Otevřená pracovní pozice v SoftwareONE

Financial Vertical Business Development Manager

BB Centrum Budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4, Czechia

SoftwareONE je jednou z nejrychleji rostoucích společností v odvětví IT s více než 40% ročním růstem během posledních pěti let – připojte se k nám a staňte se součástí příběhu o našem úspěchu! Soukromě vlastněná společnost SoftwareONE, založená v roce 1985, mění trh technologických řešení jako přední nositel nových myšlenek v oblasti služeb správy softwarového portfolia. Naši zaměstnanci pomáhají našim zákazníkům optimalizovat jejich náklady na software díky našim elitním obchodním oceněním a hluboce zakořeněným vztahům se špičkovými dodavateli softwaru, jako jsou Microsoft, Adobe, IBM, VMware, Oracle, Citrix, Symantec, McAfee a mnoho dalších.

Pracovní náplň

Aktuálně hledáme Account Managera z oboru IT, který bude plně zodpovědný za svoji přidělenou skupinu zákazníků a nové potenciální klienty. Očekává se od něj, že zvýší celkové příjmy a ziskovost obchodního oddělení. Account Manager by měl být orientován na výsledek, stanovit priority a spolupracovat s našimi obchodními konzultanty na budování vztahů a demonstraci a propagaci našeho portfolia, ovšem se zaměřením primárně na Microsoft, Oracle, IBM a produkty i služby. Jeho pracovní náplní by mělo být především navštěvování současných zákazníků, získávání nových, sledování projektů a obchodních příležitostí, maximalizace prodejů a zisku.

Schopnosti a dovednosti

  • Přispívání k vizi a strategii firmy
  • Předchozí zkušenosti s vedením zákazníků v segmentu finančních služeb
  • Zajímavé osobní vztahy ve finanční vertikále
  • Vytvoření společného obchodního plánu s klíčovými zákazníky
  • Plánování a dosažení klíčových obchodních výsledků (zisk, podíl na trhu)
  • Příprava a vedení vyjednávání s klíčovými zákazníky
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními (presales, dodávka, výrobci)

Co nabízíme

Práci v týmu špičkových odborníků, kteří pomáhají zákazníkům (pocházejících z největších organizacích v zemi a společnostem působícím v mezinárodním prostředí) optimalizovat jejich náklady na software.

  • Zajímavou, pestrou a dynamickou práci
  • Prostředí a zázemí stabilní a přitom akční zahraniční společnosti
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Blízkou spolupráci s předními IT/SW výrobci a poskytovateli
  • Zajímavé a férové platové podmínky a odměňování
  • Moderní pracovní nástroje a prostředky

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte Petru Novákovou na Petra.Novakova@softwareone.com.