Otevřená pracovní pozice v JAD Productions

YEMI A.D. & JAD Productions hledá Senior účetní

Adresa
Záhřebská 23, Praha 2 - Vinohrady

Z One man show jsme vyrostli během dvou let na 15 člennou kreativní agenturu, která poskytuje služby klientům po celém světě. 45% našeho obratu je z Čech, zbytek z celého světa. Potřebujeme někoho, kdo do našeho kreativního prostředí zapadne a vpluje s chutí. Kdo zapojí svůj mozek a bude přicházet s nápady, aktivně hledat příležitosti a čelit s chutí každodenním úkolům a výzvám

JAD Productions

S čím bychom potřebovali pomoct:

  • kompletní vedení podvojného účetnictví
  • sestavení roční účetní závěrky včetně příloh
  • veškeré daňové záležitosti včetně hlášení daně z přidané hodnoty, daně z příjmu, srážkové daně a dalších daní, zodpovědnost za jejich správné sestavení včetně aktivní účasti na případných kontrolách finančních a jiných úřadů
  • vedení mzdové agendy
  • zodpovědnost za hlavní knihu a tím souvisejícími účetními postupy, vč. závazků, pohledávek
  • zajištování přesného a včasného zaúčtování
  • sestavení roční účetní závěrky včetně přílohy
  • vytváření a přižazování středisek a zakázek
  • účtování zaměstnaneckých výdajů
  • párování bankovních výpisů
  • účtování pokladny
  • sestavování výkazů a přehledů dle pokynů nadřízeného
  • denní komunikace s dalšími odděleními
  •  ...a mnoho dalšího

Za tvou práci ti nabízíme:

  • dynamický honorář (kromě základního paušálu i flexi bonus za výkon, řešení, akci atd.)
  • zajímavou náplň práce (být to nuda, tak to neděláme)
  • dynamické prostředí kreativní agentury a partu mladých lidí

Na oplátku od tebe očekáváme:

  • praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky
  • komunikační dovednosti - hledáme někoho, kdo bude umět komunikovat s námi, dodavateli, klienty a vůbec s celým světem
  • znalosti účetních zákonů
  • parťáctví - nehledáme stroj na práci, ale někoho, kdo si s námi i nám sedne
  • dochvilnost - termíny nesmí být tvou noční můrou
  • chuť do práce - znuděnce tu nechceme
  • kvalita, aby výsledek pokaždé stál za to
  • samostatnost - v JADu nikdo nikoho moc neúkoluje, každý ví co má na starost
  • vstřícnost - vycházíme si vstříc, pomáháme si a neexistuje, že by někdo někomu v JADu odmítl pomoc
  • smysl pro teamovou práci, jsme rodina, která spolupracuje
  • aktivitu - chceme někoho, kdo bude samostatně a proaktivně pracovat, smysl pro odpovědnost,
  • pečlivost, každá tvoje chybaje drahá..doslovně
  • flexibilitu

Neváhej a pojď do toho s námi. Není na co čekat, tenhle tým je snovej a práce, která jinde může být nuda u nás dostává jiný rozměr. Těšíme se na tebe!

          Yemi A. D.

          CEO & Founder
Yemi A. D.