Otevřená pracovní pozice v Kokoza

Hledám evenťáka pro zelené a jedlé město

Typ úvazku
Part-time
Adresa
Bubenské nábřeží 306/13, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

Rosteme jako z žížalího čaje, město se nám mění pod rukama a naše témata stále více rezonují u veřejnosti i firem. Těm všem chceme věnovat čas, dostat mezi lidi uzavřený cyklus jídla, a tak hledáme člověka, kterého baví pořádání akcí - otevíraček zahrad, workshopů, ale i onlinových aktivit a jasně, našeho Pěstuj město – festivalu městského pěstování a kompostování. Jestli máš chuť dělat eventy netradičně a s velkým dopadem, chceme se s Tebou potkat.

Koho hledáme?

  • Týmového hráče se zkušenostmi v produkci. Je samostatný a myslí nejen na hladký průběh každé akce, ale i na to, zda budou mít reálný dopad na změnu chování lidí a firem ve městě. Baví ho komunikovat s lidmi a je pro něj důležitá komunita jak ta externí, tak i interní.
  • Vyzná se, rozumí, má zkušenost s online světem - zná a umí používat různé aplikace a je schopen být parťákem na festivalovém dnu a technicky festival zabezpečit. Je technický typ.
  • Nevadí mu tahat těžké věci a pomůže sestavit "Kokoza studio" v naší Hale 40 nebo postavit stánek na akci.

Víš, co v životě chceš a podle toho také žiješ?

Tak čti dál

  •  Jsi pečlivý/á, zodpovědný/á a umíš dotahovat?
  • Jsi kreativní, takže se akce pod tvým vedením stanou nezapomenutelným zážitkem a vyšlechtíš je do nejmenšího detailu?
  • Přicházíš s novými nápady, které ladí s naším dopadem a péčí o komunitu?
  • Umíš zorganizovat sebe i dění kolem lusknutím prstu a s úsměvem?
  • Problémy jsou pro Tebe výzva?
  • Máš chuť naše akce rozvíjet, vymýšlet nové koncepty, přinášet inovace a klidně i nový business model?
  • Máš pozitivní vztah k městskému pěstování a kompostování?
  • Angličtinu zvládáš s lehkostí?

Náplň práce a zodpovědnosti

  • Budeš organizovat akce jak v terénu, tak online. Od workshopů pro jednotlivce až po poptávky od rozmanitých partnerů z různých koutů světa. Budeš v osobním kontaktu
    s těmi, pro které akci připravuješ - interními parťáky i externisty nebo partnery z firem.
  • Pod palcem budeš mít všechny naše akce a v každém okamžiku budeš vědět, kdy a kde nás naši fanoušci najdou.
  • Párkrát do roka zorganizuješ otevíračku nové komunitní zahrady.
  • Jednou za sezónu Tě čeká Pěstuj město - festival městského pěstování a kompostování,
    do spolu s tebou zanoří ruce do hlíny i celý tým..
  • Budeš pečovat o naše materiály a mobiliář, který jako když najdeš při pořádání akcí.
  • Budeš si držet rozpočet akcí a pohlídáš, že akce mají nejenom dopad, ale i skvělý finanční výsledek.
  • Budeš ladit i nabídky pro pečlivě vybrané partnery, může to být firma i neziskovka.
  • Naši interní i externí lektoři díky Tvé péči jen pokvetou.
  • Znalost aplikace Livestorm je výhodou.

          Soňa Valčíková

          Kompostuji zvesela

Je skvělé, že díky Kokoze vidíme reálné výsledky naší práce - kolik lidí začalo kompostovat nebo kolik nových ploch se nám podařilo zazelenit.

Radka Pokorná, Řídím a pěstuji Kokozu

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu na cca 110 hodin měsíčně s možností navýšení i na plný.
  • Vzdělávání v oblasti pěstování a kompostování ve městě, mrkni na naše workshopy.
  • Zasvěcení do chodu sociálního podniku. Každoročně rozvojové workshopy a prostor pro další růst.
  • Rádi Tě zapojíme do strategických schůzek.
  • Kromě smysluplné práce máme pro Tebe férový plat. Začínáme na 250Kč/hodinu, když všechno hladce běží, další ocenění Tě nemine.

Zaujali jsme Tě?

Pošli CV a 5 motivačních vět, ve kterých nám prozradíš, proč bychom měli spolupracovat zrovna s Tebou, to vše prosím emailem na adresu info@kokoza.cz do 14. března 2021. Chceš se odlišit? Pošli nám spolu se CV a pěti větami i něco malého, co nám o Tobě ale hodně prozradí (fotka, video, oblíbená písnička nebo…?)

V týmu Tě s radostí přivítáme letos od dubna nebo podle domluvy.