Otevřená pracovní pozice ve společnosti Rockaway Capital

FRONT END DEVELOPER

Adresa
Evropská 696, 160 00 Praha 6-Dejvice, Česko

Chceš pracovat pro jeden z rozvojových projektů skupiny Rockaway s globálními ambicemi, v rámci kterého vzniká průlomová SW platforma pro obchodování s finančními produkty? Tady je šance - hledáme uchazeče/uchazečku na pozici Front-end developer.

CO POŽADUJEME:

  • Praxi na front-end developera.
  • Perfektní znalost angularu, JavaScriptu a HTML.
  • Zkušenosti kódováním responzivního designu..
  • Ochotu učit se nové věci.

VÝHODOU:

  • Zkušenosti s velkými projekty.
  • Zájem o aktuální trendy v oblasti front-end technologií.

NÁPLŇ PRÁCE U NÁS V TÝMU:

  • Rozšiřování Angularové appky, která nám dělá front-end pro nasě systémy.
  • Kódování šablon komponent systému.
  • Komunikace s kluky (a holkami!) z back-endu, jaké API potřebuješ a kde ho najdeš.
  • Drobné úpravy appky v IONICu.
  • BDD testy v Selenium.

NĚCO O NÁS?

  • Vyvíjíme agilně (Scrum).
  • Continuous deployment.
  • Testerské oddělení.
  • ReactPHP, MongoDB.

A CO NABÍZÍME?

  • Prostředí, kde od slov k činům je velmi blízko a inovace jsou denním chlebem.
  • Příležitost používat každodenně nejnovější technologie.
  • Platové ohodnocení na kterém se dohodneme.
  • 1Gbps internet v kanclu.
  • Zázemí investiční skupiny Rockaway Capital, která dělý cool věci, třeba RocDEVS.
  • Přátelský, mladý a neformální kolektiv.
  • Kino, XBOX One, přednášky, vzdělávání...

Napiš přímo Evě Krausové - eva.krausova@rockawaycapital.com. Budeme se těšit na viděnou.