Otevřená pracovní pozice ve společnosti KONE

Procurement specialist

Adresa
Evropská 423, 160 00 Praha 6

Kde se ve městech pohybují lidé uvnitř budov nebo mezi nimi, tam velmi často najdete logo firmy KONE. S více než 100 lety zkušeností je pro nás KONE synonymem pro spolehlivost a kvalitu. To, co objevíš mezi našimi lidmi, je rozhodně hrdost. Jsme hrdí na to, jaké výrobky montujeme. Na jejich technickou vyspělost, inovativnost a bezpečnost. KONE je pro mnoho z nás srdcovka a záleží nám na tom, aby se KONE dařilo. Každý den odvádíme co nejlepší práci, kterou lidé, kteří zmáčknou tlačítko na výtahu, ocení. V posledních letech s radostí sledujeme, jak digitalizace a inovace, ve kterých je KONE světovým lídrem, přinášejí mnoho nových příležitostí.

Náplň vaší práce:

  • vytváření a implementace strategií procurementu, které odpovídají potřebám společnosti a zajišťují efektivní využití zdrojů
  • organizace a řízení výběrových řízení nepřímého materiálu
  • spolupráce na vnitřním nastavení limitů nepřímého materiálu
  • zpracování objednávek, kontrola dodávek a faktur přímého materiálu
  • budování a udržování dlouhodobých vztahů s klíčovými dodavateli a zároveň aktivní hledání nových dodavatelů
  • příprava smluvní dokumentace a následné sjednávání smluv s dodavateli
  • identifikace a hodnocení rizik spojených s dodávkami a dodavatelskými vztahy
  • spolupracovat s odděleními napříč naší firmou
  • další činnosti vyplývající z charakteru pozice

          Jan Šámal

          General Manager
Jan Šámal

          Jakub Vidím

          Head of Delivery Operations
Jakub Vidím

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti z obdobné pozice (nákup, logistika)
  • komunikativní znalost Aj – slovem i písmem
  • pokročilá znalost systému SAP a MS Office
  • základní znalost nákupních dovedností a procesů, chuť se v této oblasti dále rozvíjet
  • dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • smysl pro detail, týmovost, pečlivost

Co vám nabízíme?

  • práci pro stabilní nadnárodní společnost s více než 110 letou tradicí
  • nenecháme vás v tom – zaučí vás opravdoví odborníci v oboru
  • dobrý tým s přátelskou atmosférou
  • možnost dalšího kariérního postupu v rámci svého i jiných týmů
  • vlastní notebook a mobil
  • stravenky 150,- Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • multisport karta

Člověk, který je týmový a nehraje hru, že já jsem manažer a ty jsi technik. Měl by to být člověk ochotný se učit a sdílet. Určitě by to měl být člověk, který se nebojí práce, chce se posouvat a nemá problém čelit nepříjemnostem. Určitě by to měl být člověk, který je ochoten přijmout zodpovědnost za svoje činy a slova.

Tomáš Palík, Head of Service Morava a Slovensko

Finský design a kvalita jsou specifické. Vše je nejen kvalitní a funkční, ale i velmi elegantní. Když jedete na výtahový veletrh, vidíte tam u menších firem většinou zkopírované technologie KONE, na které skončil patent. To vás tak zahřeje u srdce. Je to tak dobrý, že to firmy kopírují a jezdí s tím na veletrhy. Děláme to srdcem a na trhu je to vidět.

Michal Jelínek, Obchodní konzultant