Otevřená pracovní pozice v JAD Productions

YEMI A.D. & JAD Productions hledá Social Managera

Adresa
Záhřebská 23, Praha 2- Vinohrady

Ahoj, jsme produkční a kreativní agentura JAD Productions a nyní hledáme do našeho stále se rozrůstajícího týmu novou posilu na pozici Social Managera, pro kterého bude radost spolupracovat s naším dynamickým a kreativním týmem a který nás bude svými krativními nápady a neotřelou analýzou výsledků našich sociálních kampaní inspirovat ještě k lepším výsledkům. Kdo je JAD Productions?

JAD Productions

JAD PRO je kreativní agentura vedená vizionářem YEMI A.D., která se během 3 let z One man show rozrostla na 15 člennou kreativní agenturu, která poskytuje služby klientům po celém světě.

TVOJÍ PRACÍ BUDE:

  • Navržení sociálních kampaní na míru,
  • strategie nabídek social & influencer marketingu,
  • tvorba pravidelných reportů a reportů po jednotlivých kampaních,
  • komunikace s influencery,
  • práce s Business Managerem a tvorba reklam,
  • analýza z Google Ads,
  • tvorba prezentací pro klienty,
  • tvorba post plánů,
  • správa interních sociálních sítí a komunikace s fanoušky (možno delegovat),
  • koordinace tvorby contentu (video, foto,...),
  • znalost reklamních formátů a ukazatelů,
  • copywriting,
  • výběr nových tváří na možné spolupráce,
  • a mnoho dalšího...

OČEKÁVÁME OD TEBE:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání,
  • znalost AJ,
  • dobrá znalost iOS,
  • prokazatelné zkušenosti (minimálně 2 roky praxe),
  • flexibilní přístup k práci,
  • parťáctví - nehledáme stroj na práci, ale někoho, kdo si s námi i nám sedne,
  • dochvilnost - termíny nesmí být tvou noční můrou,
  • chuť do práce - znuděnce tu nechceme,
  • kvalita, aby výsledek pokaždé stál za to,
  • schopnost zvládat stresové situace a efektivně řešit problémy,
  • důraz na pečlivost a samostatnost,
  • smysl pro fairplay a odpovědnost,
  • schopnost týmové práce, jsme komunita, která spolupracuje,
  • vstřícnost - vycházíme si vstříc, pomáháme si a neexistuje, že by někdo někomu v JADu odmítl pomoc,
  • schopnost dotáhnout věci do konce,ať sám, či koordinací ostatních.

ZA TVOU PRÁCI TI NABÍZÍME:

  • Dynamický honorář (kromě základního paušálu i flexi bonus za výkon, řešení, akci atd.),
  • zajímavou náplň práce (být to nuda, tak to neděláme),
  • dynamické prostředí kreativní agentury a partu mladých lidí.

Neváhej a pojď do toho s námi. Není na co čekat, tenhle tým je snovej a práce, která jinde může být nuda u nás dostává jiný rozměr. Těšíme se na tebe. Tak jestli jsi ready na svou budoucnost, napiš!

          Marko Baćević

          Marketing Manager