Otevřená pracovní pozice v LIKO-S

SPOLUPRACOVNÍCI DO VÝROBY

Adresa
U Splavu 1419, 684 01 Slavkov u Brna, Česko

Rozšiřujeme tým řemeslníků do výroby interiérových montovaných systémů, které vyvážíme do celé Evropy. Máte zdravé ruce a chcete pracovat? Stačí když zavoláte a my vám ukážeme naši čistou a bezhlučnou výrobu.  Naši řemeslníci mají možnost práce přesčas.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Montáž a kompletace interiérových příček a mobilních stěn.

  • Balení a paletovaní hotových výrobků.
  • Možnost odborné práce na poloautomatech - frézky, dělení materiálu.
  • Takto bude vypadat výsledek Vaší práce: https://www.liko-pricky.cz/cs/reference-pricky-a-delici-steny

CO OČEKÁVÁME?

  • Manuální zručnost, řemeslo Vás naučíme

  • Jste fyzicky zdatný (občas bude třeba manipulovat s těžším materiálem, nejedná se o těžkou práci)
  • Jste aktivní osobnost, u práce přemýšlíte, máte pozitivní přístup k práci – s úsměvem jde všechno lépe :-).
  • ŘP sk. B a VZV výhodou.

CO NABÍZÍME?

  • Nástupní mzda je dle zkušeností 27 000 až 33 000Kč.

  • Průměrná mzda po zapracování je 33 000 až 38 000Kč.

  • Výplatu pravidelně a včas na účtu.
  • Příspěvek při jubileu, narození dítěte, svatbě a dalších významných příležitostech.
  • Placená svačinková přestávka navíc.
  • Moderní pracovní firemní oblečení.
  • Práci v dynamické, prosperující rodinné firmě s více jak 30 letou tradicí
  • Vynikající snídaně od našich holek z kantýny.
  • SUPER kolektiv a zdravé pracovní prostředí.
  • Dotované obědy nebo stravenky ve výši 80 Kč/den.
  • Nástup: dle dohody
  • Více informací o pozici Vám ráda podá Iveta Paludová; tel. 725 569 794 nebo Veronika Hroudná tel.: 724 396 453
Těšíme se na setkání s Vámi.
www.liko-s.cz