Customer Success Representative příležitost k růstu a velká míra flexibility

Martin a Ondra, tvoji budoucí kolegové a leadeři: 

“Věříme, že obchodník není tvořen pouze znalostmi. Nejdůležitější je lidská stránka, zápal pro věc a chuť se obchodu a vztahům věnovat."

"Oba jsme na začátku dostali šanci bez zkušeností a teď tu samou možnost nabízíme i tobě."

"Pokud jsi rád v kontaktu s lidmi a máš vztah k technologiím a obchodu, pojď se s námi potkat a ukážeme ti víc.”

Nerozhoduje, kde jsi byl včera, ale kde chceš být zítra

Nová strategie a struktura našeho sales týmu vytvořila prostor pro obchodníky ne na papíře, ale srdcem. Pro nové talenty připravené růst díky podpoře zkušenějších kolegů. Máš jedinečnou příležitost!

Hledáme zarputilé a ambiciózní nováčky, kteří milují práci s lidmi, umí naslouchat a dotahovat věci do konce. Předchozí zkušenosti s obchodem a překypující sebevědomí nejsou rozhodující. Důležitý je správný přístup a chuť se učit nové věci.

Není třeba se obávat, že na tebe naložíme příliš. Jak rychle se dostaneš k řešení komplexnějších obchodních případů bude záležet jen tvé chuti a výsledcích.

Co ti chybět nesmí je chuť postavit se k práci čelem - prostě si to odmakat, vášeň pro technologie, zájem o trendy, schopnost domluvit se anglicky a/nebo německy. 

Každodenní péče o vztahy s našimi zákazníky

Tvým úkolem bude komunikovat s našimi stávajícími obchodními partnery. Není třeba je nejprve hledat a získat, máme jich pro tebe dost. Potřebují péči člověka, který jim bude nablízku, bude řešit jejich potřeby a připraví pro ně spolu s kolegy řešení na míru.

Nečekáme tedy od tebe obvolávání nových kontaktů a cold-mailing, ale naopak od tebe budeme čekat rozrůstání se v rámci klienta do nových oblastí.

Jejich spokojenost je naší vizitkou a dobré vztahy jsou to, čeho si na nás cení nejvíce. A ve chvíli, kdy si sám troufneš na získávání nových obchodních příležitostí, dveře se ti otevřou.

Za poctivou práci poctivá odměna

Tvoje pevně stanovená odměna bude dále navýšená dle výsledků. Získáváš tak jistotu do startu i výzvu k růstu. A my uděláme vše pro to, aby se ti rostlo dobře a to jak osobně, tak profesně. 

Jak budou vypadat tvé začátky u nás?

Tvá pozice vyžaduje, aby jsi dobře poznal firmu, její fungování a hlavně to, co pro naše zákazníky děláme a dokážeme udělat. Hned po tom co projdeš s HR seznamovací kolečko, budeš mít k dispozici svého buddyho (tj. seniorního kolegu) za sales a za delivery. Díky tomu naši firmu a lidi lépe poznáš.

Projdeme s tebou jednotlivá oddělení, vysvětlíme co dělají, ukážeme ti jaké nástroje používáme a zkrátka nahlédneš pod pokličku. S kolegou z delivery si ukážete, jak u nás probíhají procesy při zpracování zakázky a jaké kroky bys neměl opomenout.

Postupně s poznáváním firmy a získávání know how začneš být zodpovědný za první klienty s tím, že pořád ti bude krýt záda kolega a budeš mít možnost si jej vzít na schůzku, požádat o radu nebo pomoc.

Nebudeš hozen do proudu a plavej, naopak v prvních krocích tě budeme směřovat a pomáhat, aby ses v prostředí cítil dobře a mohl jsi růst.

Kam můžeš růst?                                     

Struktura našeho sales týmu navíc nabízí různé role. Je jen na tobě, jaká ti bude sedět tvé k osobnosti. Můžeš se také specializovat na jednotlivé oblasti technologií a vývoje. Budeš mít naši maximální podporu k tomu stát se klíčovým hráčem našeho týmu.

Svět technologií se obrovsky vyvíjí a trh neustále roste. Příležitostí je nespočet a úspěch čeká na toho, kdo si ho urve. IT sektor je skvělým místem pro start tvé kariéry. Jen ty budeš určovat své limity.

Svoboda v práci se snoubí se zodpovědností

Maximálně věříme svým lidem a dáváme jim důvěru. Časová i lokalitní flexibilita v práci je toho příčinou i důsledkem. Získáš svoji svobodu. Na oplátku očekávej orientaci na výsledek, upřímnost a otevřenost. Jsme týmoví hráči a vztahy mezi invenťáky jsou pro nás stejně tak důležité jako vztahy se zákazníky. Jo, a všichni si tu tykáme…jak už ti asi došlo :)

      Kdo je             INVENTI?

Jsme INVENTI, technologická a konzultační softwarová společnost. Vytváříme řešení na míru pro velké a střední firmy i startupy. Najdeš nás v Praze a Plzni. Znáš naše projekty? Patří mezi ně aplikace Vlakem na výlet pro ČD, parkovací systém založený na SMART technologiích a další

It's about the people

Rádi se s Tebou potkáme a vymyslíme společnou cestu.

V INVENTI věříme, že práce nás může živit a bavit zároveň. Vem si svůj prostor a rozvíjej se ve vedení lidí, zkoušej nové technologie, přednášej nebo cokoliv dalšího Tě napadne. Be Yourself! 

Ve společnosti INVENTI jsme si všichni rovni a tykáme si. Všichni máme stejné podmínky pro osobní rozvoj. je jen na Tobě, jak se chceš realizovat. Všichni jsme vynálezci, povídáme si a potkáváme se (a ano! Máme to moc rádi). Každý z nás je jedinečný a v INVENTI máš  prostor být sám sebou. Od založení INVENTI budujeme otevřenou firemní kulturu, která odráží každodenní zpětnou vazbu klientům. Záleží nám na tom, aby lidé byli aktivní součástí společnosti a společně jí vytvářeli. Názor každého se počítá a rádi si pro něj dojedeme kamkoliv, třeba do hospody, nebo na snídani.

                  The values we believe in!

PARTNERSHIP

We value honesty above everything, we believe in each other and play fair. We build on mutual trust and support our colleagues. Thanks to that, we function as a team.

PROFESSIONALITY

We reach a high-quality level of our work - using modern technologies and focusing on continual professional and personal development. We deliver more than a standard because working in IT is not just a job for us, it is also a hobby.

TO ASK WHY?

We are open-minded and willing to discuss new ideas. We make complex things simple and focus on our goals. Making sure that we understand the goal the same way is a must. Everyone understands the purpose of their current work. We actively come with ideas, how to make things in our world better.


    
     Honza Kaštura
    

    
     –
    

    
     Co-founder
Honza Kaštura
Co-founder

    
     Tomáš Řepa
    

    
     –
    

    
     Head of HR
Tomáš Řepa
Head of HR

    
     Marek Mach
    

    
     –
    

    
     Co-founder & Business Development Manager
Marek Mach
Co-founder & Business Development Manager

We invent great ideas

We wouldn't get far without great ideas. Without the courage to try new approaches and clients who gave us their trust. Each and every project is unique to us.

You are still not sure?

Give us a shout! It will be a pleasure to meet you and who knows, we may find the common path!


At INVENTI, we believe that work isn't just a necessity to survive but it can be a well-spent time and that we support! Take your space and develop in leading people, try new technologies, give lectures, or anything else you can think of. Be Yourself!