Dostaneš podporu přímo od našeho týmu. Bez čeho se ale neobejdeš je nadšení a proaktivní mindset.

  • Čeká tě popularizace Czechitas v regionu. Vyhledávání akcí a příležitostí, jejich naplánování a realizace.
  • Společně s našim týmem budeš budovat marketingovou komunikaci a budování značky Czechitas.  Dále například správa sociálních sítí, copywriting...
  • Pomůžeš nám vybudovat síť nových kontaktů. Čeká tě aktivní vyhledávání promo kanálů, komunit a dalších relevantních kontaktů.

Jak bude brigáda fungovat?

Zpočátku půjde o práci na DPP/fakturu, časový odhad máme 3-5 hodin týdně. Minimálně do konce roku. Rádi bychom uvítali nováčka již během října/listopadu. Plány máme velké a jsme otevřeni i budoucí spolupráci. Pracovat budeš z domova, online. Do konce roku se ale určitě sejdeme i fyzicky. Pozice je vhodná i pro OZP.