Otevřená pracovní pozice v DUHOVKA

Učitel/ka pro montessori školku

Adresa
Pevnostní 657/6, Praha – Střešovice

Pro naši bilingvní mateřskou montessori školku hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Učitel/ka v montessori školce Duhovka

Na této pozici bude Vaším úkolem:

  • Pracovat s dětmi ve věku 3-6 let v souladu s filozofií a pravidly montessori
  • Následovat metodické pokyny při pedagogické činnosti
  • Podporovat děti v jejich rozvoji, rozšiřovat jejich obzory, zlepšovat jejich vnímání a běžné sociální návyky
  • Zajišťovat předškolní výchovu a předškolní přípravu
  • Vést dětí k samostatnosti - v duchu „Pomoz mi, abych to dokázal sám.“
  • Možnost spolupracovat na tvorbě montessori pomůcek

Požadujeme:

  • Plná kvalifikace učitele MŠ dle platné legislativy je podmínkou
  • Montessori kvalifikace či předchozí zkušenosti z montessori prostředí jsou výhodou
  • Předchozí zkušenosti s prací s dětmi předškolního věku je podmínkou
  • Pozitivní, flexibilní osobnost ochotná na sobě pracovat a dále se vzdělávat
  • Specializace v oblasti sportu, hudby nebo výtvarného umění je velkou výhodou
  • Plný pracovní úvazek, přímá práce s dětmi od 11:00 do 18.00, čas na přípravu lze individuálně přizpůsobit
  • Komunikativní znalost angličtiny
Základní škola Duhovka

Nabízíme:

  • Výjimečnou příležitost zapojit se do unikátního systému vzdělávání v rámci skupiny Duhovka
  • Vysoký standard kvality montessori prostředí, výjimečně vybavené třídy montessori pomůckami
  • Přátelské a otevřené prostředí prestižního zařízení, tým montessori certifikovaných kolegů
  • Možnost účastnit se montessori výcviku certifikovaného American Montessori Society, plně hrazeného zaměstnavatelem
  • Možnost uplatnit Vaše umělecké či sportovní záliby v rámci odpoledních kroužků s dětmi
  • Komplexní profesní i osobní rozvoj
  • Dvojjazyčné multikulturní prostředí
  • Pracoviště na Praze 6 nebo na Praze 1
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pracovní pozici zašlete, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.