Otevřená pracovní pozice v SoftwareONE

Sales Trainee

BB Centrum Budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4, Czechia

Do dynamicky se rozvíjejícího týmu SoftwareONE Services pro ČR a region východní Evropy hledáme na studentskou pozici člověka, který se bude podílet na prodejních aktivitách u potenciálních a současných zákazníků v rámci nabídky SoftwareONE služeb a vybraných produktů významných světových výrobců softwaru. Nabízíme pestrou a zajímavou práci v rámci neustále rostoucího týmu, který je součástí globální strategické iniciativy společnosti.

Pracovní náplň

  • Hodnocení potenciálních zákazníků a ověřování jejich vhodnosti pro nabídku společnosti
  • Aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
  • Podílení se ve spolupráci s obchodníky na tvorbě nabídky, kalkulacích atd. pro potenciální zákazníky
  • Účast na obchodních jednáních u potenciálních, ale i současných zákazníků
  • Vykonávání podpůrné činnosti při péči o současné zákazníky
  • Podílení se na marketingových aktivitách společnosti – tvorba prodejních argumentů, odborných článků atd.

Schopnosti a dovednosti

  • Poslední či předposlední ročník VŠ technického/ekonomického zaměření
  • Zkušenost s prodejem B2B výhodou
  • Nadšení pro technologie a jejich aplikaci do byznysu
  • Excelentní verbální i psané komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce
  • Silný smysl pro obchod
  • Skvělé prezentační dovednosti
  • Vysoká motivace a orientace na výsledky
  • Schopnost samostatného řešení úkolů

Co nabízíme

  • Práci v týmu špičkových odborníků, kteří pomáhají zákazníkům (pocházejících z největších organizacích v zemi a společnostem působícím v mezinárodním prostředí) optimalizovat jejich náklady na software.
  • Zajímavou, pestrou a dynamickou práci
  • Prostředí a zázemí stabilní a přitom akční zahraniční společnosti
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Blízkou spolupráci s předními IT/SW výrobci a poskytovateli
  • Zajímavé a férové platové podmínky a odměňování
  • Moderní pracovní nástroje a prostředky

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte Petru Novákovou na Petra.Novakova@softwareone.com.