Otevřená pracovní pozice v JAD Productions

YEMI A.D. & JAD Productions hledá Senior Production Managera

Adresa
Záhřebská 23, Praha 2- Vinohrady
JAD Productions

Z One man show jsme vyrostli během dvou let na 15 člennou kreativní agenturu, která poskytuje služby klientům po celém světě. 45% našeho obratu je z Čech, zbytek z celého světa. Potřebujeme někoho, kdo do našeho kreativního prostředí zapadne a vpluje s chutí. Kdo zapojí svůj mozek a bude přicházet s nápady, aktivně hledat příležitosti a čelit s chutí každodenním úkolům a výzvám.

Tvojí prací bude:

Komplexně připravovat a produkčně realizovat eventy,

sestavovat a dodržovat rozpočty plánovaných eventů,

plánování a koordinace výroby,

zodpovídat za úspěšný průběh organizovaných eventů,

vyhodnocovat úspěšnost realizovaných eventů,

zajišťovat komunikaci s dodavateli (včetně smluv, objednávek, faktur),

koordinovat personál navázaný na plánované eventy,

zajišťovat další administrativu spojenou s produkcí eventů.

Mimo jiné i:

Spolupráce na přípravě a prezentaci tendrových nabídek,

vedení produkčního týmu,

spolupracovat na neustálém vylepšování výroby a našich interních procesů.

Za tvou práci ti nabízíme:

dynamický honorář (kromě základního paušálu i flexi bonus za výkon, řešení, akci atd.)

zajímavou náplň práce (být to nuda, tak to neděláme)

dynamické prostředí kreativní agentury a partu mladých lidí

Na oplátku od tebe očekáváme:

SŠ nebo VŠ vzdělání,

základní znalost AJ,

prokazatelné zkušenosti (minimálně 3 roky praxe v oboru),

silné organizační a komunikační schopnosti, hledáme někoho, kdo bude umět komunikovat s námi, dodavateli, klienty,

flexibilní přístup k práci,

parťáctví - nehledáme stroj na práci, ale někoho, kdo si s námi i nám sedne,

dochvilnost - termíny nesmí být tvou noční můrou,

chuť do práce - znuděnce tu nechceme,

kvalita, aby výsledek pokaždé stál za to,

schopnost zvládat stresové situace a efektivně řešit problémy,

důraz na pečlivost a samostatnost,

dobrá znalost MS Office,

smysl pro fairplay a odpovědnost,

schopnost týmové práce, jsme rodina, která spolupracuje,

vstřícnost - vycházíme si vstříc, pomáháme si a neexistuje, že by někdo někomu v JADu odmítl pomoc,

schopnost dotáhnout věci do konce.

Neváhej a pojď do toho s námi. Není na co čekat, tenhle tým je snovej a práce, která jinde může být nuda u nás dostává jiný rozměr. Těšíme se na tebe a potřebujeme Tě ihned. Tak jestli jsi ready na svou budoucnost, napiš Denise na denisa@jadpro.cz