Otevřená pracovní pozice v ZOOT

Účetní (komise, nákupní oddělení)

Adresa
Drtinova 10, Praha 5 150 00

Jsme největší šatník široko daleko, a protože stále rosteme, hledáme skladovou (komisní) účetní, která nám pomůže držet přesnou evidenci skladových zásob a dobře je zaúčtovat. Zároveň budete účetní podpora našich nákupčích a uvidíte pod ruku celému procesu nákupu nových módních kousků.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za účetní zpracování komisního prodeje
  • nastavení a kontrola skladových položek v komisním skladu
  • kontrola naskladnění (množství/cena)
  • vyúčtování ukončené komise ve spolupráci s nákupem
  • zajištěni a kontrola stavu komise v systému
  • kontrola finálních faktur

Požadujeme:

  • dobrá znalost MS Excel
  • účetní nebo ekonomické vzdělání
  • účetní praxi (výhoda je praxe zaměřená na skladové hospodářství)
  • pečlivost, zájem o práci s čísly
  • schopnost samostatné práce

Nabízíme:

  • skvělý pracovní kolektiv
  • práci v dynamické a rychle rostoucí společnosti
  • budete mezi prvními, kdo bude vědět o nových kouscích na skladě (!)
  • slevy na firemní produkty

Pokud máte pocit, že to je Vaše práce snů, neváhejte a pošlete nám něco o sobě (třeba životopis) na chcidozootu@zoot.cz. Těšíme se na Vás!