Otevřená pracovní pozice ve společnosti Kokoza

KOKOZA hledá vedoucího zahradních realizací do integrační dílny

Adresa
Bubenské nábřeží 306/13, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

Integrační dílna je našima rukama, jen díky ní můžeme realizovat projekty a zakázky v oblasti kompostování, péče o zeleň nebo zakládání komunitních zahrad a míst pro pěstování. Smyslem integrační dílny je kromě realizace pěstovacích a kompostovacích řešení pro jedlé a zelené město také vytváření pracovních příležitostí a destigmatizace lidí se zkušeností s duševním onemocněním.

Koho hledáme

Zkušeného a praktického kolegu nebo kolegyni, který nebo která převezme vedení integrační dílny. Hledáme parťáka se zkušenostmi s vedením zakázek, přípravou rozpočtů a organizací týmu. Potřebujeme někoho, kdo umí zahradničit v terénu i v excelových tabulkách, na zahradě se cítí jako žížala v kompostu a vytvářet rozpočty ho baví stejně jako založit jednoduchý trvalkový záhon.

Máš vztah k městskému pěstování a kompostování? Sleduješ nové technologie a přístupy v péči o zeleň? Raději sáhneš po motyčce a žížalím čaji než po herbicidu a umělých hnojivech? Je pro tebe práce s lidmi, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním nebo s jinou znevýhodněnou skupinou, zajímavou výzvou?

Na formálním vzdělání ani na věku nezáleží. Pro tuto pozici jsou důležité životní zkušenosti, schopnost přebírat zodpovědnost, chuť přicházet s vlastními nápady, hledat řešení a realizovat je ve spolupráci s celým týmem. Zkušenosti s vedením lidí s duševním onemocněním nejsou nutné, k ruce má vedoucí integrační díly pracovní asistenty a pracovní konzultantku.

Víš, co v životě chceš a podle toho také žiješ? Čti dál.

  • Jsi pečlivý/á, zodpovědný/á a umíš dotahovat? A v tu pravou chvíli umíš říct i ne?
  • Nebojíš se přemýšlet nahlas a případně přiznat chybu?
  • Máš zdravé pracovní návyky? Umíš dobře hospodařit s vlastním časem a zdroji?
  • Umíš dodržet dohodu nebo férově přiznat, že nestíháš?
  • Je pro tebe zajímavé hledat řešení spíše než problémy?
  • Rád/a se vzděláváš v oboru i mimo něj?
  • Jsi týmový/á hráč/ka se schopností komunikovat jak s partou nadšených začátečníků, tak s firemním zákazníkem?
  • Dokážeš najít prostor pro nové zakázky, zorganizovat čas nejen sobě, ale i celému týmu?
V tom případě tě nutně potřebujeme v týmu a můžeš číst dál!

Náplň práce a zodpovědnosti

Budeš domlouvat, připravovat a realizovat zakázky.

Budeš vytvářet cenové nabídky, plánuješ každodenní práci dílny, věnuješ se administrativě.

Máš zodpovědnost za nastavení kvality zahradnických prací, předáváš know how svému týmu.

Ve spolupráci s dalšími členy dílny a s vedením Kokozy vytváříš celkový rozpočet integrační dílny. Poneseš zodpovědnost za její strategický rozvoj a financování.

Celé Kokoze poskytuješ se svým týmem integrační dílny podporu v terénu.

Nejsi na to sám nebo sama. Úzce spolupracuješ s vedením truhlárny, asistenty a pracovním konzultantem. S jejich pomocí vytváříš pracovní možnosti a podmínky pro zaměstnance integrační dílny.

Účastníš se dalšího vzdělávání, pracuješ na svém seberozvoji.

Kdy a kde tě budeme potřebovat?

V týmu tě s radostí přivítáme ideálně v průběhu září 2022. Nebráníme se individuální dohodě, pokud to bude oběma stranám dávat smysl. Zázemí a kancelář máme v Holešovické tržnici, v rámci zakázek se pohybujeme po celé Praze i mimo ni.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu na plný úvazek, individuální dohoda možná.

  • Vzdělávání v oblasti pěstování a kompostování ve městě, mrkni na naše workshopy.
  • Smysluplné uplatnění ve společensky prospěšném podniku.
  • Zázemí zavedené organizace a práce s metodami HCD (= human centered design) nebo sledování dopadu.
  • Interní rozvojové workshopy a prostor pro učení se a další růst.
  • Vedení založené na sebeřízení a možnost spoluvytvářet naše strategické směřování.
  • Transparentní finanční podmínky a férový plat. Začínáme na 300Kč/hodinu a nabízíme příležitosti získat další odměny a benefity po zaučení.

O nás

KOKOZA, o. p. s. se profiluje jako společensky prospěšný podnik. Mezi lidmi, firmami a dalšími organizacemi propagujeme kompostování a pěstování ve městě. Inspirujeme a motivujeme je k využívání kompostovacích technologií vhodných do města, k pěstování pro svoji spotřebu a pro radost. Pro zviditelnění těchto témat vytváříme prostor pro spolupráci s aktivními lidmi, firmami a veřejnou správou. Spolupracujeme s lidmi s duševním onemocněním a vytváříme pro ně pracovní příležitosti.

Zaujali jsme Tě?

Pošli CV a 5 motivačních vět, ve kterých nám prozradíš, proč bychom měli spolupracovat zrovna s tebou, to vše prosím emailem na adresu info@kokoza.cz do 30. 8. 2022. Chceš se odlišit? Pošli nám spolu se CV a pěti větami i něco malého, co nám o tobě ale hodně prozradí. Může to být fotka, video, oblíbená písnička nebo…?