Otevřená pracovní pozice ve společnosti BP Lumen

Referent/ka týmu servisu a reklamací s aktivní AJ

Adresa
Úpice

Hledáme novou administrativní výpomoc a pravou ruku šéfky týmu servisu a reklamací, která nám pomůže nejen zajistit hladké fungování všech procesů oddělení, ale bude také supportem servisních techniků.

Co pro nás tahle pozice představuje?

Celkovou podporu chodu oddělení i samostatnou pracovní náplň:

Administrativní podpora:

  • příjem a administrativní zpracování záručních a pozáručních servisů a reklamací od zákazníků;
  • pomoc při řešení reklamačního řízení, interní evidence a statistiky;
  • obstarání příchozí a odchozí pošty atp.
  • ...(jedná se především o činnost na PC).

Emailová a telefonická komunikace se zákazníky:

  • podpora servisních techniků při zpracování příchozích dotazů;
  • postupně po zaučení i samostatné zodpovídání základních technických dotazů.

Aktivní řešení dalších operativních úkolů:

  • ať už pravidelných či nahodilých
  • a podpora fungování týmu (např. hlídání termínů, interní pošta atp.)

Koho hledáme, aneb naše značka ideál:

  • Spolehlivou, milou a usměvavou osobu s pozitivní povahou a reprezentativním jednáním, skvělými organizačními a komunikačními dovednostmi, s odolností vůči stresu a zároveň schopnou si flexibilně poradit s každým úkolem.
  • Osobu technicky založenou, s chutí učit se novým věcem - předně z oblasti jízdních kol a elektrokol. Do začátku není nutné kolům rozumět - vše tě naučíme! ... Ale je nutné počítat s tím, že po zaškolení budeme chtít, abys po telefonu našim zákazníkům zodpovídal/a alespoň základní technické dotazy ohledně servisování kol a elektrokol, a to bez technického založení moc dobře nebude fungovat.

K tomu ještě požadujeme:

  • aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni (další jazyky jedině výhodou, do budoucna plánujeme ještě více expandovat na zahraniční trhy a tak bude zahraničních servisů a reklamací přibývat);
  • pokročilou dovednost práce s PC (MS Office, především excel).

BP Lumen
BP Lumen

Našim spolupracovníkům nabízíme:

Atmosféru rodinné firmy s dlouholetou tradicí v cyklistickém oboru. Pracovat budeš ve veselém a podporujícím kolektivu. Rádi tě podpoříme ve tvém osobním a profesním rozvoji.

Fixní pracovní dobu, od 7:30 do 16:00, od pondělí do pátku. Místo výkonu práce přímo v místě všeho dění - v Úpici.

Pracovní smlouvu pro první rok na dobu určitou, následně s možností prodloužení na neurčito.

Mzdu odpovídající tvým zkušenostem (samozřejmě s potenciálem růstu dle odváděné práce) a dále benefity jako jsou: stravenkový paušál 70 Kč / den, týden dovolené navíc po prvním roce pracovního poměru, velkoobchodní slevy na naše (elektro)kola a další cyklistický sortiment a po prvním kalendářním roce zaměstnání kredit do programu Benefit plus.

Váháš jestli se na tuto pozici hodíš? Nevadí! Přihlas se k pohovoru a my ti zodpovíme všechny případné dotazy :)