Otevřená pracovní pozice v LIKO-S

TECHNIK REVIT

Adresa
U Splavu 1419, 684 01 Slavkov u Brna, Česko

Na trhu jsme od roku 1992 a protože si myslíme, že nejlepší je být nejlepší, inovace patří k našim prioritám. Rádi bychom doplnili náš tým o technika, který umí vytvářet návrhy v programu Revit a chce s námi dělat díru do světa!

          Orraine Williams

          Ředitel oddělení výzkumu a vývoje

CO VÁS ČEKÁ?

• Čeká Vás příprava technických a designových řešení v programu Revit.

• Budete sledovat nejnovější trendy a potřeby ve světě BIM a seznamovat s nimi tým.

• Budete součástí týmu, který vytváří a aktualizuje firemní standardy.

• V programu Revit budete testovat proces modelování našich nejnovějších systémů od vývojového týmu.

• Aktivní spolupráce s naším technickým, produkčním a instalačním týmem při získávání zpětné vazby o našem BIM procesu.

• Jsme moderní firma, neustále se zlepšujeme, vyvíjíme, rozšiřujeme, a to nejen v oblasti interiérových systémů. Udáváme trendy v oboru. Můžete být u toho!

OČEKÁVÁME

• Velmi dobrou znalost práce s rodinami programu Revit.

• Technika – minimálně středoškolák, který technickém oboru vidí svou budoucnost a kariéru.

• Aktivní zájem o naše systémy. Připravíme Vám plán adaptace, během které se seznámíte s provozem celé firmy. Vyzkoušíte si práci na výrobě, na montážích a skladu. Po takovém zaučení budete skvělým a přínosným členem týmu.

• Proaktivní přístup. Hledáme kolegu, kterému dělá radost, když vymyslí, jak udělat věci lépe, efektivněji a kvalitněji.

• Schopnost komunikovat. Dokážete se zvednout ze židle a v týmu se podílet na zdárném vzniku prototypu.

• Detailistu, který rád dotahuje věci do konce a nad detaily rozhodně rukou nemávne (my totiž také nikdy ne)

• Komunikaci v angličtině – je výhodou.

• Znalost dalších 2D a 3D grafických programů- je výhodou.

NABÍZÍME

• Intenzivní a kvalitní zaškolení

• Zajímavá práci v rodinné firmě s více jak 29letou tradicí, kde dostanete prostor pro seberealizaci

• Být součástí přátelského kolektivu s elánem dosahovat skvělých výsledků

• Práci pod značkou, která je špičkou na trhu

• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

• Velkou škálu firemních benefitů (multisport karta, finanční odměny za výročí či svatbu a dítě, telefon, notebook, moderní firemní oblečení, příspěvek na stravování, aj.)

• Vzdělávání v naší firemní škole – technické, osobnostní, jazykové

• Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Nástup: dohodou

Těšíme se na Vás!

Happy and Green Company

www.liko-s.cz