Otevřená pracovní pozice v DUHOVKA

Učitel/ka v MŠ na Praze 1 - ODPOLEDNE

Typ úvazku
Part-time
Adresa
Pevnostní 657/6, Praha – Střešovice

V Duhovce jsou lidé, jež spojuje touha dát studentům ze sebe to nejlepší, být pro ně vzorem a vybavit je do života principy, které jim umožní najít jejich poslání. Duhovka nabízí prostor pro osobní rozvoj všech svých zaměstnanců. Jsme organismus, který roste a rozvíjí se, a všichni, kteří Duhovku tvoří, se přirozeně rozvíjejí s ní. Je k tomu potřeba vlastní chuť učit se, invence a proaktivita.

Duhovka vytváří kvalitní prostředí, které podporuje přirozenou zvídavost dítěte a pomáhá plně rozvinout jeho potenciál v duchu myšlenky: „Pomoz mi, abych to dokázal sám“. Pro naši bilingvní mateřskou montessori školku hledáme nového kolegu/kolegyni.

Hledáme novou posilu pro vedení programu dětí ve věku 3-6 let v souladu s Montessori filozofii. Pokud vyznáváte partnerský a přátelský přístup k dětem a baví Vás s nimi trávit čas, pak je tato pozice přesně pro Vás.

Na této pozici bude Vaším úkolem:

  • Pracovat s dětmi ve věku 3-6 let v souladu s filozofií a pravidly montessori
  • Následovat metodické pokyny při pedagogické činnosti
  • Podporovat děti v jejich rozvoji, rozšiřovat jejich obzory, zlepšovat jejich vnímání a běžné sociální návyky
  • Zajišťovat předškolní vzdělávání a předškolní přípravu
  • Vést dětí k samostatnosti v duchu „Pomoz mi, abych to dokázal sám.“

DUHOVKA
DUHOVKA

Bez čeho to nepůjde:

  • Předchozí zkušenosti s prací s dětmi předškolního věku je podmínkou

  • Plná kvalifikace učitele MŠ dle platné legislativy je výhodou
  • Montessori kvalifikace či předchozí zkušenosti z montessori prostředí jsou velkou výhodou
  • Pozitivní, flexibilní osobnost ochotná na sobě pracovat a dále se vzdělávat
  • Komunikativní znalost angličtiny

Co navíc získáte:

  • Výjimečnou příležitost zapojit se do unikátního systému vzdělávání v rámci skupiny Duhovka

  • Kreativní práci v montessori prostředí, výjimečně vybavené třídy montessori pomůckami
  • Přátelské prostředí prestižního zařízení
  • Příležitost využívat angličtinu v každodenním kontaktu ve dvojjazyčném multikulturním prostředí
  • A další benefity: 8 týdnů dovolené, 4 sick days, dotované celodenní stravné, příspěvek na kurzy angličtiny, rozvíjení se v metodice Montessori, příspěvek na nákup zboží a služeb v oblasti volnočasových aktivit, apod.

DUHOVKA
DUHOVKA

Co Vás ještě určitě bude zajímat:

  • Místo pracoviště: Duhovka MŠ na Praze 1 nebo Praze 6

  • Čas u dětí denně od 11 do 17:30 hodin
  • Plný pracovní úvazek na dobu určitou na dobu minimálně jednoho roku s perspektivou následného prodloužení
  • Nástup ideálně od 21.8.2020 nebo dle individuální dohody

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete, prosím, své CV Blance Horáčkové (HR manager) prostřednictvím tlačítka "Mám zájem o tuto pozici". Případně se na ni můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně této pozice. Těšíme se na Vás!

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Vás bohužel z nějakého důvodu do užšího výběru kandidátů v rámci výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.