HLEDÁM PARŤÁKA DO OBCHODNÍHO TÝMU

Key Account Manager/ka s citem pro softwarová řešení

Honza Kaštura, tvůj budoucí šéf: "Hledám do týmu kolegu/kolegyni, kterým bude záležet na obchodním výsledku firmy, budou mít cit pro technologické projekty a baví je moderní obchod založený na vztazích, akci a přidané hodnotě pro obě strany."

Každý obchodní případ je příležitostí rozšířit hranice našich dovedností. Každý obchodní případ je projektem, do kterého je zapojené celé INVENTI. Zákazník pro nás není jednorázovým vztahem na jeden klik, ale partnerem, se kterým pracujeme dlouhodobě na společném výsledku.

Koho hledáme?

Určitě někoho, kdo má zkušenosti v obchodu na IT trhu. Bez toho to nepůjde!

Musíš milovat technologie a věřit, že mají pro naše zákazníky trvalou a přidanou hodnotu. Neprodávej produkty, prodávej budoucnost, která je efektivnější, rychlejší, užitečnější a digitální. 

Potřebujeme obchodníka/obchodnici, jehož styl není jednorázový prodej, ale trvalé a dlouhodobé budování vztahu. To, jací jsme, určuje jakým stylem se na trhu chováme - naši zákazníci jsou partneři a kolegové v projektu. 

Hledáme někoho, kdo je absolutně autonomní a samostatný, ale vedle toho si velmi silně uvědomuje potřebu a výhody týmu. INVENTI je týmovou firmou a rádi ti ve všem pomůžeme.

Prostě ti nechybí rozhodnost a schopnost posouvat věci dopředu.

Co tě u nás čeká

Obchodní práce se vším všudy. Budeš pečovat o naše stávající zákazníky a hledat s nimi příležitosti k další spolupráci. V terénu hledat firmy od enterprise klientů až po startupy, kterým naše expertíza a styl, kterým pracujeme pomůže v rozvoji. 

K ruce ti bude - od Delivery Managera až po Honzu Kašturu - celé INVENTI. Všichni máme zájem na tom, abychom dělali na skvělých projektech s těmi nejlepšími zákazníky. INVENTI je tým, proto od tebe očekáváme spolupráci s lidmi napříč firmou od Delivery, HR až po Finance. 

Budeme tě chtít vidět v terénu, v INVENTI se obchod od stolu nedělá, takže ti poskytneme veškeré zázemí, abys mohl být remote a na cestách. 

Na co se můžeš těšit

Invenťáci - prostředí, kde tě každý rád pozná, pomůže a vyslechne - jsme opravdu otevření a víc než odsezených hodin si vážíme kvalitně odvedené práce

Důvěra a flexibilita - pokud se ti pracuje dobře z domova nebo z kavárny, stačí, když se na tom v týmu předem domluvíš a necháme ti volnost i v tom, kdy dorazíš do práce, protože máme flexibilní pracovní dobu

Vzdělávání - máme pestrý výběr hard-skills a soft-skills školení a jazykové kurzy různých úrovní obtížnosti

Naše akce - kromě technických meetupů si rádi zasportujeme - hrajeme florbal, jezdíme na hory, letní tábor nebo pořádáme turnaje v ping-pongu

Dog friendly office - chápeme i lásku ke čtyřnohým kamarádům

Jsme INVENTI

Technologická a konzultační softwarová společnost. Vytváříme řešení na míru pro velké a střední firmy i startupy.

Najdeš nás v Praze a Plzni. Mezi naše projekty patří třeba aplikace Vlakem na výlet pro ČD, parkovací systém založený na SMART technologiích a mnoho dalších. 

It's about people

Značku INVENTI netvoří logo ani kanceláře, ale to, jak lidé v INVENTI žijí. Chceme, aby se měli dobře, protože když se invenťákům bude dobře pracovat, tak budou naší nejlepší vizitkou. 

Všichni jsme invenťáci, tykáme si a rádi se potkáváme. Každý z nás je jedinečný a v INVENTI má prostor být sám sebou. Od založení INVENTI stavíme otevřenou firemní kulturu, ve které se odráží každodenní feedback invenťáků. Záleží nám na tom, aby lidé byli aktivní součástí firmy a spoluvytvářeli ji. Názor každého se počítá a my si pro něj rádi půjdeme kamkoliv. Třeba do hospody nebo na snídani. 

Naše hodnoty, kterým věříme

PARŤÁCTVÍ 

K sobě navzájem jsme otevření, věříme si a hrajeme fér. Můžeme se spolehnout jeden na druhého a vzájemně se podporujeme. Díky tomu fungujeme jako jeden tým.

PROFESIONALITA

Vysoké kvality naší práce dosahujeme využíváním moderních technologií a kontinuálním profesním i osobním rozvojem. Doručujeme víc než jen standard, protože práce v IT je pro nás obživou i zábavou.

PROČ?

Jsme otevření novým nápadům a ochotní o nich diskutovat. Věci děláme jednoduše a soustředíme se na cíl. Vždy si ověřujeme, že cíli rozumíme stejně. Chápeme smysl toho, na čem právě pracujeme. Aktivně přicházíme s nápady, jak věci kolem sebe zlepšovat.


    
     Honza Kaštura
    

    
     –
    

    
     Spoluzakladatel a CEO
Honza Kaštura
Spoluzakladatel a CEO

    
     Tomáš Řepa
    

    
     –
    

    
     Head of HR
Tomáš Řepa
Head of HR

    
     Marek Mach
    

    
     –
    

    
     Spoluzakladatel & Business Development Manager
Marek Mach
Spoluzakladatel & Business Development Manager

Inventujeme skvělé myšlenky

Bez skvělých nápadů by to nešlo. Bez odvahy zkoušet něco nového ani bez klientů, kteří nám dali svou důvěru. Každý projekt je pro nás výjimečný. 

Ještě váháš?

Ozvi se s jakýmkoliv dotazem. Rádi se s tebou potkáme a třeba najdeme společnou cestu.

V INVENTI věříme, že práce nás může živit a bavit zároveň. Vem si svůj prostor a rozvíjej se ve vedení lidí, zkoušej nové technologie, přednášej nebo cokoliv dalšího tě napadne. Be Yourself!