Otevřená pracovní pozice ve společnosti Rockaway Capital

FINANČNÍ ŘEDITEL/KA PRO COLOURS OF OSTRAVA

Adresa
Ostrava

Hledáte novou pracovní výzvu? Nebojíte se zodpovědnosti? Baví Vás Colours of Ostrava? Třikrát ano? Pak pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost - pro Colours of Ostrava hledáme finančního ředitele, který bude mít na starosti plánování a řízení financí a bude důležitým článkem mezi námi - Rockaway – a Colours of Ostrava.

Co požadujeme?

Praxe na vedoucí pozici v oblasti financí a controllingu

Dobrou znalost účetnictví, porozumění ekonomickým a právním souvislostem ve finančnictví

Minimálně bakalářské vzdělání ekonomického směru

Pokročilou úroveň angličtiny

Znalost MS Office

Silné organizační a manažerské dovednosti

Otevřený přístup, týmovost, loajalitu

Analytické schopnosti a orientaci na řešení

Co vás čeká?

Kompletní zodpovědnost za ekonomické řízení společnosti

Management účetní agendy - řízení interního týmu a komunikace s externí účetní/daňovou společností

Sestavování a sledování rozpočtu, forecasting

Zajištění procesu reportingu pro management společnosti a akcionáře

Kompletní řízení a optimalizace cash-flow vč. správy platebního styku

Nastavení nových procesů v rámci společnosti

Sledování a kontrola majetku