Otevřená pracovní pozice v JAD Productions

YEMI A.D. & JAD Productions hledá KREATIVCE

Z One man show jsme vyrostli během dvou let na 15 člennou kreativní agenturu, která poskytuje služby klientům po celém světě. 45% našeho obratu je z Čech, zbytek z celého světa. Potřebujeme někoho, kdo do našeho kreativního prostředí zapadne a vpluje s chutí. Kdo zapojí svůj kreativní mozek, kdo má zkušenosti a schopnosti z umělecké či kreativníc praxe a bude přicházet s nápady, aktivně hledat příležitosti a čelit s chutí každodenním úkolům a výzvám.

S čím bychom potřebovali pomoct:

  • s tvorbou kretivních obsahů pro EVENTY / KAMPANĚ
  • převést concept do prezentace
  • obhájit koncept
  • zpracování klientských briefů
  • mít s kým hrát ping pong v kreativních brainstorminzích
  • úzká spolupráce s Creative Directorem Yemim a grafikem
  • tvorba klientských a tendrových prezentací
  • a mnoho dalšího

Za tvou práci ti nabízíme:

  • dynamický honorář (kromě základního paušálu i flexi bonus za výkon, řešení, akci atd.)
  • zajímavou náplň práce (být to nuda, tak to neděláme)
  • dynamické prostředí kreativní agentury a partu mladých lidí
  • home office (nemusíš tu být každý den, i když stejně budeš chtít)

Na oplátku od tebe očekáváme:

  • kreativita - všichni jsme tu kreativci a je potřeba mít tvořivého ducha
  • komunikační a prezentační dovednosti - hledáme někoho, kdo bude umět komunikovat s námi, dodavateli, klienty a vůbec s celým světem
  • základní dovednosti s Adobe: photoshop, illustrator, indesign
  • parťáctví - nehledáme stroj na práci, ale někoho, kdo si s námi i nám sedne
  • dochvilnost - termíny nesmí být tvou noční můrou
  • chuť do práce - znuděnce tu nechceme
  • kvalita, aby výsledek pokaždé stál za to
  • samostatnost - v JADu nikdo nikoho moc neúkoluje, každý ví co má na starost
  • vstřícnost - vycházíme si vstříc, pomáháme si a neexistuje, že by někdo někomu v JADu odmítl pomoc
  • aktivitu - chceme někoho, kdo bude samostatně a proaktivně pracovat, smysl pro odpovědnost,
  • pečlivost, každá tvoje chyba je drahá
  • flexibilitu

Neváhej a pojď do toho s námi. Není na co čekat, tenhle tým je snovej a práce, která jinde může být nuda u nás dostává jiný rozměr. Těšíme se na tebe! Tak jestli jsi ready na svou budoucnost, napiš Olze na olga@jadpro.cz