KARIÉRA V DATEIO

Pojď s námi dávat platebním datům smysl.


    
     Ondřej Knot
    

    
     –
    

    
     CEO & co-founder
Ondřej Knot
CEO & co-founder

Rosteme díky datům

Jsme evropským lídrem v card-linked marketingu, procesujeme přes 500 milionů transakcí měsíčně a máme unikátní know-how v oblasti zpracování dat, statistiky a strojového učení.

Analyzujeme a obohacujeme data z karetních transakcí, aby umožnila rozhodování na základě dat, analýzu nákupního chování, cílení marketingových kampaní, věrnostní programy nebo lepší mobilní bankovnictví.

Spolupracují s námi největší banky, stejně jako obchodníci, kteří díky nám ušetří spoustu peněz na efektivitě marketingových kampaní. 

"Banky mají v platebních datech ukrytý obrovský potenciál. Na jejich vytěžení se specializuje jenom pár firem na světě a my jsme jednou z nich. V datech umíme najít hodnotu a správně je interpretovat."

Ivan Dovica, COO & Co-founder

CO TI PRÁCE U NÁS DÁ

Získáš rozhled

Naše firma je kompaktní, a proto lidi neřeší problémy izolovaně, ale v širších souvislostech a ve vazbě na business. Díky tomu získáš velký rozhled a budeš se rychle posouvat.

Pracují u nás lidi z top škol, všichni se zájmem o technologie, data a fintech.

Máme svobodu zkoušet nové technologie, postupy a zkoumat neprobádané cesty.

K dispozici je budget na rozvoj, Dateio akademie a pravidelně jezdíme na mezinárodní konference.


    
     Ivan Dovica
    

    
     –
    

    
     COO & co-founder
Ivan Dovica
COO & co-founder

"Děláme mezinárodní business s parádními firmami. Dostaneš se na místa, o kterých se ti nesnilo. Člověk se strašně moc naučí a rychle se posouvá dopředu." 

Šimon Kočí, Head of International partnerships

LÁKÁ TĚ UNIKÁTNÍ OBOR?

Datový tým

Vyvinuli jsme vlastní engine na zpracování platebních dat, který kombinuje různé přístupy od statistiky až po machine learning. Ročně obohatíme přes 2,4 bilionu transakcí a toto číslo neustále roste.

Práce v datovém týmu je hodně pestrá: analyzování dat při vstupech na nové trhy, upravování a trénování enginu nebo identifikace abnormalit a jejich řešení. Část týmu připravuje analýzy pro naše zákazníky a musí dobře rozumět businessu, vybírat správná data, dobře je interpretovat a odprezentovat.

Stack: PostgreSQL, Python, Elastic, PowerBI

"Vytěžovat platební data umí jen pár firem na světě. Proto si musíme všechny odborníky vychovat."

Ivan Dovica, Co-founder & COO

Náš vývoj 

Pracujeme v menším týmu, kde nejsou role ještě tolik specializované a člověk si sáhne na různé oblasti a technologie. Můžeš si zkusit všechno od analýzy požadavků, vývoj, nasazování a testing. Jak firma roste, řešíme optimalizaci, škálování, testujeme nejvhodnější technologie a nyní plánujeme přechod k mikroservisám.

Naše API zvládá přes 400 requestů za vteřinu a přenáší data od 25 milionů bankovních klientů. Neustále ho vylepšujeme, aby zvládalo růst trafficu a bylo rychlé a efektivní.

Stack: Grails for JVM, Java, Kotlin, SpringBoot, Proxmox, Docker, Tomcat a PostgreSQL.


"Technologie musí plnit svůj účel. Nezajímá mě jen technologie sama o sobě, ale hlavně jak konkrétně na projektu funguje."

Jakub Skalický, Team Leader & Senior Java Developer

Produkty pro miliony zákazníků

V Dateio se věnujeme dvěma produktům – MAG.IC a TapiX

MAG.IC je card-linked marketingová platforma umožňující obchodníkům spouštět cílené kampaně (slevy, věrnostní programy, cashback) přes mobilní aplikace bank. 

Zákazník dostává pouze relevantní nabídky, a nemusí mít peněženku plnou různých věrnostních karet

TapiX je REST API pro čištění a obohacování platebních dat v reálném čase. Využívají ho banky, investiční platformy nebo aplikace pro řízení osobních financí.

"Po zkušenostech z korporátu mě překvapilo, že cokoliv děláme se u našich zákazníku projeví téměř okamžitě a změnu vidí miliony zákazníků." 

Markéta Vlčková, Campaign Manager

"Pohodová nálada je první co mě napadne, protože v DATEIO ji opravdu najdeš. Skvělou atmosféru, dobrou náladu, otevřený vztahy, možnost říct otevřeně svůj názor a ochotu všech kolegů a to v konečném součtu vytváří tu pohodu."

Andrea Pernicová, Datová Analytička

O DATEIO USLYŠÍŠ ČÍM DÁL VÍC

Hledáme bystré lidi se zájmem o technologie a data

Jak se u nás budeš cítit?

"Skvělá atmosféra v kancelářích, nikdo se nad nikoho nepovyšuje. Není důležité sedět v kanceláři od 9-5, ale mít hotovou práci."

Přečtěte si více hodnocení na Atmoskop.cz

97 %

Hodnocení
důvěry k nadřízeným

98 %

Hodnocení
slušné a férové jednání

Důležitá je pro nás příjemná atmosféra v práci, chodíme spolu na obědy, občas na pivko, v kanclu hrajeme společně šipky… a snažíme se všechny problémy řešit v klidu, ale napřímo.

A samozřejmě ti nabídneme takové ty klasiky… 25 dní dovolené, sick days, Multisportku, masáže na pracovišti, dárky k narozeninám a Vánocům, dobroty v kanceláři atd.

Najdeš nás u Anděla blízko Impact Hubu. Příjemné kanceláře, všechno v dosahu, ale  home office samozřejmě to není problém.

Napiš, zavolej, přijď se podívat