Otevřená pracovní pozice v DUHOVKA

Odpolední učitel/ka pro montessori školku

Typ úvazku
Part-time
Adresa
Nad Kajetánkou 134/9 169 00 Praha 6 - Břevnov

Nabízíme jedinečné a moderní zázemí vybavené nejlepšími výukovými Montessori pomůckami a materiály, které propojují tělo a mysl a pomáhají dětem učit se prostřednictvím zcela nenucené činnosti. Při výuce, v níž převládá učení skrze proces pozorování, manipulace s pomůckami, individuální i skupinovou prácí, jsou zapojovány všechny smysly. Klademe důraz na vlastní tempo dětí bez tlaku. Díky tomu, že disponujeme dostatečným počtem Montessori pedagogů na počet dětí ve třídách, se můžeme se zaměřit na individuální a laskavou péči s respektem k rozvoji jedinečné individuality, osobní síly a sebekázně každého dítěte.

DUHOVKA
DUHOVKA

Na této pozici bude Vaším úkolem:

  • Pracovat s dětmi ve věku 3-6 let v souladu s filozofií a pravidly montessori
  • Následovat metodické pokyny při pedagogické činnosti
  • Podporovat děti v jejich rozvoji, rozšiřovat jejich obzory, zlepšovat jejich vnímání a běžné sociální návyky
  • Zajišťovat předškolní výchovu a předškolní přípravu
  • Vést dětí k samostatnosti - v duchu „Pomoz mi, abych to dokázal sám.“
  • Možnost spolupracovat na tvorbě montessori pomůcek

Požadujeme:

  • Plná kvalifikace učitele MŠ dle platné legislativy je podmínkou
  • Montessori kvalifikace či předchozí zkušenosti z montessori prostředí jsou výhodou
  • Předchozí zkušenosti s prací s dětmi předškolního věku je podmínkou
  • Pozitivní, flexibilní osobnost ochotná na sobě pracovat a dále se vzdělávat
  • Specializace v oblasti sportu, hudby nebo výtvarného umění je velkou výhodou
  • Odpolední směna: od 14:00 do 18.00
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Výjimečnou příležitost zapojit se do unikátního systému vzdělávání v rámci skupiny Duhovka
  • Vysoký standard kvality montessori prostředí, výjimečně vybavené třídy montessori pomůckami
  • Přátelské a otevřené prostředí prestižního zařízení, tým montessori certifikovaných kolegů
  • Možnost účastnit se montessori výcviku certifikovaného American Montessori Society, plně hrazeného zaměstnavatelem
  • Možnost uplatnit Vaše umělecké či sportovní záliby v rámci odpoledních kroužků s dětmi
  • Komplexní profesní i osobní rozvoj
  • Dvojjazyčné multikulturní prostředí
  • Pracoviště na Praze 6
  • Nástup možnný ihned nebo dohodou

          Mike Burgess

          učitel
učitel
DUHOVKA
DUHOVKA
DUHOVKA
DUHOVKA