Otevřená pracovní pozice v DUHOVKA

Vychovatel ve školní družině, ze které se dětem nechce domů

Adresa
Nad Kajetánkou 134/9 169 00 Praha 6 - Břevnov

Přijímáme děti od první do páté třídy. Třídy jsou věkově smíšené, abychom podpořili proces učení a přirozené soužití dětí. Duhovka vede děti k samostatnosti, k uvědomění jejich osobní zodpovědnosti za to, co vytvářejí a k aktivnímu přístupu k životu. Zvláštní důraz klademe na to, aby se děti naučily přemýšlet v souvislostech, uměly v životě poradit a hledaly svoje vlastní cesty a životy, nikoli cesty “předpřipravené” jejich rodiči či společností obecně. Nabízíme dětem bezpečné prostředí, ve kterém může jak dítě, tak i pedagog s důvěrou rozvíjet svoji přirozenost, originalitu a fantazii.

Na této pozici bude Vaším úkolem:

  • zajištění aktivního trávení času dětí po vyučování
  • vymýšlet a ovládat širokou škálu volnočasových aktivit a aktivně se jich účastnit
  • dbát na bezpečnost, předcházet úrazům a konfliktům
  • péče o zdravý rozvoj dětské osobnosti v souladu s montessori pedagogikou
  • vytvářet přátelské, tvořivé klima a prostor ke smysluplnému naplnění volného času dětí
  • vymýšlet, organizovat a realizovat řadu neformálních akcí s dětmi a rodiči pro děti a pro rodiče

DUHOVKA
DUHOVKA

Kandidát musí splňovat následující požadavky:

  • Odpovídající pedagogická kvalifikace pro práci s dětmi
  • Český jazyk jako rodný jazyk, angličtina na velmi dobré komunikativní úrovni
  • Praxe s dětskými kolektivy alespoň 2 roky je podmínkou
  • Schopnost přijmout odpovědnost, přirozená autorita
  • Výborné organizační dovednosti, schopnost řešit komplikované a nestandardní situace
  • Energická osobnost s vysokým nasazením, pozitivním přístupem k práci a životu, která má radost z práce s dětmi
  • Všestrannost (sportovní aktivity, kreativní činnosti, edukativní hry,…)
  • Schopnost sdílet a v praxi žít Hodnoty Duhovky
  • Flexibilita a schopnost kooperovat v týmu

Nabízíme:

  • Týmovou i samostatnou, ale hlavně kreativní práci v tak trochu netradiční družině
  • Příležitost se podílet na budování jedinečného vzdělávacího bilingvního montessori systému
  • Příjemné pracovní prostředí a práci v anglicko-českém kolektivu nadšených lidí
  • Četné venkovní aktivity a velmi otevřené pole působení s dětmi
  • Osobní rozvoj
  • Nástup ihned nebo dohodou

Všeobecné informace:

  • První pracovní smlouva je vždy na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Pracovní doba je převážně 11:30 – 18:00, dohodou možnost zkráceného úvazku do 17:00

          Petr Bendl

          Učitel
Petr Bendl
Učitel
Základní škola Duhovka