Otevřená pracovní pozice v SoftwareONE

Cloud Technology Trainee

BB Centrum Budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, 140 00 Praha 4, Czechia

Do dynamicky se rozvíjejícího týmu SoftwareONE Services pro ČR a region východní Evropy hledáme na studentskou pozici člověka, který se bude podílet na projektech (návrh a tvorba řešení) u potenciálních a současných zákazníků primárně v oblasti cloudových technologií (se zaměřením na Microsoft Office 365, Azure a dalších významných světových výrobců softwaru). Nabízíme pestrou a zajímavou práci v rámci neustále rostoucího týmu, který je součástí globální strategické iniciativy společnosti.

Pracovní náplň

  • Účast společně s obchodníky a architekty obchodních jednání u zákazníků a vykonávání podpůrné obchodně-technické činnosti dle potřeby
  • Samostatné vedení jednání se zákazníky s cílem získat informace o současném stavu u zákazníka
  • Podílení se na vyplňování profilačních šablon
  • Tvorba projektových dokumentů a podkladů
  • Sebevzdělávání se ve svěřené specializaci/odbornosti
  • Účast na školení partnerů a udržování/rozšiřování potřebné úrovně odbornosti
  • Podílení se na zkoušení a testování produktů a řešení
  • Připrava technické a prodejní podklady a pomůcky - šablony, návody, scénáře

Schopnosti a dovednosti

  • Poslední či předposlední ročník VŠ technického zaměření
  • Zkušenosti jako IT administrátor výhodou
  • Rámcová znalost ICT trhu
  • Nadšení pro nové technologie, cloud a jejich aplikaci do byznysu
  • Dobré verbální i psané komunikační schopnosti v českém i anglickém jazyce
  • Skvělé prezentační dovednosti
  • Schopnost samostatného řešení úkolů
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Co nabízíme

  • Práci v týmu špičkových odborníků, kteří pomáhají zákazníkům (pocházejících z největších organizacích v zemi a společnostem působícím v mezinárodním prostředí) optimalizovat jejich náklady na software.
  • Zajímavou, pestrou a dynamickou práci na částečný úvazek (min. 2 dny v týdnu)
  • Prostředí a zázemí stabilní a přitom akční zahraniční společnosti
  • Přátelský a spolupracující kolektiv
  • Blízkou spolupráci s předními IT/SW výrobci a poskytovateli
  • Zajímavé a férové platové podmínky a odměňování
  • Moderní pracovní nástroje a prostředky
  • Možnost dalšího vzdělávání a zdokonalování v oboru
  • Možnost uplatnění se ve společnosti na hlavní pracovní poměr

Máte zájem o nabízenou pozici? Kontaktujte Petru Novákovou na Petra.Novakova@softwareone.com.