Otevřená pracovní pozice v Nano Energies

HR Generalista

Adresa
Národní 135/14, 110 00 Praha-Staré Město, Česko

Hledáme nadšence do smart technologií, který nám pomůže budovat silný tým moderní energetiky.

Co dělá Nano Energies?

Naším dlouhodobým cílem je přispívat k čisté energetice, její decentralizaci a podpoře malých lokálních výrobců energie z obnovitelných zdrojů. Chceme šířit osvětu a pro myšlenku zelené energie nadchnout nové zákazníky. Další části Nano se zabývají tradingem a flexibilitou. Naší snahou je rozPROUDit tradiční oblast energetiky.

#smysluplnaprace #zelenaenergie

Kdo jsem a koho hledám?

V Nano poslední rok děláme HR dva, Milan a Verča. Verča se rozhodla věnovat se naplno svému neziskovému projektu Asistenční jednorožec, za což má náš velký obdiv. Kudos, Veru.

Do týmu tak kromě recruitera hledám generalistu, který bude mít na starosti většinu běžné HR agendy. Ve třech firmách, které Nano tvoří, je nás skoro 80 a mzdy mají na starosti kolegyně z financí. V práci jsem spíše kreativnější, ale na druhou stranu mi chybí důslednost, pečlivost a cit pro detail. Hledám někoho, koho baví věcem dávat řád, hlídat jejich pravidelnost a dotahovat je do konce. Někoho, kdo má radost z čistého stolu a prázdného mailboxu.

Úvazek 0.7 až 1, částečný remote samozřejmostí.

Co bude tvoje náplň práce?

  • Zajištění HR administrativy (smlouvy, docházka)
  • Evidence a nastavení výkonových metrik (KPI)
  • Spolupráce na náborech a AC, onboarding
  • Spolupráce s účetním oddělením
  • Budování dobré candidate experience a employer brandingu
  • Starost o spokojenost kolegů.

Co už bys měl/a umět?

  • Předchozí zkušenosti v HR jsou nutné
  • Široký přehled v HR agendě
  • Dobrá znalost zákoníku práce
  • Pečlivost, důslednost, samostatnost
  • Dobrá znalost práce v MS Excel
  • Máš rád/a lidi-

Co můžeme nabídnout?

  • U nás zanecháš stopu.
  • Podpoříš čistší budoucnost.
  • Samostatnost. Neříkáme, jak co udělat. Bude na tobě, jak si rozplánuješ svůj den.
  • Svižnost. Máš možnost zapojit dobrý nápad rychle do praxe.
  • Otevřenost. Naše firemní kultura je zaměřená na spolupráci.
  • Únik z korporátu. Nepřeháníme to s hierarchií, každý člen našeho týmu je pro nás důležitý.
  • Příjemné prostředí. Cenami ověnčená kancelář s výhledem. Máme sídlo v nové budově na Národní třídě – můžeš tak pracovat ze zelené terasy na střeše uprostřed Prahy.
  • Multisport kartu. Protože ve zdravém těle je zdravý duch.
  • Firemní tarif. Zelená elektřina za výhodnou cenu.
  • Elektromobil. K dispozici máme sdílené firemní elektroauto.
  • Zapomeň na instantní kafe, u nás se podává ta nejkvalitnější bio káva od našich odběratelů zelené elektřiny.