Otevřená pracovní pozice v Nano Energies

Nejste slavná hvězda, ale chcete pracovat v týmu s Helenkou Vondráčkovou? Pojďte se starat o zákazníky Nano Energies

Adresa
Národní 135/14, Praha, Nové Město

Hledáme člověka, který neztrácí úsměv ani nervy, nevadí mu opakovat stejné informace a chce udělat všechno pro to, aby v Česku bylo pro lidi co nejjednodušší mít stoprocentně zelenou elektřinu  v co nejvíce zásuvkách.

Co budete dělat:

  • Pravidelně, jasně a vstřícně komunikovat se stávajícími a novými zákazníky
  • Odpovídat na dotazy našich zákazníků, hledat řešení jejich problémů
  • Pomáhat lidem přejít od velkých tradičních dodavatelů s fosilními palivy
  • Komunikovat s našimi dodavateli (drobnými lokálními výrobci, malými elektrárnami atd.)
  • Zpracovávat cenové nabídky, chystat smlouvy, emaily a dokumentaci
  • Získávat zpětnou vazbu od zákazníků a následně upravovat naše služby

Co očekáváme:

  • Proaktivní a samostatný přístup
  • Schopnost dobře psát a jasně se vyjadřovat
  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Základní znalost angličtiny
  • Pečlivost, spolehlivost a trpělivost
Nano Energies

Výhodou může být:

  • Znalosti retailového obchodu s elektřinou
  • Praxe na obdobné pozici

Co nabízíme:

  • Tým lidí, kteří se snaží změnit trh s elektřinou v Česku a zahraničí
  • Kancelář v nové budově na Národní třídě a možnost pracovat ze zelené terasy na střeše uprostřed Prahy
  • Dobrý plat, 25 dní dovolené a multisport benefit
  • Práci na hlavní pracovní poměr s fixní pracovní dobou
  • Možnost vzít si s sebou do práce čtyřnohého pomocníka a pokud vám vypadlo hlídání, občasně i děti

Jak se dostat do Nano?

  • Klikněte na “Mám zájem o tuto pozici” a napište nám pár řádků o sobě
  • My vás pak pozveme k nám, kde si více popovídáme o práci v Nano Energies

Budeme se těšit na viděnou!