Otevřená pracovní pozice v Devoteam

Staňte se s námi ServiceNow konzultantem v Praze!

Adresa
Ovocný trh 1096/8, Praha

Máte zájem začít svou kariéru v oblasti IT konzultantství? Pro zájemce máme nachystané dvoutýdenní školení se zaměřením na ServiceNow platformu. Po absolvování budete moci tyto znalosti využít v našem týmu v roli IT technického konzultanta a stanete se specialistou na různá odvětví - například ITSM, Customer Service, HR, IT operations a jiné.

Co Vás první dny u nás čeká?

  • Jako zaměstnanec Devoteamu se hned na začátku Vaší kariéry zúčastníte školení zaměřeného na platformu ServiceNow
  • Pod dohledem certifikovaných lektorů ServiceNow budete mít možnost získat certifikaci ServiceNow administrátora
  • Školení jsme navrhli tak, aby obsahovalo mnoho úkolů z praxe, které Vám umožní si vyzkoušet a zažít, jak implementovat platformu ServiceNow a jak s ní dále pracovat
  • Na programu budou také například základy scriptování, úvod do agilní metodiky a ITIL
  • Naučíte se mimo jiné jak spravovat a udržovat tuto cloudovou platformu
  • Školení bude probíhat osobně v termínu od 4.10. do 15.10. přímo v našich kancelářích v Praze na Ovocném trhu (samozřejmě pokud to coronavirus dovolí :)

A co Vás čeká následující dny?

  • Komunikace se zákazníkem, návrh technického řešení, úprava ServiceNow platformy a její implementace na straně zákazníka.

          Petr Halama

          Lead Consultant
Petr Halama

Co do Vás požadujeme?

  • Zápal a nadšení pro IT
  • Minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na oblast IT
  • Výhodou pro Vás bude základní technické povědomí z oblasti scriptingu, databází nebo odpovídající praxe z oboru
  • Analytické myšlení a komunikační um na vysoké úrovni
  • Angličtina na komunikativní úrovni (jednak je to náš firemní jazyk a druhak ji budete potřebovat pro komunikaci se zákazníky)

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • Školení a certifikace našich partnerů
  • Smlouvu na dobu neurčitou od prvního dne začátku naší spolupráce
  • Transparentní kariérní cestu
  • 5 týdnů dovolené a 4 sick days ročně
  • Stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • Referral program
  • Pracovní nářadí (laptop, telefon, firemní tarif)
  • Kurz anglického jazyka
  • Flexibilní pracovní doba

          Tereza Katzerová

          Senior Consultant

Kdy začínáme? Už 1. října! Tak neváhejte a dejte nám o sobě vědět!