Otevřená pracovní pozice ve společnosti Slevomat

Obchodní konzultant pro kategorii Krása a relaxace - Ústí nad Labem

Adresa
Ústí nad Labem

Baví tě obchod a zajímáš se o krásu, zdraví a relaxaci? Pak je dnes tvůj šťastný den!

Na pozici již není možné odpovědět

Ústí žije a s ním spousta možností k zážitkům, zábavě, wellness a hýčkání všeho druhu – možností je nepřeberně. A právě toto jsou tvoji potenciální obchodní partneři.

Znáš Ústí a okolí jako své boty a neunikne ti žádná novinka, co se v okolí šustne? Pak máš skoro vyhráno. Potřebuješ už jen náš nekonečně variabilní produkt, který lze přizpůsobit každému partnerovi na míru, a sílu značky, kterou netřeba představovat.

Slevomat přináší zákazníkům každý den inspiraci k tomu, co na ústecku vyzkoušet. A protože kapacita regionu se zdá nevyčerpatelná, obchodní tým stále rozšiřujeme.

Koho hledáme?

Dařit se u nás bude obchodníkům, kteří se nebojí oslovit velkého partnera se zvučným jménem i umí odhalit potenciál toho menšího. Jsi neúnavný/á průzkumník nových trendů a víš, co bude frčet příště? Pak jsi u nás správně.

Na oplátku dostaneš velkou svobodu a samostatnost v obchodování. Je na tobě, jak si domluvíš schůzky a jestli jsi spíš ranní ptáče či noční sova – důležité jsou výsledky.

I když se obchoduje samostatně v terénu, k dispozici ti bude tým – fungujeme nejen jako kolegové, ale i jako sehraná parta.

Slevomat
Slevomat

A co ještě za to?

Třešničkou na dortu je motivační systém, který máme nastavený tak, abychom tě odměnili nejen za sjednané nabídky, ale také pomocí dalších bonusů, v nichž se odráží rovněž aktivita, odhodlání a chuť se rozvíjet. I nový člen týmu má v začátcích stabilní příjem a po zapracování neomezené možnosti výdělku bez zastropování.

Nejsme svázaní korporátními pravidly, oceňujeme hledání nových cest a nápadů, no a v neposlední řadě si z kolegů děláme přátele, se kterými rádi zajdeme na pivo.

Náplň práce je zejména:

  • Aktivní vyhledávání a zajišťování nových obchodních příležitostí v oblasti lokálních služeb
  • Prodej atraktivního internetového produktu a poradenství při plánování internetové inzerce
  • Dlouhodobá péče a budování vztahů s obchodními partnery
  • Minimum obchodní administrativy a maximum spolupráce s týmem obchodní podpory

Požadujeme:

  • Dobrou znalost regionu
  • Obchodní zkušenosti (např. z gastronomie, hotelnictví nebo marketingu)
  • Komunikativnost, týmovou spolupráci, organizovanost, zodpovědnost a pečlivost
  • Orientaci na výsledek

Nabízíme:

  • Samostatnou a pestrou práci v atraktivním oboru u firmy, která je špičkou na trhu
  • Finanční ohodnocení, které si sami ovlivníte
  • V terénu plnou podporu regionálního managera
  • Možnost flexibilního plánování času
  • Vstupní zaškolení a zázemí v centru Prahy
  • Atmosféru svobodné firemní kultury s orientací na výsledek a časovou flexibilitu
  • Možnost obchodovat celý Ústecký kraj
  • Spolupráce formou IČO
  • Nástup dle dohody