Otevřená pracovní pozice v Rockaway Capital

PHP DEVELOPER (PROČ HLEDÁME PROGRAMÁTORA?)

Na Hřebenech II 1718/8, Nusle, 140 00 Praha-Praha 4, Czechia

Chceš programovat systém, který bude obsluhovat miliony requestů denně s pravidelnými špičkami? Jsme rychle rostoucí uskupení e-shopů a hledáme člověka, který se nebojí výzev a skokových nárůstů návštěvnosti. U nás si osaháš nejlepší technologie na trhu v každodenní praxi. #Znalost PHP OOP programování v Nette. #Zkušenosti s verzováním v Gitu. #MySQL excelentně (na produkci máme MariaDB Galera Cluster). #BIG PROJECTS. #Ochotu učit se nové věci. #REDIS. #Facetové vyhledávání a fulltext v Elasticsearch. #Databázové migrace v Phinx. #Databázová migrace v PHPCI. #Fronty přes RabbitMQ. #Testování v NetteTester.

NÁPLŇ PRÁCE U NÁS V TÝMU:

Vyvíjíme e-shopovou platformu, na které poběží celkem 18 velkých e-shopů. Pracujeme na optimalizaci jejich výkonnosti. Ke každé funkcionalitě píšeme unit testy. Děláme integrační testy, BDD testy v Behat / Mink / Selenium. Napojujeme externí API (Google, Heureka, Zbozi, KupNajisto, ČSOB, PayU, Keboola, GoodData, Mall).

PROSTĚ DĚLÁME TU NEJLEPŠÍ E-SHOPOVOU PLATFORMU NA SVĚTĚ! (OK TAK MINIMÁLNĚ V EVROPĚ…NE VÁŽNĚ, MAKÁME NA TOM!). #Apiary.io pro přípravy API blueprintů. #SCRUM. #Continuous deployment. #40+ produkčních serverů v cloudu. #Testerské oddělení.

CO JE TĚD V PLÁNU:

  • Doctrine ORM.
  • Amazon Web Services.

BUĎ JAKO COOL V PLOTĚ:

  • COOL ROCKAWAY CAPITAL
  • COOL PLAT
  • COOL NESPRESSO
  • COOL KANCLY
  • COOL KOLEGOVÉ
  • COOL HACKATHONY

PROSTĚ SE PŘIDEJ A (NE)BUDEŠ LITOVAT!

Čím dál tím víc nákupů se přesouvá na internet a Mall Group má ambici stát se největším internetovým obchodním centrem. Už teď patříme mezi nejvýznamnější hráče v tuzemském internetovém obchodu, a to jsme sotva začali. Chceš se podílet na rozvoji Mall Group? Tak dej o sobě vědět.

V tuhle chvíli pracujeme na unikátní logistické a technologické platformě, která naše e-shopy a zákaznický zážitek posune o úroveň výš. Můžeš nám věřit, že k něčemu tak velkému se jen tak nedostaneš.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat a napište přímo Evě Krausové - eva.krausova@rockawaycapital.com