Otevřená pracovní pozice v Nano Energies

Recruiter

Adresa
Národní 135/14, 110 00 Praha-Staré Město, Česko

Hledáme nadšence do smart technologií, který nám pomůže budovat silný tým moderní energetiky.

Co dělá Nano Energies?

Naším dlouhodobým cílem je přispívat k čisté energetice, její decentralizaci a podpoře malých lokálních výrobců energie z obnovitelných zdrojů. Chceme šířit osvětu a pro myšlenku zelené energie nadchnout nové zákazníky. Další části Nano se zabývají tradingem a flexibilitou. Naší snahou je rozPROUDit tradiční oblast energetiky.

#smysluplnaprace #zelenaenergie

Nano Energies

Kdo jsem a koho hledáme?

V Nano poslední rok děláme HR dva, Milan a Verča. Verča se rozhodla věnovat se naplno svému neziskovému projektu Asistenční jednorožec, za což má náš velký obdiv. Kudos, Veru. A tak k sobě hledám RECRUITERA, protože nás čeká hodně práce v náboru a zahraniční expanze.

V Nano je nás okolo 80 a naše největší týmy tvoří IT a analytika, v těchto oblastech zároveň hodně porosteme a tak bude fajn, pokud už nějakou zkušenost  s náborem podobných pozic máš.

Verča (drží krabičku) a Lenka, naše markeťačka, která je nadšená pěstitelka microgreens.

Budeš mít na starosti celý náborový proces, od hledání a oslovování vhodných kandidátů, přes pohovory, AC, až po onboarding a pravidelné pohovory, po nástupu. Pokud budeš chtít, můžeš se zapojit do kterékoliv další agendy v HR, práce máme až nad hlavu.

Práce je vhodná na plný úvazek, ale zkousneme i 0.8. Doteď jsme pracovali hodně z domu, dlouhodobě budeme fungovat v hybridním módu (2-3 dny homeoffice).

Co bude tvoje náplň práce?

  • Vyhledávání kandidátů, research
  • Plánování pohovorů
  • Aktívní účast na pohovorech
  • Spolupráce na  AC
  • Budování komunity nadšenců do moderní energetiky
  • Budování dobré candidate experience a employer brandingu
  • Feedbacky kandidátům
  • Starost o spokojenost kolegů

Co už bys měl/a umět?

  • Nějaké zkušenosti v náboru jsou nutné
  • Skvělá znalost práce s Linkedinem
  • Pečlivost, důslednost
  • Nadšení do moderních technologií
  • Samostatnost
  • Máš rád/a lidi
  • Prošel/šla jsi agenturou a chceš se posunout do interního náboru? Pak je to práce přesně pro Tebe.

U nás zanecháš stopu.

  • Podpoříš čistší budoucnost.
  • Pronikneš do světa energetiky, který je velmi konzervativní ale my jsme Davidem, který poráží Goliáše.

Proč je nábor do Nano fajn?

  • Energetika je dynamický obor, který čeká velká digitalizace. Spoustu smart řešení máme připravených a testujeme je (přebytky elektřiny nám těží crypto).
  • Pro spoustu kandidátů jsme zajímaví svým oborem.
  • Programátoři se u nás dostanou k zajímavých projektům a technologiím, a tím je dokážeme na trhu oslovit.

Jaká je v Nano kultura?

Pohled Milana: jsem v Nano tři roky, a za tu dobu se firma transformovala ze zeleného nadšení a punku do větší profesionality a narostla na dvojnásobek lidí, než když jsem přišel.

Duch Nano je hodně o chytrých řešeních, hlubokém přemýšlení a někdy nekonečných debatách o různých nových technologiích a trendech.

Jako dobrovolníci se zapojujeme do neziskových projektů a podporujeme je i finančně.

Co můžeme nabídnout?

  • Samostatnost. Neříkáme, jak co udělat. Bude na tobě, jak si rozplánuješ svůj den.
  • Svižnost. Máš možnost zapojit dobrý nápad rychle do praxe.
  • Otevřenost. Naše firemní kultura je zaměřená na spolupráci.
  • Únik z korporátu. Nepřeháníme to s hierarchií, každý člen našeho týmu je pro nás důležitý.
  • Příjemné prostředí. Cenami ověnčená kancelář s výhledem. Máme sídlo v nové budově na Národní třídě – můžeš tak pracovat ze zelené terasy na střeše uprostřed Prahy.
  • Firemní tarif. Zelená elektřina za výhodnou cenu.
  • Elektromobil. K dispozici máme sdílené firemní elektroauto.
  • Zapomeň na instantní kafe, u nás se podává ta nejkvalitnější bio káva od našich odběratelů zelené elektřiny.