Otevřená pracovní pozice v ZOOT

Senior Fashion Buyer

Adresa
Drtinova 10, Praha 5 150 00

Hledáme nového kolegu do nákupu. Jedná se o samostatnou pozici v nákupu, kdy budete odpovědní za vlastní produktové linie a svěřené značky pro komisní prodej. Naší hlavní RADOSTI je objevování nového a originálního.

Oddělení nákupu je mozek i srdce celé společnosti. Jsme tým lidí s nohama pevně na zemi, ale hlavu máme někdy v daleké budoucnosti. Naše práce obnáší spoustu analýz, přehledů a třešnička na dortu je samotný proces nákupu. Je to doslova alchymie, protože ze spousty neobvyklých přísad mícháme módní kolekce na několik sezón dopředu.

Náplň práce:

  • Kompletní odpovědnost za portfolio značek v daném segmentu v rámci CEE
  • Aktivní vyhledání atraktivních a nových značek do komisního prodeje
  • Nastavení struktury a strategie a její vyhodnocování
  • Plánování a budgeting nákupu v daném segmentu
  • Vyjednávání obchodních podmínek s klíčovými partnery
  • Odpovědnost za splnění prodejního plánu
  • Spolupráce s marketingem při podpoře značek
  • Účast na módních veletrzích
  • Reporting
  • Plnění KPI´s

Požadujeme:

  • Seniorní znalost CEE módního trhu
  • Velmi profesionální vystupování
  • Pečlivost a důslednost
  • Schopnost zvládat několik projektů najednou
  • Smysl pro trendy, nápaditost, energii
  • Obchodního ducha
  • Schopnost analyzovat obchodní data, znalost maržových struktur
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • SŠ/VŠ vzdělání

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v módní společnosti, která jako první zdemokratizovala módu
  • Globální přesah v rámci působení
  • Neformální a přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost být součástí velkého projektu
  • Možnost cestovat
  • Zaměstnanecké slevy a jiné benefity

Pokud máte pocit, že to je Vaše práce snů, neváhejte a pošlete nám něco o sobě (třeba životopis) na chcidozootu@zoot.cz. Těšíme se na Vás!